Skocz do zawartości
Forum

Październikowe mamusie 2016


AnAd

Rekomendowane odpowiedzi

o matko, o 5 zasnac.. wspolczuje Wam bardzo tych nocnych atrakcji. Mam nadzieje ze mezowie / partnerzy sie poczuwaja do pomocy w takich sytuacjach. Ja juz sie nie moge doczekac az Franus bedzie taki chodzacy, wyjdziemy sobie na snieg.. :D U nas pada i juz jest bialo wszedzie !! :)
A co do seksu, w moim przypadku to akurat po porodzie jest o wiele lepiej niz przed ciaza.. O.o Naprawde.
Myslalam ze mnie tu cos bedzie bolalo, ciagnelo, a tu nic i jakie zaskoczenie.. :)
Debribat tez zaczelismy od wczoraj brac, pomaga na kolke??

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny mam wrazenie ze u nas te ciezkie dni to na serio byl skok rozwojowy. Bo od dwoch dni Maly jest inny, taki bardziej "kumaty" :) I non stop sie smieje no jest czaderski :) wczesniej sie usmiechał ale tak tylko czasami sporadycznie a teraz to inny usmiech taki konkretny. Wczoraj o 7 rano jak go maz przebierał z pieluchy to mu walnął kupe na siebie przewijak i meza. Ja lece ratowac a Maciek sie cieszy :) no usmiechał sie jak szalony a my nie wytrzymalismy i sie sami zaczelismy smiac :)
No i zaczął gadac, na razie gada gii i geee ale tez coraz czesciej :)
I nagle rozmiar ubranek 62 stal sie na styk! cos mi sie wydaje ze za max tydzien dwa bede musiała wyciagac 68! To chyba przez to jego jedzenie w dzien, w nocy spi to w dzien nadrabia. Jeden cycek juz mu nie wystarcza podczas karmienia musi zjesc z dwóch bo inaczej wrzask.
Nika wspolczuje, moglabys sie starac o odszkodowanie ale znajac czas pracy naszych sądów to bys tylko nerwy zjadla...
Pauka nie przejmuj sie tesciowa, ja tez mam syf totalny ale jak sie jest samej w domu z małym dzieckiem ktore w dzien nie spi (jak moje) to kiedy sprzatac?? Twoj to chociaz w bujaczku polezy, moj nie bo histeria :):):)

https://www.suwaczki.com/tickers/1usaupjyybl9kibx.png

Odnośnik do komentarza

Cześć mamusie. Chyba już wszystkie rozpakowane. Ciekawe jak Bella. Pewnie urodziła i brak czasu aby tu zagladnąć. Też Mari się nie odzywa...

I nas drugi wieczór dosyć spokojnie chyba kropelki pomagają.
Prawda ze dziecko bardzi ej już kontaktowe mój się ciągle śmieje nawet przez sen.

U nas pięknie słonko świeci choć rano był przymrozek.

Odnośnik do komentarza

Witam się przed południem. U mnie tradycyjnie pobudka co 3 godziny na cycucha. Dzisiaj o 9 podałam witaminkę i zaczęłam zmieniać pieluchę. I synuś niezłe larmo umie zrobić. Bo jak to zamiast cyca pieluszka zmieniana ;).
Totek gdzie taka piękna zima?
Katka super, że maluszek już spokojny. Ja uwielbiam te uśmieszki mojego brzdąca. Już nie umiem się doczekać aż będzie świadomie się uśmiechał jak Wasz Maciuś :).

Mam pytanko bo być może przeoczyłam. Czy u któreś pojawił się trądzik niemowlęcy? Bo u mnie Błażej ma. Położna powiedziała, że zejdzie mu samo, ale męczyć się kilka tygodni czy miesięcy to dużo.

http://www.suwaczki.com/tickers/860ii09kmx2pfj66.png

Odnośnik do komentarza

Witajcie☺
My po USG bioderek. Wszystko jest ok. Mały walnął po badaniu koope☺mamy często leżeć na brzuszku w pozycji na żabkę.
Ona1981
My namy trądzik juz 3 tydzien. Jest jakby odrobinke lepiej ale wczoraj wyskoczył taki wielki na czole. Pisze, ze nawet do 3 miesiecy moze miec. Moja p.doktor powiedziała, ze dopóki karmie może go mieć:-( Czekam aż zniknie

Odnośnik do komentarza

Alice-daj znac,po badaniach... Wszystko napewno jest dobrze,ale lepiej to sprawdzic. Trzymajcie sie dzielnie.

