Skocz do zawartości
Forum

Październikowe mamusie 2016


AnAd

Rekomendowane odpowiedzi

Podczytuje was czasem, bo mam dziecko z października 2016 roku. Synek nazywa się Miłoszek i jest fajnym małym chłopcem:p
WawAnia czytałam ostatnio o Twoich problemach z mężem. Jestem w podobnej sytuacji. Jak zakończyła się ostatnia sytuacja o której pisałas? Wyprowadziłaś się czy nie?

Odnośnik do komentarza

My już po lekarzuw sumie to sie dowiedziałam, ze moze zabki a moze jakis wirus ;/ i ze moze mietolerancja mleka ale chyba raczej nie bo pije je długo - to mm no i ja też dużo mlecznych produktów cały czas jem.

Ale wyglada dobrze, mamy obserwowac, szczepienie przełozone na za tydzien i mozemy podawac kleik
bo chudzielec jest mało przybrała, ale po tyg sraczki kazdy by schudł

https://www.suwaczki.com/tickers/tb73upjylafx9tq5.png

https://www.suwaczki.com/tickers/o148o7es9dq5u92p.png

Odnośnik do komentarza

Cukinka Pola super gaworzy :)) a co to za smoczki kupiłaś?
Totek mysle ze jakby wszytkie dziewczyny sie przeniosly na forum prywatne to nie miałyby oporów z zamieszczaniem zdjęć :) No ale jak tam uważacie.
My znowu na spacerku. Chodzimy zawsze 2 razy dziennie rano i po południu. Inaczej w domu Alicja nie spi. Taki jest urwis. No ale dba o moje dotlenienie wiec jej wybaczam :)

Odnośnik do komentarza

Witajcie Mamusie☺
O Matko! Lata świetlne mnie tu nie było. Nie wiem do czego się odnieść. Chyba do rozwoju. Też uważam, ze każdy ma swoje tempo. Przychodzi moment i nadrabiają wszystko. Co do rehabilitacji to każda chce dla swojego dziecka najlepiej i jeśli coś złeego widzicie to oczywiście od tego są rehabilitanci. Trzymam kciuki żeby wszystko się unormowało.
WawAnia jak tam u Ciebie?
My po chrzcinach. Mały był grzeczny w kościele. Natomiast w domu strasznie płakał. Myslę, że za dużo przeżyć jak na jeden dzień.
Jeśli chodzi o spacery to nadal śpi cały spacer. W domu jedna lub dwie drzemeczki po 20 minut. Wiec na spacerze nadrabia. Nocki bez zmian. 3-4 pobudki i 6.30 juz jest gotowy do zabawy☺a mama jeszcze by spała. Strasznie boli mnie dziś głowa. Już dawno nie brałam.nic p. Bólowego a dziś 2 tabletki i nic...Karmię więc nie mogę przesadzić.
Buziaki

Odnośnik do komentarza

Mnie dziś też boli głowa:/ Dziewczyny ja ostatnio codziennie juz tak od godz 17-18 jestem już taka padnieta i wyzuta z sił, że tylko odliczam do momentu aż Mikołaj pójdzie spać. Po prostu jestem tak zmeczona całym dniem, że mam dosyć. Też tak macie? Mąż wraca z pracy akurat na kąpiel tj na 19, a do pracy wychodzi rano na 8. Także cały dzień jestem sama z małym. Owszem Mój ma w tyg jakies dni wolne też, czy weekendy, ale mimo wszystko jakoś brak mi powera:/

https://www.suwaczki.com/tickers/h84fwn15h04wlurd.png

Odnośnik do komentarza

Hej Mamuski :)

Totek- sliczny Franus:*
Ja tez bym byla za tajna grupe chociaz nie mam oporow przed wstawianiem zdjec.

Cukinka- twoja Pola jest niesamowia ;)
I ja rowniez narzekam na zle samopoczucie. Czuje sie jak flak. Nie mam ochoty na nic wyslalam meza dzisiaj na spacer a ja sie polozylam.
Wczoraj mielismy wypadek. Pola mi wypadla z nosidelka. Mam straszne wyrzuty sumienia. Ale na szczescie jest ok!

