Skocz do zawartości
Forum

Październikowe mamusie 2016


AnAd

Rekomendowane odpowiedzi

My mamy małą Laurenke, a w brzuszku od początku mówimy Antoś he choć podoba nam się też Natanek. A dla dziewczynki mąż wymyślił Natalie. Choć mi za bardzo się nie podoba , wolę krótkie imiona (mamy długie nazwisko ) i szybciej się wymawia he . Pierwsza córcia miała być Lenka (wszyscy chcieli ) a ja chciałam Laure i jak mąż zobaczył moje cierpienie podczas porodu to ustąpił mi i mamy ukochaną Laurenie. Choć całej rodzinie się nie podobało to imię to teraz za naszą niunię by zabili he a i imię im się spodobało he he nie ma co patrzeć na innych ,ważne co nam się podoba . Jak narazie 11,3tyg. Ust w 13tyg genetyczne . Zobaczymy czy coś bd widać. W I ciąży poznaliśmy płeć w 22tyg bo mała się sprytnie chowała. Pozdrawiam wszystkie mamusie

Odnośnik do komentarza

lidziaja
U mnie tez duzo sie dzieje- szkola, praca i jeszcze swieta ida. Nie wiem kiedy znajde czas na porzadki, bo ciagle zmeczona jestem. Nie wiem czy to przez ciaze czy przez odstawienie calkowite kawy. A wy kawke pijecie? Tak za nia tesknie ;-) inki nie moge przelknac, zreszta takie wynalazki nie maja nic wspolnego z prawdziwa kawa.

Jak zwykle piłam 2 kawy dziennie tak teraz mnie totalnie do niej odrzuciło. Ale gdybym miała ochotę na pewno 1 kawka nie zaszkodzi

Odnośnik do komentarza

ja robilam naczczo ale w necie znalazlam to :
Poziom cukru można oznaczać:
• na czczo (po 8 godzinach nieprzyjmowania posiłków i płynów, poza wodą),
• o dowolnej porze dnia lub nocy, bez względu na przyjęte wcześniej posiłki (tzw. przygodny poziom glukozy),
• po posiłku (najczęściej u osób z już zdiagnozowaną cukrzycą),
• jako część testu doustnego obciążenia glukozą (OGTT).

http://www.suwaczki.com/tickers/010igov3xvecz13p.png]Tekst linka[/url]Tekst linka

Odnośnik do komentarza

My będziemy mieć Stasia albo Zosię ☺
Póki nie znamy plci, ja mówię o maluchu Fasol, a mąż Bobo ☺☺☺
Ja piłam nieraz 3-4 kawy rozpuszczalne dziennie, ograniczyłam się do 1 rano i nie uważam żeby to mogło zaszkodzić dziecku, tym bardziej ze jest dozwolona opis kofeiny dziennie dla ciężarnej i na pewno jedną szklanka kawy jej nie przekraczam ☺
Jadę dziś po wózek, udało mi się znaleźć używany przez jedno dziecko za połowę ceny, myślę że fajna opcja. Jak widziałam ceny wózków, 1300 w górę, Plus osobno fotelik to aż mi się się głowie zakrecilo...
Miłego dnia dziewczyny!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...