Skocz do zawartości
Forum

Październikowe mamusie 2016


AnAd

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Dziewczyny
U nas dużo zmian. W lutym byliśmy na feriach i też jak większość z Was pisała ciężko było tu zaglądać bo błąd A zalogować i napisać gdzie ciągle wywalało.
A marzec niestety nieciekawy.
Ale nikt nie tęsknił za nami ;)

Śliczne wszystkie dzieciaczki. I jakie urocze uśmiechy.

Misia piękna sukienka.

Ona super te buciki ma synek.

monthly_2017_03/pazdziernikowe-mamusie-2016_55972.jpg

Odnośnik do komentarza

WawAnia – jakby mój się tak zachowywał to bym go dosłownie trzasnęła, ale ja z tych zołzowatych jestem

Zuzu – ja w końcu kupiłam Doidy Cup – z tego powoli uczymy pić wodę w domu, a niekapek kupimy na wyjścia. Ponoć dziecko powinno się od razu uczyć picia w zwykłym kubku, ale ja dam taki i taki i będę patrzyć czy ogarnie. Butlę, cyca i smoczek niby też noworodek nie ogarnia na raz, a jakoś się nam udało

Izu –ja na noc cycek plus 60 sztucznego na dopchanie, mała wstaje średnio co 3 godziny na cyca

CO do przewijania to my przewijamy czasami. Ale najwyżej raz, o ile nie ma kupy oczywiście 

https://www.suwaczki.com/tickers/tb73upjylafx9tq5.png

https://www.suwaczki.com/tickers/o148o7es9dq5u92p.png

Odnośnik do komentarza

Pauka- milo ze pamietasz ;* jakos nie mam weny pisac.
To napisze co u nas a pozniej postaram sie odpisac.
Ja tam tez nie czytam ze Pola juz cos powinna umiec. Nie obraca sie nie podnosi mocno glowki gdy lezy na brzuchu wg tego nie robi ja jej nie zmuszam. Ale za to zdobyla nowa umiejetnosc jedzenie swoich stopek i zdejmowanie skarpet. Rozszerzam jej diete- daje jej roznie warzywka owoce i tak na przepian. Poczatki byly takie ze byl problem z kupka wiec musialam odczekac troche a teraz kupki sa prawie codziennnie.
Ale dzisiaj dostala kataru leci jej ciurkiem moze zeby??
My przebieramy 1 raz w nocy zawsze przed karmieniem jej zmieniam- chociaz moj maz to co godzine przebiera i ciagle musze mu zwracac uwage.
WawAnia- Zoska jest sliczna! A twoj maz przepraszam ale skonczonym idiot** wybacz mi to. Ale jest nie dojrzaly a ma przy sobie 2 wspaniale Kobiety! Mam nadzieje ze wkoncu wam sie ulozy tak jak bys chciala. Czy ty czasem nie pisalas ze u was sa czestsze pobudki w nocy u nas to tragedia! Budzi sie i nie spi ponad 2 godz a od kilku dni dodatkowo zeby podejsc powiedziec ciii poglaskac i zasypia.
Totek- super ze jestes. I fajnie ze juz w 3 jestescie.<3<br /> Co do obiadkow to ja zawsze podgrzewam ale trzymam w lodowce wiec rozumiecie.
Malgon- witamy mamuskie i prosimy o zdjecie ;)
Ka-Ro- pisalas o tesciowej czy myle nicki? Moja tesciowa to zlota kobieta lepsza niz moja mama ale ostatnio mnie wkurzyla bo dala Poli kotleta a ona zaczela sie krzustic. Ona odrazu przepraszala - ja nic nie powiedzialam ale mina moja mowila" zaraz cie kobieto udusze"!!
AgaMi- jej slodkie te ksiezniczki. Prosimy o wiecej zdjec. Uwielbiam patrzec na nasze dzieciaczki. Kazde wyjatkowe.
Jakas mamusia jeszcze doloczyla ale nie pamietam nicku. Witaj:*
P.s impreza byla 11.03 bylo super. ;) o 4 wrocilam zreszta juz pisalam :*