To kto jest za tajna grupe?

http://www.suwaczki.com/tickers/km5s8ribsbwki7my.png

Odnośnik do komentarza

zuzu brawo za odwagę!:*

misia1994 jak wypadła?Nie była przypięta pasami? Dobrze,że nic sie nie stało uff.

totek cos Ty! ja to umiem zrobic pizze,spaghetti i takie danie z miesem mielonymo ryzem,ale gołąbki nabyte;)od rodziców,rosół tez! Dostaje od nich bardzo zcesto jedzenie i odpada mi sporo gotowania!
Franio super!!!

Malis ja z tym zmeczeniem zalezy jaki dzien. Dzis cały dzien chodzilam,a nie jestem zmeczona np. Czesciej jednak padam i juz ok 17:(a kawe pije rano wiec tylko czekam az mały padnie.

kasiKate super,że chrzciny sie udaly.

my dzis spacerowalismy ze 4 godziny"_)było syuper,maly podziwial drzewa i gadal do nich. Od pt jezdzimy w foteliku samochodowym:):0super wygodnie..przynajmniej dla mnnie:D Umnie było goraco dzis,bylam mokra.Jutro do polodnia ma byc pieknie,a pozniej ulewy i burze. Musze wyjsc przed drzemka koniecznie!

Mały zasnal 10min temu...moj wraca z pracy o polnocy dzis. Takze wieczor wolny:)yeaaaa,cos obejrze w tv.

Ta tajna grupa moze byc,ale tu przed umieszczaniem zdj tez nie mam oporu jak coś.

Ona i EmMadlen wszystko ok??Spadek formy,brak czasu na forum?

Odnośnik do komentarza

Stworzylam prywatna grupe i wyslalam zaproszenia do Was :)
wpisy bedziemy widzialy tylko My, a inni uzytkownicy chyba nawet nie beda widzieli tego forum.
Ktora bedzie chetna to dolaczy i zobaczymy co z tego wyjdzie :)
Moglam o kims zapomniec i z gory przepraszam ale musialam kazda z Was odszukac i zeszlo mi sie z tym do teraz.
Dobrych nocek :)

Odnośnik do komentarza

Witamy się po kilku dniach nieobecności. Owszem czytałam Was na bieżąco ale z odpisywaniem już problem bo mój mały śpi tylko na podwórku. Chyba szkoda mu czasu na spanie. Odkąd skończył 5 miesięcy fika na brzuszek. I wielka awantura jak go przewrócę na plecy. Od wczoraj non stop gdzieś chodzę. Wczoraj zakupy ze starszym i prawie 5 godzin. Dzisiaj szukałam spodni dla siebie i 4 godziny. Padam na pysk. Do tego chyba przesilenie wiosenne. A we wtorek wyjazd na święta do Niemiec.
WawAnia kochana jak tam sprawa z M? Nie daj się ;).
Pauka jestem, ale sama wiesz jak to u mnie wygląda z małym ;).
Totek super pomysł z tą naszą prywatną grupą. Franuś miny cudowne ma. Słodziaczek :)

http://www.suwaczki.com/tickers/860ii09kmx2pfj66.png

Odnośnik do komentarza

Totek, Franuś robi minki jak mały cwaniak ;-)
Dostałam zaproszenie, ale w telefonie nie mogę kliknąć w link. Zobaczę później na laptopie.

My od kilku dni- biorąc z Was przykład- intensywnie spacerowaliśmy. I niestety mały się przeziębił :-( Całą noc ledwo oddychał od kataru. Obudził się o 6 :-(

Dzisiaj na obiad zupa krem z brokułów. Ugotuję bez przypraw żeby malutki mógł spróbować ;-)
Słoiczki je bez zmian. 1/3 do 1/2 słoiczka.

https://www.suwaczki.com/tickers/tb732n0aw4kanyen.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...