Skocz do zawartości
Forum

święta poza domem


Gość Lilkaaa

Rekomendowane odpowiedzi

Co myślicie o świętach poza domem? Zdecydowałyście się kiedyś na coś takiego? Przyznam szczerze, że może wydam się zbyt wygodnicka ale przy pracy na pełen etat i dwójce dzieci, które w sumie jak wiecie są drugim etatem coraz częściej zastanawiam się czy nie spakować rodziny i spędzić świąt w jakimś miłym miejscy gdzie wszystko zostanie nam podane i zrobione i wypoczniemy.

Odnośnik do komentarza

Lilka, ja właśnie jestem po takim rodzinnym wyjeździe, wczoraj wróciłam ze Słowacji, gdzie tak jak piszesz miałam wszystko podane pod nos, ugotowane, posprzątane, do tego sauny, jacuzzi, narty. Wypoczęłam jak nigdy. Nie był to co prawda wyjazd świąteczny, a wyjazd na ferie, ale to nie ma większego znaczenia. Przy dwójce dzieci jestem czasem tak zmęczona że każdy czas na wyjazd jest dobry. Byłam tez kiedyś w Tatrach na Sylwestra i bardzo miło to wspominam. Wg. mnie nie jest ważne miejsce gdzie się spędza święta, ale z kim. Może tylko żal byłoby mi tej atmosfery jaka towarzyszy świętom Bożego Narodzenia w Polsce, ale jeśli chodzi o święta Wielkanocne (które jak dla mnie już takiego uroku nie mają) nie zastanawiałabym się nad wyjazdem ani chwili.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...