Skocz do zawartości
Forum

Porozmawiajmy o swoich mezach


Rekomendowane odpowiedzi

Hej.Witaj i dzieki za Twoje spostrzezenie.
Dlatego zalozylam ten watek poniewaz znam kilku mezczyzn o imieniu Grzegorz i sa oni charakterem bardzo podobni do siebie.
Wszyscy ci panowie sa zonaci, maja swoje rodziny, dzieci. Z moich obserwacji wynika ze sa to osoby dbajace o rodzine, dobrze odnajduja sie w " kierowaniu" rodzina, lubia dzieci ale nie lubia nimi sie opiekowac. Dla nich przebywanie calu dzien z dziecmi to nie lada wyczyn, przy czym o swoich zonach mowia" nic w domu nie robia".
Ich dobra strona jest dazenie do zrealizowania swoich zamiarow, planow.
Kto chce sie jeszcze wypowiedziec? Zapraszam.

Odnośnik do komentarza

ja uważam, że imię tu nie ma nic wspólnego z tym, czy lubi zajmować się domem i w ogóle jakim jest człowiekiem...
moim zdaniem nie każdy mężczyzna lubi się zajmować dziećmi, bo jak mi zdradził mąż - mężczyźni lubią widzieć trwały efekt swoich zdań, np. naprawią coś i działa, złożą meble i to jest:), w przypadku dzieci trzeba kilka razy dziennie wykonywać te same czynności, a efekt jest krótkotrwały, zmiana pieluchy, za 30 minut znów jest mokro itd.

Odnośnik do komentarza

Witajcie,
Niby też uważam, że imię nie ma znaczenia, ale akurat z tymi Grzegorzami idealnie się sprawdza i wśród moich znajomych (!) serio. Mój mąż to Adrian , od początku bardzo pomagał przy maleństwie i zajmował się chętnie. Słabo znosił płacz świeżo upieczonego niemowlaka, ale poza tym wszystko ładnie ogarniał. Ceni sobie życie rodzinne, ma wszechstronną wiedzę o świecie i życiu, bardzo spostrzegawczy , lekko nieufny jeśli chodzi o ludzi...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...