Skocz do zawartości
Forum

Zdrowe koktajle


Ulla

Rekomendowane odpowiedzi

My ostatnio kupiliśmy sobie wyciskarkę i dziewczyhny szczerze polecam urządzenie. Soczki pyszne Do tej pory nie mogłam przekonać się do buraka ale sok z buraka i pomarańczy z wyciskarki w smaku pierwsza klasa. Przepyszny :)

Sama wyciskarka jest lepszym rozwiążaniem niż sokowirówka
Łatwiej się czyści a soki zachowują więcej właściwości odżywczych.

Odnośnik do komentarza

Wyciskarki są super, jednak mnie zniechęca jedno. Mianowicie czyszczenie. Po każdym użyciu trzeba ja rozkręcać i dokłądnie czyścic te wszystkie sitka. Nieco zniechęca to w użytkowaniu.
Za to polecam na pewno kupno blendera i powiem Wam,że był to zdecydowanie jeden z lepszych wyborów zakupowych jakie podjęłam w ostatnim czasie.Daje mozliwosć robienia pysznych koktajli.
Polecam szczególnie koktajle na bazie mleka i ... banana. Banan jest zdrowy, poczytajcie sobie ile zawiera właściwości odżywczych w sobie.
Można do tego dodać truskawki, maliny. Co tylko chcecie!

Odnośnik do komentarza
Gość graziowa

Od czasu jak kupilismy wyciskarke wolnoobrotowa Midea koktajle musy i soki są czestymi goścmi w naszym domu. Szybkie mycie nie zniecheca do dzialania, obsluga banalnie prosta a bomba witaminowa najlepsza z mozliwych. Osobiscie preferuje miksy owocowo warzywne ale ostatnio zasmakowal mi szpinak z ogorkiem i miodem :D

Odnośnik do komentarza

Mój ulubiony sok z wyciskarki

pomarańcza

jabłko

burak

jak również natka pietruszki

Wczesniej jakoś nie widziałam takiego łączenia warzy z owocami, jednak potem się do niego przekonałam jak kupiłam sobie wyciskarkę.Sok jest bardzo prosty w przygotowaniu a jednoczęsnie jest to cała moc witamin i mikroelementów.Pijemy czesto na drugie śniadanie jak również na podwieczorek. Wyciskarka daje ten komfort, że mozna przygotować sok na dłużej... 

Edytowane przez Wywijaska
Link do sklepu
Odnośnik do komentarza

Blender równiez posiadam jednak nie jest on tak uniwersalny jak wyciskarka, za pomocą wyciskarki mozna wycisnąć sok z owoców, których przecież nie zblendujesz. 

Dodam, że jestem posiadaczką wyciskarki Omega Sana. Zamawialam w Eujuicers ( obecnie jest to główny w Polsce dystrybutor) , Daję tutaj kontakt:

NATULUX
ul.Wersalska 47 / 75
91-203, Łódź
tel: 422529660

Cenowo moze nie jest najtaniej,ale polecam wczytać się w fora i opinie. Obecnie jest to najlepsza wyciskarka. 

Odnośnik do komentarza

Są ludzie ,któzy nei lubią się męczyć z czymkolwiek,co akurat robią i planują i tak samo jest przy zakłądaniu swojego biznesu, zamiast zastanaiwać się nad kodami PKD do swojej firmy, skłądać wnioski do KRS ,lepiej od razu skontaktować się z Optioffice sprzedaż spółek https://optioffice.pl/sprzedaz-spolek i bez stresu zostać właścicielem spółki w ciągu 24h.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...