monthly_2017_03/pazdziernikowe-mamusie-2016_55980.jpg

monthly_2017_03/pazdziernikowe-mamusie-2016_55981.jpg

http://www.suwaczki.com/tickers/km5s8ribsbwki7my.png

Odnośnik do komentarza

jeżeli chodzi o wodę to daję źródlaną, chyba mineralnej się nie powinno ale głowy nie dam, gotuję ją, potem wystudzam i podaję w temperaturze ciała, ale podobno temperatura pokojowa też jest w porządku. Jeżeli chodzi o facetów to mój też się zrobił jakiś wkurzający że mam ochotę trzasnąć drzwiami,,dziś jak mały mi się rozpłakał przy przebieraniu to usłyszałam że nie umiem się dzieckiem zajmować, i powiedział to 'tatuś na pięć minut'

https://www.suwaczki.com/tickers/f2wl3e5ee78h57my.png

Odnośnik do komentarza

Mój Maciek dzisiaj w dzień pospał,najpierw 3h a potem półtorej. Już zapomniałam jak to było kiedy tak spał. Ale to znaczy że jutro spania nie bedzie, musze sie na to przygotować :-)
Michalina ja myślałam że już nas opuściłaś :-)
WawAnia, Totek, Misia, Michalina dzieciaczki cudne :-)
Totek fajnie że już z mężem jesteś. W końcu się doczekałaś :)
Misia kotleta??? To lepsza niż moja, która mojej córce w wieku 7msc chciala dać do raczki kawał kiełbasy! A na mój sprzeciw stwierdziła że o co mi chodzi, przecież to bez chemii bo sama robiła :/ kosmos jakiś :/
My obiadki zawsze podgrzewamy, nue wyobrazam sobie dać zimnego. Zresztą zauważyłam że Maciek woli ciepłe, jak tylko troszkę wystygnie to zaczyna pluć. I ja już wiem że muszę podgrzać :-) Co innego owocki, jak z szafki są to nie grzeję.
Spokojnej nocy dziewczynki, ja lecę pod prysznic i spać.

https://www.suwaczki.com/tickers/1usaupjyybl9kibx.png

Odnośnik do komentarza

totek wróciliśmy z No jak zaszłam pierwszą ciążę, było trochę komplikacji a ja jakoś nie miałam zaufania do tamtejszych lekarzy, nie chciałam tam rodzić. Mieszkaliśmy na wynajętym, kupę kasy placilismy, a o kredycie nie bylo mowy ,mąż tylko miał stałą pracę a to trochę za mało dla banku. Pracę przed ciążą miałam krótko więc świadczenia mi jeszcze nie przyslugiwaly. Później żałowałam ze tak szybko podjęliśmy decyzję o powrocie, pod wpływem emocji ciążowych, można było jeszcze troszkę tam posiedzieć. Nie narzekam bo w Pl jest ok obydwoje mamy pracę i wystarcza na życie :). Ale mieszkomy z TEŚCIAMI tzn.nad nimi bo wszystko oddzielnie mamy ale szczerze powiem choćby to byli najlepsi ludzie pod słońcem to z czasem chce się oddzielnego prywatnego zycia. A mieszkamy juz tak ładnych parę lat.

WawAnia może to jakoś dziwnie zabrzmiało z tą córeczką tatusia. Chodziło mi o to ze facet ma tak cudowny skarb a najwyraźniej nie docenia!

