Skocz do zawartości
Forum

Pieluchy wielokrotnego użytku


Rekomendowane odpowiedzi

Kla_wie a czy te otulacze się przesikują razem z pieluszkami? Ile ich trzeba mieć? Ja używałam zwykłych pieluszek tetrowych przy pierwszym dziecku, wtedy pampersy były drogie i nie stać mnie było, a niestety nie było tak świetnych jak teraz rozwiązań z pieluszkami wielorazowymi. Ale używanie tetry miało wielki plus, dziecko szybko się odpieluszkowywało :)

Odnośnik do komentarza

Szczerze? Nie licząc jednorazowego kosztu pieluch (mam 20 sztuk), na proszki łącznie wydaje 30 zł, a starczają mi na ok. 2-3 miesiące, więc moim zdaniem finansowo lepiej wyjdzie się i tak na wielo :) Przecieki się zdarzają, ale na noc wkładam dodatkowo ręcznik z mikrofibry, z ikei i jest super :) Warto poczytać na internecie. Synek przynajmniej nie ma odparzonej pupci, jak to bywało w zwykłych pampersach.

http://www.suwaczki.com/tickers/mhsv3e5eazj5dzbr.png

Odnośnik do komentarza

Ja jestem zdziwiona jak rozwinął się ten przemysł z pieluszkami wielokrotnego użytku i jakie ładne są obecnie i praktyczne te rozwiązania. Gdybym nie była tak zafascynowana pampersami, może uniknęłybyśmy oparzeń w lecie...

Tak czy inaczej, coś wybrałam zamówiłam i zobaczymy, będziemy testować. Chociaż to chyba będzie krótka przygoda (mam nadzieję) bo ładnie idzie nam z nocnikiem :)

Odnośnik do komentarza

W zasadzie ja jestem zachwycona i mam nadzieję, że do sezony odparzeniowego, czyli lata, już zejdziemy z pieluszek.

Dziś był pierwszy sukces, zero posikanych pieluszek, oprócz jednej na spacerze! Po nocnym spaniu była sucha pieluszka i cały nocniczek a potem regularnie mówiła siku. Po spaniu południowym też sucha pieluszka i nocnik pełen. Myślę, że te pieluszki wielorazowe u mnie zdają egzamin, jak na razie. Oczywiście pewnie będą ciekawe dni z posikaniami, ale jak na razie jestem zadowolona :)

Odnośnik do komentarza

Pieluszki wielorazowe to lepsza inwestycja niż jednorazowe, zarówna finansowa jak i środowiskowa. Mają właściwości antybakteryjne, antygrzybiczne i antyalergiczne. Dodatkowo zatrzymują nieprzyjemny zapach. Dbają też komfort dziecka - latem pieluszka bambusowa https://www.tinystar.pl/pl/c/PIELUSZKA-BAMBUSOWA-MUSLIN/95 zapewnia przyjemny chłód, a zimą zapewni mu ciepło

Odnośnik do komentarza
W dniu 19/8/2018 o 7:43 PM, Gość raczyk88 napisał:

Czy pieluszki wielokrotnego użytku to bambusowe? Ktoś ma jakieś doświadczenia z takimi pieluszkami? Jednorazówki już nasz wykańczają i szukamy alternatywy

Zdecydowanie bambusowe to dobry pomysl:) zajrzyj do sklepiw jak escallante pl tamjest spory wybor

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...