Skocz do zawartości
Forum

Plamienie w I trymestrze


Gość BedzieDobrze

Rekomendowane odpowiedzi

Gość BedzieDobrze

Kochane. Pisze w stanie niepokoju. Otóż przed wczoraj wieczorem pojawiła się lekką krew w śluzie. Rano był brązowy śluz. Poszlam na wizytę. Dzidzia ok, serce bije, ciąża żywą, nie widzi nic niepokojącego. Zaczelam dziś 7tc. Plamie tylko po siusianiu. Raz jest a raz jest czysto. Kolor brudny. Pobolewa podbrzusze jak na okres. Biorę luteine i duphaston. Ma ktoś podobne doświadczenia?

Odnośnik do komentarza
Gość Wrzesniowka 2015

Po pierwsze nie stresuj sie. Plamienie bywa czasem na poczatku ciazy. Lepiej dmuchac na zimne i sie nie przemeczac. Skoro dostalas leki to dobrze. Poprostu trzeba czekac. Nie cxytaj forum itd.bo rozne rzeczy tam pisza i mozna sie niezle zalamac. Wiem po sobie. Pozdrawiam i zycze powodzenia

Odnośnik do komentarza

~BedzieDobrze
Po 2 tyg ustało? Ja mam drugi dzień z przerwami w ciągu dnia. Wiesz może po jakim czasie brania działa luteina?

Trudno ocenić generalnie tutaj ważna jest przyczyna jeśli jest stwierdzona to ok jeśli nie to dobrze byłoby ja poznać. Natomiast normalne jest plamuenie w I trymestrze może się zdarzać w okolicach miesiączki a także kiedy przesadzasz z wysiłkiem fizycznym.

http://www.suwaczki.com/tickers/f2w3rjjgs88tv4jq.png

Odnośnik do komentarza

Najprościej będzie uspokoić się skoro z dzidzia ok wspomagana jesteś farmakologicznie więc wszystko powinno wrócić do normy za moment. Stres Ci nie pomoże ani zdenerwowanie . Brunatne plamienie to bardzo różne przyczyny może nie domagać ciałko żółte Ale masz lutka i duphason więc powinno być good.
Najbardziej powinna Cię martwić zywa czerwona świeża krew a tego nie ma więc dużo odpoczywać lezakowac lenic się i pozytywnie myśleć tym bardziej że jesteś pod kontrolą lekarza. A ja ze swojej strony mogę ci tylko życzyć nudnej książkowej ciąży. :D

http://www.suwaczki.com/tickers/f2w3rjjgs88tv4jq.png

Odnośnik do komentarza

Też biorę duphaston. I brzuch pobolewał mnie właśnie tak jak na okres ale też tak nietypowo.. takie ukłucia. Pomógł naprawdę przede wszystkim odpoczynek. Pracujesz, czy jesteś w domu? Jak jesteś w domu to olej gary, sprzątanie i wyleguj się do woli. Mnie jest ciężko bo mam w domu już jedno dziecko, co prawda ma osiem lat więc jest praktycznie "samoobsługowa", ale miewa gorsze momenty. Pierwszego dnia zrobiła mi nawet śniadanie do łóżka ;)

Odnośnik do komentarza

~BedzieDobrze
Ręcznie chyba nie dam rady tak głęboko . Długo jeszcze plamilas od początku duphastonu?

Dziewczyno wyluzuj masz tabletki lutka dopochwowo daj sobie czas odpoczywaj i jeszcze raz odpoczywaj .
Nie ma środka który zadziała natychmiast rolowanko odstawić brzuch ma prawo pobolewac tam zachodzą wielkie zmiany . Plamienie może się pojawiać dość długo a przyczyn może być milion. Lekarze wiedzą co robią więc zaufaj im i nie panikuj.

http://www.suwaczki.com/tickers/f2w3rjjgs88tv4jq.png

Odnośnik do komentarza

Witajcie. Ja zaczelam plamic w sobote takim brunatnym sluzem zauwazylam inny kolor na papierze po zrobieniu siusiu tel do mojej gin i kazala mi zrobic sobie irygacje z tantum rosa wziasc nospe i lezec jak bedzie zywa krew to do szpitala a jak bedzie ok to w pon do niej bylam i okazalo sie ze lozysko sie obniza ale ze to 14 tydz to jeszcze moze sie podniesc biore luteine odpoczywam. Juz nie plamie ale sluz jest taki zoltawy to chyba po luteinie. 22 mam wizyte mam nadzieje ze bedzie dobrze.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...