Dziewczyny zacznę podgrzewać te owoce tak jak mówicie bo może dlatego za bardzo nie chce ich jeść że chlodne :(

Nie pamiętam które dzieciątko ma takie czerwone plamy? Mój Aleś też ma takie o dwóch dni. Stał się przy tym taki marudny ze hej. Nie wiem czy to może mieć związek. Albo zęby. Tak wszystko pcha do buzi ale nie tak delikatnie jak wcześniej tylko mocno nerwowo aż się tak napina, prostuje przy tym. W nocy jakoś śpi, to najważniejsze.

https://www.suwaczki.com/tickers/f2wl2n0ajiqbqewp.png

Odnośnik do komentarza

Dziękuję w imieniu Zoski za komplementy :D

My zawsze jemy sloiczki w temp pokojowej. Trzymsm w szafce a ze Zosia zjada csly to nie mam problemu typu lodowka :) najbardziej upodobala sobie "delikatne jarzynki" :D ale generalnie jak widzi ze sadzam ja do nosidelka i klade jej ręcznik to juz sama glowe podnosi zeby zawiazac jej sliniak :D takze mamy fajna odmiane w porze obiadu :) od poniedziałku w porze podwieczorku bedziemy wprowadzac owoce. Od jakich zaczelyscie?

Misia1994 - ja na pewnp o tych nockach oi spaniu nie pisalam bo u nas odpukac jest okej :) kryzys kilkudniowy byl ale dawno i juz wszystko wróciło do normy :)

Co do mojego to ostatnie dwa dni bylt okej. Wczoraj nawet polozyl Mala spać, nie pamiętam juz kiedy ostatni raz to zrobil :) zobaczymy jak dlugo tak bedzie :)

Cukinka - pozdrów ode mnie gory :D my jedziemy w lipcu :D ciekawa jestem j a k Mała to zniesie, szczególnie martwie sie o podroz bo jednak dluga trasa nas czeka.

Odnośnik do komentarza

Ja dziś cały dzień nadrabialam, po moim powrocie do pracy ciężko mi się ogarnąć i znaleźć czas na bieżąco. Maly jest ostatnio dużo grzeczniejszy odkąd wyszły mu ząbki, ale ja przy nim i tak dużo siedze i zabawiam, bo chce spedzac jak najwiecej czasu z nim mimo innych obowiązków. Ja też nie porównuje Małego do innych, wszystko w swoim czasie. Czasem wydaje mi się, że do czegoś daleko, a robi to już dokładnie w ten dzień, więc jakoś te postępy same przychodzą. Misia, suknia ślubna piękna, dziewczyny Wasze dzidzie są cudowne, jedna piękniejsza od drugiej, a forumowe bliźniaczki to już w ogóle podwójnie zachwycaja! U nas już byly dwie super noce, tylko dwie pobudki na cyca i spanie do 8, a wczoraj ja chyba w ogole nie spalam, cala noc sie wiercił, a ostatecznie wstał przed 6, choć to mi było obojetne, bo i tak musiałam wstawać na uczelnie, a tatuś zabawiał Małego. Jak powiedziałam męzowi o kotlecie i kiełbasie, to strasznie go to rozśmieszylo. U nas jeszcze nic nie było próbowane oprócz cyca i chyba jeszcze się wstrzymam do końca 6. miesiąca. Teraz chyba idę spać, bo nie mam na nic siły.

http://www.suwaczki.com/tickers/f2wlanlidotqnetp.png

Odnośnik do komentarza

Ale naskrobałyście ło matko☺
Cukinka
Pozdrówcie górali☺ życzymy super pogody heeej
Pauka89
Za każdym razem czytam z zazdrością jak to pijesz kawkę i zawsze masz ciacho. Ja juz ponad tydzień nic słodkiego żeby na chrzcinach jakoś wyglądać przyzwoicie. Do tego ćwiczę i chodzę na długie spacery i co? I nic waga w miejscu żesz szlak.
Michalina i Ewi
Witajcie spowrotem☺
Śliczne Wasze dzieciaczki. Takie do całowania☺ Mamunie też wspaniałe:-D
Wybaczcie ale ja mam obawy przed wstawianiem zdjęć. Nawet nie mam FB bo różni ludzie oglądają. Może ten schiz kiedyś minie to dodam zdjęcie. Mój mistrz pobił dziś rekord. W nocy budził się co godzinę, w dzień 1 drzemka godzinna no i na spacerze ponad 2 godziny spał. Po spacerze od 14 do 20 nie spał. Za to teraz nadrabia, a ja nawet dałam radę pomalować paznokcie☺
Spokojnej nocki

