Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Lenka89

Uczucie "ciężkich" nóg a ciąża

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie dziewczyny. Jestem w skończonym 11 tyg. O dzidzie staraliśmy się prawie 2 lata, mam jedną stratę za sobą. Bardzo uciążliwym dla mnie objawem jest uczucie ciężkich nóg. Jeśli leżę to jest ok, jeśli troszkę więcej posiedzę czy pochodzę na wieczór bardzo bolą mnie nogi. Zgłosiłam to mojej gin, wysłała mnie na konsultacje do dr od naczyń krwionośnych. Wczoraj miałam robione usg żył, które nic nie wykazało. Lekarz zaproponował rajstopy uciskowe profilaktycznie. Nadal szukamy przyczyny. To już nie chodzi, że jest to dla mnie uciążliwe, ja to przecierpie, chodzi mi o dzidzie. Boję się, żeby jej to nie zaszkodziło. Czy miałyście takie bóle? Dodam, że biorę acard, encorton, Luteinę, kwas foliowy, magnez i żelazo.

14.06.2019- 38tc Lenka
08.07.2016- 32tc Piotruś
05.01.2015- 6tc Aniołek

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja miałam i nadal mam. Zdecydowanie podkolanówki uciskowe pomagają! To w żaden sposób nie wpływa na mojego synka, pięknie rośnie i dokazuje w brzuchu :)

Od 2 trymestru możesz też smarować nogi balsamem na ciężkie nogi z Tołpy. I trzymaj jak najczęściej nogi wyżej niż serce, gdy leżysz.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

mnie tak teraz w ciąży bolą nogi, że nigdy przenigdy mnie tak nie bolały, nawet jak pracowałam po 12 godzin jako hostessa. To największy dramat dla mnie jeśli chodzi o ciąże.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...