Skocz do zawartości
Forum

Październikowe mamusie 2016


AnAd

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie w ten słoneczny poranek :) Cos czuje ze będą fajne spacerki dziś - ze słońcem to az chce się żyć :)
My się właśnie karmimy.

Mam do Was pytanie - ile dni Wasze szkraby nie robily koopy zanim zaczelyscie coś z tym robić? Moja ma cycu (czasem odstaje malutko mm na dopchanie jak jej brakuje-ostatnio 2 dni temu) a już 3 dni tylko siku w pieluszce i chciałam Was dopytać czy już coś z tym robić czy czekać.

Odnośnik do komentarza

Miska tak ja dicoflor daje raz dziennie. Tylko u mnie to nie na kolke tylko po szpitalnym antybiotyku.
Misia dokladnie ja tak robilam zaraz po szpitalu 3 kropelki raz dziennie chyba z 5 dni, a pozniej juz 5 kropelek tez raz dziennie. Moj karmiony piersią, zalatwia sie czesto a nieduzo i dosc wodniscie. Ale to tez skladam na ten antybiotyk ze mu troche balaganu to narobilo w jego malym cialku.

https://www.suwaczki.com/tickers/gg64j44jybsrf15q.png

https://www.suwaczki.com/tickers/ijpbx1hpq5mq38zb.png

Odnośnik do komentarza

Widzę, ze kupkowe tematy :D ja właśnie mam pytanie

Dziewczyny, moja Zocha je i z piersi i mm Bebiko. Wczesniej robiła kupke codziennie, nawet kilka razy. A teraz cisza.. tez tylko siku. Ostatnio kupke robila 2 dni temu.. wcześniej tez jakoś z 2 dni wcześniej..

Ale się nie męczy, nie płacze. Nie widze zeby bolał ją brzuszek. Bączki puszcza ładnie i codziennie. Wiec o co chodzi? Czy dac jej ten czopek czy to normalne?

A ten rumianek to macie jakis specjalny dla dzieci? Czy zwykły taki mogę zaparzyć?

Odnośnik do komentarza

mazos
Dobeze,ze Pauka sie od kupska uchowala:-)tatusia nie zal,zasluzyl.

Bylam z malym po dorsza,ziemniole,na spacerze z 1,5godz.Slonce bylo piekne,ale i tak okropnie zimno. Wrocilusmy to zrobilam obiad(pierwszy raz od porodu caly i olabiga,ale sie schodzi).Juz zapomnislam co to gotowanie.Dobrze,ze mam na jutro.Ja sobie rybke upieklam,a mojemu usmazylam. Sprobowalam tej i tej i zdecydowanie wygrala...smazona:-(pieczona to nie moje smaki.Zawsze to co niezdtowe musi byc lepsze.Biore sie za odkyrzanie,mycie podlog i karmienie berbecia. Moj dom to jeden wielki syf.

totek
Wy te chrzciny macie jutro czy za tydzien??Na ile osob robicie??Ja mysle o najblizszych i znalazlam knajpke co chca 85zl za osobe,nie wiem czy to malo czy duzo.Bez ciast,alkoholu i napojow wiadomo. My na Wielkanoc zrobimy dopiero.

Odnośnik do komentarza

Witajcie!!! Nie wierzę, że w końcu udało mi się tu napisać! :) Cypriana urodziłam przez cc w niedzielę rano (3100 i 56 cm). Skurcze miałam od czwartku ale decyzja o szpitalu dopiero w niedzielę rano. Poród naturalny trwał do 5 cm, tętno maluszka zaczęło zanikać i zdecydowano o cesarskim cięciu. Okazało się, ze przeoczyłam sączenie wód płodowych, musiałam być pod prysznicem. Mały był owinięty pępowiną w każdy z możliwych sposobów, siła grawitacji ciągnęła go w kanał rodny a pępowina podduszała i ciągnęła w górę. Cesarkę miałam na "półżywca", bo nie było czasu. Najgorsza jednak była pierwsza doba po cesarce. Miałam zespół popunkcyjny po znieczuleniu. To był chyba najtrudniejszy dzień mojego życia. Wszystko skończyło się dobrze. Powoli dochodzę do siebie. Od środy jesteśmy w domu. Nasz chłopiec póki co jest bardzo grzeczny. W załączeniu zdjęcie. Pozdrawiam Was bardzo ciepło i cieszę się, że dołączyłam do grona mam:)

monthly_2016_11/pazdziernikowe-mamusie-2016_52150.jpg

Odnośnik do komentarza

miska1990
Moj nie spal w dzien przez pare tygodni,a teraz spi,sumujac to pare godz tak od kilku dni:)nie wiem czy to dzieki lekom czy to,ze codziennie chodzimy na dosyc dlugie spacery i to mu pomaga.

bellabgratuluje:-**wreszcie i Ty sie doczekalas.Piekny pokoik z liskowata sciana calutki jego.

My po kapieli i malym ciumkaniu,niby spi na rekach,az boje sie odlozyc,ze bedzie ryk.Ide zaraz jesc kolacje.

Odnośnik do komentarza

Bella- gratulacje! :) I zamknełaś liste pazdziernikowych mam :)
Miska- Ja cofnełam sie,zeby zobaczyc smoczek ha ha :) No moja Pola też nie spi całymi dniami.... I jest to bardzo meczoce. Za przeproszeniem nawet wysrac sie porzadnie nie można. Bo co ją odłoze to ryk....
Maż wrócił z pracy a ja poszłam pod prysznic,ogoliłam sie i zrobiłam małe spa dla siebie,i czuje sie jak w raju. Jak niewiele człowiekowi jest potrzebne do szczescia :) I Poluske uspał,a ja dostałam w prezencie scherydensa,i sobie popijam pychaaa :)

http://www.suwaczki.com/tickers/km5s8ribsbwki7my.png

Odnośnik do komentarza

Ja moja co przebieram byla kupa a dzis tylko jedna rano porzadna i do teraz tylko nasiusiane ale jak nie boli ja brzuszek to nie bede nalegala ba kupkę bo baczki puszcza brzuszek miękki wiec zdaje mi sie ze to normalne : ) a ze spaniem to śpi po po 15-20 minut w dzień no chyba ze spacerek to śpi ładnie : ) meczy troszku ale na szczęście w większości czasu potrafi się sama sobą zajac jak juz mocno placze wtedy ja na chwile biorę pochodze chwile po domu pogadam i odkladam : )

http://www.suwaczki.com/tickers/thgfxzkr4oowo0fg.png

Odnośnik do komentarza

Bella gratulacje.Słodki maluszek. Współczuję przejść Ale już wszystko dobrze. Dziecko wszystko Ci wynagrodzi i zapomnisz o bólu.

W którym szpitalu rodziłaś? Ja na kamieńskiego i bardzo sobie chwalę zespół przy porodzie.

Widzę ze kupki na tapecie i mnie teraz są 1-2 dziennie i wodniste.
Mój przespał cały piątek tylko pobudka na karmienie za to w nocy zaczął szaleć i ciężka noc była.
Widzę ze u Was słoneczko A na zachodzie mroźno i pochmurno.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...