Skocz do zawartości
Forum

Październikowe mamusie 2016


AnAd

Rekomendowane odpowiedzi

Drogie Mamusie!

Utworzylysmy prywatne forum, dla grona mam ktore chca w nim aktywnie uczestniczyc, dzielic sie troskami i czesto problemami osobistymi. Niestety nie chcemy by bylo one czytane przez kazdego uzytkownika - wtedy juz nie bede prywatne prawda? :)

Tak wiecoczywiscie witamy kazda nową Mamusie / Tatusia :)

Bardzo prosimy o przywitanie sie z Nami, napisanie kilku słow o sobie i pochwalenie sie swoim Skarbem :)
Osoby, ktore po dodaniu nie bedą aktywne zostaną usunięcie z forum.
Pozdrawiamy,
Październikowe Mamusie! :)

Odnośnik do komentarza

A czy ja bym mogła prosić o dołączenie mnie do grupy? Wprawdzie nie jestem mamusią październikową, bo urodziłam córeczkę dopiero w styczniu, ale podczytuję Was od dawna i wiele się od Was uczę :-) nie wiem tylko czy ja Wam w czymś pomogę jako późniejsza mama, ale jakoś tak w ciąży zaczęłam Was czytać i poczułam ogromną sympatię do Waszej grupy, więc będę wdzięczna jeśli mnie przygarniecie i z chęcią zacznę się udzielać. Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza

Witam wszystkie Mamusie :)

Od około tygodnia przeglądam różne fora, ale tak świetnej atmosfery jak tutaj nigdzie nie znalazłam. Dlatego zwracam się z gorącą prośbą o przyjęcie mnie do Waszego grona. W wolnej chwili postaram się nadrobić choć część wcześniejszych postów aby Was lepiej poznać. Mój synek przyszedł na świat 15 listopada, jest on bardzo żywym, a zarazem absorbujacym maluszkiem, jak na swój wiek również całkiem sporym, waży już 9 kg.

https://www.suwaczki.com/tickers/qdkkk6nl6hq9uezd.png

Odnośnik do komentarza

Nie bylo mnie tradycyjnie jakiś czas, ale jak Wam pisałam przy mojej 3 jest bardzo trudno o czas żeby posiedzieć i nadrobić co mi umyka, wystarczy że któryś zachoruje i już mam "tyły". Niestety mój Jeremi chorował znowu, tym razem zapalenie oskrzeli i pierwszy antybiotyk. Powiem Wannie tragedia, samo podanie i potem biegunka ale już jest ok. Wchodzę, troszkę nadrobiłam a tu Was nie ma... Halo jest tu kto? Widzę że uciekłyście gdzieś, poproszę zaproszenie...

Odnośnik do komentarza

Cukinka
Ja zdecydowałam się na Bebetto Vulcano, bo jest najlżejszy, wizualnie najzgrabniejszy, a spacerówkę ma identyczną jak Nico, więc jest ona trochę dłuższa i szersza niż w standardowych wózkach 2w1. Z wózkiem miałam ogromny problem, bo jak mi się podobały, to były albo wielkie i ciężkie, albo zgrabne i z fatalnymi opiniami od sprzedawców i użytkowników. Tak prawie wdepnęłam w Graco i X Landera :(
A fotelik mamy Recaro Young Profi Plus, bo ma 5 stopniową regulację oparcia, więc nie ma problemu, że noworodkowi lata główka i jest mocno zapadnięty w foteliku, a kilkumiesięczniakowi będzie głowa wystawać poza fotelik :)
Można prosić o opinię wózka?

https://www.suwaczki.com/tickers/thgf9n735ariwy8y.png

https://www.suwaczki.com/tickers/uwo9gov3pkz0jzrt.png]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza

wizualnie całkiem ok, ale wolę te wózeczki 2w1 zamiast samej spacerówki :) a chciałam Was podpytać bo przy drugim dziecku lekarz mi zapisał Pregna plus żeby uzupełnić kilka niedoborów a przy okazji wzmocnić organizm i przygotować do ciąży. Brałyście może też? macie jakieś doświadczenia?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...