Skocz do zawartości
Forum

Październikowe mamusie 2016


AnAd

Rekomendowane odpowiedzi

totek
Ja mam taki kryzys z moim,ze nawet nie mysle o takich rzeczach,nie moge sobie tego wyobrazic:-(

sowka
Fajnie,ze sie odezwalas. No piersi bola okrutnie,szczegolnie na poczatku(moim zdaniem). Trzymaj sie!!Alez z Ciebie kuchara,tak mi sie chce tej Twojej tarty. W ciazy na okraglo robilam,ale taks z duza iloscia masla.

mamusiamuminka
Idz,przewietrz glowe,a moze te zle mysli wyparuja!!!!tez chce isc,ale za chwile goscie przychodza. Nie pojdziemy juz pewnie.

Od paru dni boli mnie brzuch:-(tak pod wieczor i wystaje jakos...w ogole usypiam na stojaco bo maly co godzine w nocy(z zegarkiem w reku a scislej z tel)a to kupa a to jesc na dobre wstaje dzien w dzien punkt 6 wiec laduje go w bujaczrk i ide do kuchni robic sobie sniadanie. Od dzis stosuje kuracje z siemieniem lnianym,efektu nie ma do teraz.

Milego dnia:-*

Odnośnik do komentarza

Mamusiamuminka dasz radę podtrzymać laktację. Najważniejsze, że chcesz nadal kp. Przeczytałam, że nawet po kilku tygodniach można przywrócić laktację. Ja wypiłam dosłownie jedno karmi. I nie wiem czy to podświadomość ale na drugi dzień pokarmu miałam sporo. Trzeba wierzyć, że się uda.
U mnie dzisiaj pogoda paskudna. Wczoraj słoneczko świeciło a dzisiaj pochmurnie. I może nawet padać deszcz ze śniegiem.
Starszakowi się " oberwało " dzisiaj i teraz wyrzuty sumienia mam, że nawrzeszczałam na niego :(. Mimo, że mówiłam, prosiłam. W końcu nie wytrzymałam i głos podniosłam.

http://www.suwaczki.com/tickers/860ii09kmx2pfj66.png

Odnośnik do komentarza

hej dziewczyny. dawno nie pisałam, ale staram się regularnie czytac ;)

u nas okej, mała grzeczna w nocy budzi się raz na karmienie.

jednak z pokarmem mamy problem, dokarmiam mm. jutro idę do poradni laktacyjnej, przyjdą mi też laktatory. robię co mogę by rozbujać tą laktacje a ciągle słabo..

co do zapamiętywania która pierś ostatnio.. ja mam aplikacje na tel, tam sobie zaznaczam ;) liczy też czas. można zapisywać pampersy, wage itp ;)

my 3 tyg po porodzie,a plamienie juz znikome. jakies ostatki brazowe ;)

a z tym spacerowaniem to nie ma co odkładać, zimą cieplej nie będzie ;) ja tam wychodzę codziennie, czy zimno czy ciepło, wieje czy nie.

aaa i USG bioderek, u nas robi się po 2mcu życia :)

Odnośnik do komentarza

katka
Mam dokladnie to samo,ale moj 3x10min!!!!!i co chwila jesc,pociumka 5min i koniec.a mialam gosci od 12do 15 i ciagle kwekal,bez przerwy!!!mam dosc,ale mysle ze bym to zniosla
gdyby nie okropne relacje
z moim. Jest tragicznie. Wieczne awantury,nawet przy gosciach a potem dluga cisza. Mojego mam najbardziej dosc,jest mi z nim tragicznie...

W prezencie maly dostal pampersy i 4paki chusteczek nawilzajacych. Mam z glowy na jakis czas.

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny u mnie to samo prawie w ogóle nie śpi. Teraz poprosiłam mamę żeby z nim posiedziala a ja poszłam się wykąpać. Ale słyszę już suszarkę to pewnie nie śpi:(. Spał może z 10 minut.
Pauka współczuję Ci relacji z Twoim. Może to też na małego wpływa. Powiem Ci że takie sytuacje nie są dobre dla dziecka pamiętam z własnego doświadczenia jak zachowywał się mój tato i jak wpływało to na mnie i młodsza siostrę.

http://www.suwaczki.com/tickers/n59y82c3277g4kar.png

http://www.suwaczki.com/tickers/qb3ctgf6pi4mbf5m.png

Odnośnik do komentarza

Jak sie klocimy to maly zastyga.Nie placze,ale szeroko otwarte oczy i wystraszony patrzy do gory. Ja zawsze jak to widze,placze. A klotnie przy kims sa takie zenujace,przyjaciolka weszla az zapytac o co chodzi bo dzis przy przebieraniu malego,a w drugim pokoju przyjaciolka z mama.okropnie sie z tym czuje,zawsze przy kims.

Jeszcze na odchodnym przyjaciolki mama mowi do mojego:musisz o kia dbac,jest taka chuda,podawac jedzenie,a on:a co ja jej zabraniam jesc.w ciazy nie dostalam herbaty czy kromki chleba,a teraz to juz w ogole.
Wyzalilam sie,ze az mi wstyd,a teraz lece poplakac w samotnosci(z malym przy cycu)

ka_ro
Cudo,a jakie wloski. Chyba mama ufryzowala do zdjecia.

