Skocz do zawartości
Forum

***NOWY KONKURS pt. "Wygraj z alergią"***


admin

Rekomendowane odpowiedzi

kolaczann
Witam wszystkich
czytam forum i parenting.pl od dawna ale nie myślałam żeby się zarejestrować - no ale konkurs mnie przekonał!

powodzenia wszystkim

cieszymy się, że dołączysz do nas, ale niestety Twoje zgłoszenie łamie regulamin :

4. Warunkiem wysłania odpowiedzi konkursowej jest posiadanie aktywnego konta w serwisie parenting.pl. Konto aktywne definiowane jest przez minimum 30 postów na forum

Zapraszamy do wspólnego pisania i zapraszamy do kolejnych konkursów.

Czytajcie proszę Regulamin.

Odnośnik do komentarza

Małgosia
kolaczann
Witam wszystkich
czytam forum i parenting.pl od dawna ale nie myślałam żeby się zarejestrować - no ale konkurs mnie przekonał!

powodzenia wszystkim

cieszymy się, że dołączysz do nas, ale niestety Twoje zgłoszenie łamie regulamin :

4. Warunkiem wysłania odpowiedzi konkursowej jest posiadanie aktywnego konta w serwisie parenting.pl. Konto aktywne definiowane jest przez minimum 30 postów na forum

Zapraszamy do wspólnego pisania i zapraszamy do kolejnych konkursów.

Czytajcie proszę Regulamin.

ja jak wysyłałam jeszc enie miałam tyle postów ale teraz juz mam aż nad to Kwalifikuje sie :( emial doszedł napewno dobrze

Wirtualna Polska

http://wp.pl

Odnośnik do komentarza

basia681
Małgosia
kolaczann
Witam wszystkich
czytam forum i parenting.pl od dawna ale nie myślałam żeby się zarejestrować - no ale konkurs mnie przekonał!

powodzenia wszystkim

cieszymy się, że dołączysz do nas, ale niestety Twoje zgłoszenie łamie regulamin :

4. Warunkiem wysłania odpowiedzi konkursowej jest posiadanie aktywnego konta w serwisie parenting.pl. Konto aktywne definiowane jest przez minimum 30 postów na forum

Zapraszamy do wspólnego pisania i zapraszamy do kolejnych konkursów.

Czytajcie proszę Regulamin.

ja jak wysyłałam jeszc enie miałam tyle postów ale teraz juz mam aż nad to Kwalifikuje sie :( emial doszedł napewno dobrze

Kwalifikujesz ;)

Odnośnik do komentarza

Konkurs zakończony, gratulujemy zwycięzcom, wszystkim dziękujemy za wspólną zabawę i zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach

I nagrodę - zestaw pościelowy MEDICAL 220/200 lub zakupy o równowartości w sklepie (kupon promocyjny) otrzyma Anka83
II nagrodę – Kołdrę CLINIC 160/200 lub zakupy o równowartości w sklepie (kupon promocyjny) otrzyma anya
III nagrodę - Zestaw do łóżeczka dziecięcego MEDICAL rozmiar do wyboru z oferty sklepu lub zakupy o równowartości w sklepie (kupon promocyjny) otrzyma Tasik

Czekam na adresy pocztowe by Przyjazny Sklep Alergiczny mógł przesłać nagrody laureatom

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...