Skocz do zawartości
Forum

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć dziewczyny, chciałam się was poradzić odnośnie dostawianego łóżeczka. Ze starszym synem spaliśmy w jednym łóżku i koniec końców ja lub mąż byliśmy niewyspani. Przy drugim bobo chcę tego uniknąć i tak pomyślałam, że zamiast nowego większego łóka można dostawić łóżeczko ;) Macie jakieś doświadczenia w tej kwestii?
Zależy mi na regulacji wysokości i żeby w przyszłości mogło to być też osobne łóżeczko :) Z góry dziękuję za pomoc :)

Odnośnik do komentarza

Zobacz sobie na stronie Chicco - oni mają piękne łóżeczka dostawne Next2Me :) Dopasujesz do każdego łóżka, bo jest regulowana wysokość. Dla mnie duża zaletą jest to, że można ustawić lekkie nachylenie łóżeczka, np. przy katarku lub ulewaniu. Moja córa ulewała 7 mcy :/ No i fajnie, że ma kółka, możesz przesuwać sobie po całym mieszkaniu, żeby mieć na oku takiego maluszka :)

Odnośnik do komentarza

O, właśnie chciałam Ci poradzić to łóżeczko - świetny wybór :) Też je mam i jedyne co mi się nie podoba to fakt, że odkryłam je dopiero przy drugim dziecku ;) Też nie chcieliśmy spać z dzieckiem w jednym łóżku, ale wstawanie w nocy jak tylko mały zakwilił dawało mi (no bo nie oszukujmy się, mąż nawet nie słyszał) w kość. Teraz jest super wygodnie, wystarczy sięgnąć ręką i pogłaskać, przyklepać, i oboje z małym śpimy dalej. Najpierw mieliśmy opuszczoną przegródkę, więc mały był jakby na przedłużeniu naszego łóżka. Teraz przegródka już jest podniesiona, żeby się już przyzwyczajał, że niedługo będzie na swoim. Tak to wygląda:

Odnośnik do komentarza

My też mieliśmy Chicco Next2me i gdybym miała kolejne dziecko to również chciała bym mieć dostawkę - bardzo duża wygoda. W nocy miałam maleństwo na wyciągnięcie ręki, ono też czuło się bezpieczne czując naszą obecność. Każde z nas miało też swoje miejsce bez bez obaw, że dziecku będzie przy nas za gorąco lub, że go przygnieciemy. Łóżeczko jest na kółkach, więc w ciągu dnia gdy kładłam malucha na drzemkę, to podnosiłam wszystkie boki i przejeżdżałam łóżeczkiem do pokoju, w którym coś robiłam.

Odnośnik do komentarza

zosiakropka
Cześć! A w tym łóżeczku Chicco Next2Me materac nadaje się do conocnego spania? Nie jest jakiś za cienki, nieergonomiczny?

Chciałabym je kupić, ale boję się, jak wpłynie na kręgosłupek Maleństwa. Do klasycznych łóżeczek dobiera się materace i jest w czym przebierać. Nie wiem, jak jest z Chicco.

Materacyk jest z kategorii "średniotwardy", więc odpowiedni dla maluszków, a wypełnienie to 100% poliester. Także jest higienicznie i też ok dla alergików. Ja pisałam na FB Chicco z pytaniem o materacyk zanim kupiłam :) My już dawno nie używamy, ale to było bardzo wygodne rozwiązanie i nadal wszystkim znajomym polecam :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...