U mnie była połozna,i mała mało przybiera,przyjedzie jeszcze za tydzien sprawdzic. Kazała,spirytusem pepuszek przemywać,bo pepek odpadł ale nie do końca sie wysuszył. Kazała małą czesciej karmic. Bo ja czekam aż miną 3 godziny o karmie mm,a ona na to,ze głodze własne dziecko....Poczułam,sie jak wyrodna matka. Polusia dopiero zasneła, włanczyłam jej piosenki na you tubie,i odrazu zasneła. Mozę dziewczyną co dzieci dają popalic też muzyka pomoże. Spróbujcie! :) Ja ide,sie też położyc musze skorzystac z okazji :)

http://www.suwaczki.com/tickers/km5s8ribsbwki7my.png

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny wysle Wam zdjecie pepuszka malego,ale po kapieli wieczornej bo teraz nie bede zmieniala,dopiero wrocilam do domu i po kapieli Wam zaprezentuje o co chodzi.

Totek
w jakim wojewodztwie tak pada?Do szkoly jezdzisz do Wawy to pewnie mazowieckie??ja obok mazowieckiego,łodzkie i pogoda piekna,tzn bez sniegu,ale taki snieg pieknie wyglada!!!
My bierzemy ten Debridad ale dzis pierwszy dzien wiec za wiele Ci nie napisze jak dziala,zaraz obudze malego i dam mu druga dawke. Bo mamy brac 3X dziennie po 2,5ml, a TY jaka dawka??

Katka
ja mojego na pol godziny do bujaczka,on po pol godzinie ryk,ja wtedy go nie dotykam niech sie wywrzeszczy,ryczy z 10-15 min,zmeczy sie,znow polezy pol godziny i znow ryk wtedy go biore:):) musze przeciez zjesc,wziac prysznic czy pozmywac!

My wlasnie wrocilismy ze spaceru,troche ponad godzine ale lodowato jak dla mnie. Maly spi w kombinezonie w wozku(w domu)

Byla tesciowa 3 godziny,a zaraz ciocia przychodzi,mam juz naprawde dosc wizyt.:( jestem zmeczona.

Własnie w locie zjadlam ponad pol ogromnej chalki z dzemem,a do tego.....kurczak gotowany:)wszystko jem na stojaco i wpycham w siebie.

Alice
daj znac co Ci tam powiedza w szpitalu...

misia1994
ale dzidzia nie krzyczy czesciej niz te 3 godziny czy krzyczy????

Odnośnik do komentarza

mazowieckie,okolice wyszkowa, moze ktoras bedzie wiedziala :)
Alice, ojej, jak to strasznie brzmi wgl patologia noworodka :(
Daj znac jak z dzidzia.
Misia, daj spokoj, mlekiem modyfikowanym glodzisz dziecko co 3 godziny?? Jasne. U nas pediatrzy zwracali uwage wlasnie ze to nie jest mleko matki i juz nie karmimy na rzadanie. I tak jemy co 2,5 - 3 godziny bo mi dziecko manifest urzada :D
Te polozne czasem jak z czyms wyskocza to az zal dupe sciska...
Pauka u nas debribad 2,5 ml x 2.
a o wlosach Ci chyba nie odpisalam. Ciemny braz mam i ombre rude :D a ze do tylka wlosy mam to i pocieniowalam a co...

Odnośnik do komentarza

misia
dla mnie 3 godz przerwa miedzy karmieniami to kosmos.Ja swoim mlekiem,ale co 1,5godz max chyba ze spacer to po 2 godz nawet.
dawaj kiedy chce,nie patrz na czas.Kiedys ja odchudzisz:P

moj tez ma krostki,od 3 dni wiecej i wczoraj doktor powiedziala,ze za wczesnie i za malo zeby mowic o alergii i na chwile obecna potowki.

totek
wiem gdzie Wyszkow,ja z drugiej strony,do wawy mam 60km,blizej Zyrardowa,ale juz wojewodztwo lodzkie. moze w nocy spadnie nam snieg.To wlosy masz raczej piekne. PEWNIE KUPA Kasy farba na takich dlugich z obcieciem,ale po co byc KAPCIEM:)

ONA
kurna to WY pozno z tych spacerow wracacie.JA TO jak najwczesniej zeby troche cieplej bylo,a WY dopiero wrociliscie.

my juz po gosciu.Dostalismy emolium:)przyda sie,ojjj jak mamusia lubi prezenty:)a szczegolnie pampki hih.

Odnośnik do komentarza

Moja mala ma chrostki na buzi wokół policzków ale raz ma raz nie ma i nie wiem czy to trądzik czy uczulenie ... A vo do karmienia to nie patrzę czy minely 3h czy nie w dzień ja karmie różnie jak jej się schce albo jak juz dluzej marudzi bo ona ogólnie krotko je mama mi mowila ze karmila po 20minut z kazdej piersi a moja pociągnie z 10 minu z jednej i jej starcza w nocy jak się budzi no to juz dluzej : ) nie spala od 17 do prawie 22 ciekawe ile pośpi : ) mam zamiar jutro wyciągnąć maszynę i uszyc czapkę dla siebie i dla mojego bo marudzi hihi !
ona1981 a do rodzinnego to trzeba spełniać te kryterium dochodowe tak ?

http://www.suwaczki.com/tickers/thgfxzkr4oowo0fg.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...