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny cudowne te nasze forumowe dzieci! Każde kolejne zdjęcie mnie zachwyca a bliźniaczki to już totalnie! Jeszcze jak pisałaś AgaMi że się smoczkami wymieniają to już w ogóle! Ja tak jak kasikate opory mam przed wstawieniem zdjęć małego ale jak patrzę to mojemu nic do Waszych nie brakuje ;) chyba jakieś przesilenie wiosenne mnie wzięło, nie mam jakoś humoru i trochę straciłam zapał żeby tu wchodzić ale robię to codziennie bo tyle piszecie.. no i te cenne rady! bez nich bym chyba zginęła sama.. :*
Mój maluszek też nie lubi zimnego jedzonka. Chociaż owoce raczej daje w pokojowej temp koleżanka mi kiedyś powiedziała że jej siostra też wszystko podgrzewala a potem jak starszy był to co nie zjadł chłodnego to od razu gardło bolało. Może coś w tym jest. Jak wodę, mleko i obiadki daje ciepłe to owoce nie.. mój strasznie wody nie chce pić. Najczęściej robię to łyżeczka żeby chociaż parę łykow wziął. A jak mu zrobiłam ziemniaka z marchewką to siła rzeczy wcisnelam mu butelkę bo każdego by to zapchalo i parę łykow wziął..
U nas dziś jakiś smutny szary dzień.. gdzie to ciepło?

https://www.suwaczki.com/tickers/ex2b3e5eeh18zaka.png

https://www.suwaczki.com/tickers/ex2banli8pjg5xqf.png

Odnośnik do komentarza

Ja za to nadrabiam z rana, bo wczoraj padłam na twarz.

Pozdrowienia górom przekażę, jak tylko je dojrzę, bo póki co mgła jak cholera :) Dziś w planach włóczenie się po mieście, jutro Dolina Chochołowska i niestety już do domu.

Dzieciaczki przesłodkie, co jedno to ładniejsze, a rosną aż miło.

Co do jedzenia to Pola musi mieć wręcz zimne, inaczej pluje, więc ja niczego nie grzeje, tym bardziej że słoiczek wcina na raz.

http://www.suwaczki.com/tickers/km5s2n0ak4fq60ai.png

Odnośnik do komentarza

Dzień dobry umnie dziś słoneczko :) zapraszam na spacerowanie dom mamy duży wszystkie pomieszcze :D
Ale dzieciaki by się ucieszyły tyle małych rówieśników :)

Ja piję kawkę a w planach mam dziś szarlotkę. Z jabluszek wycisne sok a miasz wezme na ciasto :)

Franus o 10 będzie miał drzemkę to szybko polecę do kuchni :)

Milego dnia :)

Odnośnik do komentarza

Hello :-)
U mnie buro i ponuro. Już dwa dni nie bylismy na spacerze bo pada. Może w końcu dziś nam się uda.
Jutro mamy gości, mąż ma zrobić pizze a ja muszę posprzątać. Ciekawe czy mój pulpecik mi da.
No wczoraj w dzien pospal za to dzis obudził sie wyspany o 5.30 i zasnął po wielu trudach przed 7 na UWAGA 20 minut!! Takze cud miód wyglądam :-)
Dajcie dziewczyny troche tego ciasta :-) moze mnie na nogi postawi bo u mnie nic slodkiego nie ma.
Cukinka aaa Tatry, uwielbiam. Tylko nie wiem kiedy pojade, nie wyobrazam sobie łazić po górach z tą moją dwójką wariatów :D
KasiKate daj sobie czas. W koncu waga zacznie spadać.
Maciek też wody nie wypije :/ od urodzenia probuję a on konsekwetnie wypluwa :-)

https://www.suwaczki.com/tickers/1usaupjyybl9kibx.png

Odnośnik do komentarza

Witajcie mamuśki

Miło mi ze pamiętacie o
mnie ;)
Pauka to Beskidy. Faktycznie miałyśmy ten sam termin Ale Michaś stwierdził ze mu nie spieszno i się urodził po terminie. 18.
Wszystkiego naj dla 6 miesięcznych bobaskow.

