Skocz do zawartości
Forum

Orbitrek - powrót do formy po ciąży


Gość valerie

Rekomendowane odpowiedzi

Rozpoczynam walkę o powrót do formy, wybrałam sobie jako aktywność fizyczną ćwiczenia właśnie na orbitreku 3x w tyg. ok. 40 minut. Czy któraś z zacnych pań również próbowała w ten sposób zrzucić kilka kg i wyrzeźbić sylwetkę? Jakie miałyście efekty i po jakim czasie?:)

Odnośnik do komentarza
Gość helenka334

Też marzę o figurze sprzed ciąży. Kiedyś aktywnie ćwiczyłam teraz czasu brak na bieganie na siłownię. Postanowiłam że przynajmniej kupię sobie orbiterek do domu i wieczorami albo rano będę się ruszać. Wybieram właśnie z tej oferty [reklama usunięta]. Słyszałam że sklep ma dobre opinie a sprzęt jest wysokiej klasy.

Odnośnik do komentarza

najlepiej kupić coś do domu jakiś sprzęt by można było przy dziecku ćwiczyć. Tutaj jest tania [reklama usunięta], stepper chyba będzie najlepszym rozwiązaniem albo bieżnia elektryczna. Są to ciche sprzęty i nie obudzą maluszka,zajmują mało miejsca, można je złożyć i do szafy schować.

Odnośnik do komentarza
Gość dynamical

Z orbitrekiem trzeba uważać i ćwiczyć mądrze. Jeśli nie będziesz ćwiczyć tak, jak trzeba, to możesz mieć później problemy z kręgosłupem. Później może być potrzebny masaż leczniczy. Jakby co, to dobry gabinet wykonuje je tutaj [reklama usunięta], ale oczywiście mam nadzieję, że umiesz na tym ćwiczyć i żadne dolegliwości cię nie dopadną

Odnośnik do komentarza

[reklama usunięta] Moim zdaniem tak powinno być wszystko spoko. Lubię ruch na orbiterku bo przede wszystkim on jest skuteczny. W sensie - nie ma tracenia czasu na byle co. No i przy okazji można robić całkiem inne rzeczy, takie jak choćby oglądanie TV. I to jest fajne. 

Edytowane przez Dziubala
Usunięcie reklamy
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...