Odnośnik do komentarza

Zdecydowanie Pauka powinnaś właśnie dla Malego zagryzac zęby i nie plakac, bo Maly to czuje. Pamietam jak ja po powrocie ze szpitala miałam nerwowa sytuacje, nakarmilam Małą, ale spac nie chciala i byla strasznie niespokojna. Dopirro jak sie uspokoilam i jeszcze raz dalam jej cyca to zjadla i zasnela. No i przede wszystkim, nie kloccie sie przy Malym! To dla takiego menstwa trauma.

Co do placzu caly dzien i tylko krótkich kimek. My mieliśmy jeden taki dzien, przy przejsciu Malej z cyca na mm. Na razie odpukac jest dobrze. Tzn nie zawsze spi po jedzeniu, alr wtedy choc grzecznie lezy. Awanturka rozkreca sie dopiero gdy zbliza sie karmienie. Ale wtedy daje jej troche herbatki albo wody z cukrem i przeciagam do tych 3h :)

Odnośnik do komentarza

dolaczam sie do grona kokoszacych sie dzieciow. u nas spi po pol godziny od poniedzialku, jak go bujam, bo tak sie kokosi i placze. Urok kolki. Ja chyba powoli tez zaczynam lapac dolek :( bardzo bym chciala zeby juz mial te 3 msc, niech to minie bo nie pozwala mi sie cieszy macierzynstwem :(
z moim tez mam gorsze relacje... plus to ze mieszkamy u niego mnie czasem juz calkiem wyprowadza z rownowagi ;(

Odnośnik do komentarza

Pauka89 bardzo Ci współczuje i wiem ze łatwo się mowi-weź się w garść jak chce się z niemocy wyć. Jedyne co Ci mogę powiedzieć to to, ze to minie. Jeszcze się wszystko ułoży. Ja tez czasem płacze przy dziecku no ale cóż, jesteśmy tylko ludźmi..

Ona1981 juz zakupiłam karmi i będę popijac. A co...
Dady nas tez uczulaja. Pampery najlepsze póki co

http://www.suwaczki.com/tickers/3jvz2n0aaasno3xk.png

Odnośnik do komentarza

Dołączę do tych nie śpiących. Przecież to aż dziwne, żeby dziecko prawie nic nie spało. Małe krotkie drzemki, zasypia przy cycu. W nocy pobudka co 2 godziny. Padam na pysk. Do tego paskudna pogodna, łeb mi pęka. Pierwszy raz mi sie to zdarzyło jakoś przemoczył pampersa. Moze miał silny strumień☺i zmoczył bodziaki. Przy dadach tak nie miałam ale już ich nie używam bo odparzyły małego.

Odnośnik do komentarza

Ja dziś cały dzień wkurzona chodzę, bo mała prawie nie śpi, tylko jakieś krótkie drzemki sobie urządza w ciągu dnia, a teraz próbujemy ją uśpić już od 5 godzin i dalej nic. Z piersi wyssane już chyba wszytko do ostatniej kropelki, nawet zdecydowaliśmy się dokarmić sztucznym mlekiem, ale jednak nie o to chodziło. Wchodzę na forum, a widzę, że jest nas całkiem sporo w takiej samej sytuacji, więc może to jednak jest normalne? Musimy jakoś to przetrwać.

https://www.suwaczki.com/tickers/dqprcwa1b4boyvr1.png
https://www.suwaczki.com/tickers/dqprl6d8z12sg2tu.png

Odnośnik do komentarza

No niestety,jest nas tu dużo którzy maja problem. Ale jak nie My to kto da rade! Pisałam,na forum Do Pani Położnej,i napisała,że u mnie to może poczatki kolki. No niestety. Jutro pojade do apteki,po preparaty i spróbuje zmienic mleczko albo na bebilon comfort,albo bedzie jakies inne specjalne na kolki. Wczesniej,bede musiała sie przejechac do pediatry,zeby zdecydował jaki lek moge podawac,bo jednak Pola ma dopiero 11 dni. To niesprawiedliwe,ze takie maluszki muszą cierpiec.

http://www.suwaczki.com/tickers/km5s8ribsbwki7my.png

Odnośnik do komentarza

ka_ro włosy ma mega takie długie i juz na irkieza : d
Moja ma z tylu długie a na czubku glowy jakby wylysiala ? Śmiesznie to wygląda wloski jej się wytarly ale bapewbo odrosną : )

My wczoraj mieliśmy imprezke i mala marudzila bo nie mogla zasnąć na dobre i musiałam ja dość dlugo usypiać i starsznei plakala nawet nie wiedziałam ze tak potrafi ! Ale jak wkoncu zasnela to po 5h sana ja obudziłam na jedzonko bo szlam spac : )

Pauka nie martw się będzie dobrzer badz silna dla maleństwa ! Sciskam Cie !przytul dzieciątko i ciesz sie chwilami z nim i wasza miłością !

http://www.suwaczki.com/tickers/thgfxzkr4oowo0fg.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...