Codziennie Was czytam i mam wrażenie ze cały czas jestem tutaj.

Super ze już wypoczywacie ze swoimi dziaciaczkami. Też miałam plany lecieć gdzieś wygrzac się ale niestety wszystko się pozmieniało.

U nas od 3 dni wreszcie słoneczko Ale czy ciepło to nie wiem bo w nocy było -1.

Michaś tylko na cycu i waży 10 kg. Wazony w domu. Lekarka mówiła abym zaczęła od zupy jarzynowej już teraz bo ona zna przypadki iż nagle cyc za mało i dziecko nie chce wtedy nic nowego jeść. Na razie czekam nam wypada 18 kwietnia pół roczku zaraz po świętach to może w święta coś zaczniemy.

Michaś już mi sam siedzi trzyma ładnie plecki. Choć nie wiem czy to takie dobre .leżeć nie chce. Nawet w wózku. Też sztywno na nogach staje tylko jak go się trzyma sam na szczęście jeszcze nie.
Za to mało się obraca. Tyłeczka też mało podnosi. I pelza tylko przy pomocy tzn. Jak się odpycha.

Pisałyście ostatnio o wzdryganiu mój miał z 3 przypadki Ale to było chwilę raz klatka tylko i 2 razy rączka i w momencie gdy go przytuliłam czy za rączkę złapałam od razu przeszło. No ale poszłam z tym do lekarza bo akurat byliśmy przed 3 szczepieniem i dała skierowanie do neurologa i bez jego zgody nie zaszczepi. Oprócz tego mówi ze to może być brak Wit. B lub D lub innych minerałów także jest sporo badań.
Ja też podejrzewam ze to nerwy czy mięśnie bo on od ok.lutego tak strasznie napina całe ciało i do tego tak krzyczy. Staram się go zgadywać aby tak się nie prezył.
Jakby tego było mało to u mnie na klatce mieszkają studenci i co tydzień impreza. I pewnej imprezy wzięli mi odpieli gondole i zablokowali kółka. I nie widzieliśmy tego i dziecko wyleciało z gondoli. Na szczęście był grubo ubrany i zrobił fikolka przez budę i to się stało na klatce jeszcze. Tylko się bardzo wystraszył. Lekarz go badał i wszystko ok.
I jednak wózek zdemolowali ledwo nim jeżdżę bo czekam już 3 tygodnie na spacerowke bo dostalam wozek.

I do tego jeszcze z pracą nie hallo.

Ale się rozpisałam.

Miłego dnia mamusie.

monthly_2017_03/pazdziernikowe-mamusie-2016_55986.jpg

Odnośnik do komentarza

Witajcie mamunie

u mnie ciezka noc wiec juz padam,ale wlasnie skonczylam pic kawke i ciasteczka:P wiec KasiKateja Tobie mega zazdroszcze,że udaje Ci sie nie jesc slodyczy bo ja wytrzymuje max 1 dzien!!Kiedys bylam silniejsza,a teraz z tej nudy chyba tak sobie dogadzam. waga musi Ci ruszyc wreszcie no nie ma opcji,że przy diecie,braku slodyczy i dawce ruchu nie schudniesz!Ruszy ruszy!!

U mnie wspaniale slonko,maly ma drzemke,ja wywiesilam pranie. Wstanie to od razu spacer dlatego ide myc zeby i ogarnac pazury. Dzis wieczorem mamy imprezke wiec bedzie troche szykowania.
Odezwe sie pozniej:***

Miłego poranka!!!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...