Skocz do zawartości
Forum

Październikowe mamusie 2016


AnAd

Rekomendowane odpowiedzi

Zadzwoniłam jeszcze raz do rejestracji i powiedziałam,iż mój lekarz twierdzi,że zostałam trochę za późno umówiona no i znalazł się szybszy termin,Pani twierdziła ze źle mi policzyła tygodnie także badania będę miała w 13 tyg.Jesli chodzi o usg to na początku miałam w 4 tyg,następnie w 8 tyg następna wizytę mam już w poniedziałek bo lekarz kazał zrobić wszystkie wyniki i jak najszybciej chce je zobaczyć a i przy okazji powiedział,ze zajrzymy do maluszka.Ogolnie trafił mi się młody fajny jakarz bardzo skrupulatny,na ostatniej wizycie pochwalił się ze właśnie sam został tatusiem ;)

Odnośnik do komentarza
Gość Zuzu111

Hej, chciałam zapytac jak jest u Was z bólem piersi. Kończę 9t, w ostatnich dniach piersi bolały mnie mocniej, nawet dzisiaj nad ranem czułam dosc wyraźnie wstając do toalety. W ciagu dnia ból był juz prawie niezauważalny (lekko po bokach). Mdłości są. Miałam podobnie w 6-7t (jednego dnia bardziej innego mniej), ale mimo to świruje... Wizyta za dwa tygodnie. Jak jest u Was?

Odnośnik do komentarza
Gość Zuzu111

Mnie właśnie zastanawia dlaczego objawy przychodzą falami. Pewnie za dużo sie naczytałam i dlatego wciąż sie w siebie wsłuchuje. Jednego dnia mnie nie mdli=panika, piersi mniej bolą tez panikuje. Tydzień temu widziałam malucha, serducho książkowe, wymiary ok, plamien nie ma, brzuch ciągnie czasem po bokach, czasem mnie cos zakłuje (nie umiem umiejscowić ale jakby w pochwie). Dzisiaj w ogóle jestem mega senna, marudna i zmartwiona. Dlatego chciałam wiedzieć czy u Was też objawy zmieniają sie i wracają.

Odnośnik do komentarza
Gość Maniaaa

Czesc dziewczyny! Postanowilam do was dolaczyc bo 18 lutego na tescie pojawily sie dwie kreski! Oczywiscie bardzo sie ucieszylam . Juz 19 lutego pojechalam do lekarza i okazalo sie ze to 6t5d(+-6d)ciazy tak wynika z usg, juz widzialam bijace serduszko. Termin mam na ok 8 pazdziernika. Jestem bardzo szczesliwa ale tez i pelna obaw bo dwa lata temu stracilam jedno dziecko. Od tamtej pory sie staralismy i teraz juz marzenia sie spelnily. No ale te obawy... wyczytalam gdzies ze jesli widac juz ze serduszko bije to ryzyko poronienia spada do 3%. Ale to i tak mnie nie uspokaja bo znam przypadko w ktorych serce przestaje bic :( a kolejna wizyta dopiero 21 marca.

Odnośnik do komentarza
Gość Niuniaczu

Hej kobietki.

Podzielcie się informacja jaka wielkosc miał u was pecherzyk ciazowy w 5 tyg i czy widzialiście zarodek..a moze ktoras z was robila w 5tyg beta hcg i pochwali sie wynikiem..

Zaniepokojona mamuska

Odnośnik do komentarza

Cześć laski :) Nie było mnie przez kilka dni a Wy tu tyle napisałyście, że ledwo nadrobilam. U mnie bez zmian więc mało się udzielam a i pracy sporo wiec wchodzę na forum w drodze do i z pracy tylko. Ja mam wizyte z badaniem prenat. na 29 marca wyznaczoną a będzie to koniec 13 tc więc chyba gin się wystrzelił w widełki.
Witam nowe pazdziernikówki :)
A wszystkim nam życzę spokojnego wieczorku :)

Odnośnik do komentarza

~Niuniaczu
Hej kobietki.

Podzielcie się informacja jaka wielkosc miał u was pecherzyk ciazowy w 5 tyg i czy widzialiście zarodek..a moze ktoras z was robila w 5tyg beta hcg i pochwali sie wynikiem..

W piątym tygodniu pęcherzyk miał 4-5mm za 5 dni 8 mm beta w 5 tygodniu 3435 niestety to jedyna beta jaka.robilam :-)
Zaniepokojona mamuska

Odnośnik do komentarza
Gość Tyśka90

~Niuniaczu
Hej kobietki.

Podzielcie się informacja jaka wielkosc miał u was pecherzyk ciazowy w 5 tyg i czy widzialiście zarodek..a moze ktoras z was robila w 5tyg beta hcg i pochwali sie wynikiem..

Zaniepokojona mamuska

Witaj :) ja na usg w 5t4d miałam pęcherzyk 1,4 cm, a zarodek crl: 0,23x0,54cm. I serduszko 108/min.
Teraz to już koniec 7 tygodnia wiec mam nadzieje ze to uległo zmianie. Ale każda ciąża jest inna, nie można sugerować się czyimiś wymiarami, u niektórych dopiero w 8 tygodniu bije serduszko. Wiec trzeba uzbroić się w cierpliwość i dać rosnąć naszym dzieciakom :)) a niestety stres nie sprzyja! I trzeba o tym pamiętać!!

Odnośnik do komentarza

~Niuniaczu
Hej kobietki.

Podzielcie się informacja jaka wielkosc miał u was pecherzyk ciazowy w 5 tyg i czy widzialiście zarodek..a moze ktoras z was robila w 5tyg beta hcg i pochwali sie wynikiem..

Zaniepokojona mamuska

Ja w 5 tygodniu miałam Betę 308. a za tydzień 10407. Bardzo martwiłam się niską betą na początku, ale okazało się, że jest wszystko ok.

Odnośnik do komentarza

Co do objawów to u mnie też bardzo różnie :-)
Wczoraj nie czulam piersi do wieczora a w nocy tak i rano dziś i AZ do teraz natomiast mdłości ustąpiły :-p dziwne to takie hehe :-)
Dziś wogole jakaś nerwowa jestem jest strasznie termin mojej miesiączki i jak tylko zaboli cos w brzuszku to strach przed pójściem do toalety masakra :-) mama moja mówi ze swiruje w tej ciąży i faktycznie poprzednie 3 znioslam spokojnie i bezstresowo :-)

Odnośnik do komentarza

misia1994
Moli ale mnie i uradowalas tym wpisem :) nie chciałam pisać o swojej becie bo wszyscy mieli ponad 2000. A ja zaledwie 238. I bałam się ale nie chciałam swirowac. I może usłyszeć od was ze beta jest za mała. aż mam banana na buzi :)-)

Ta beta HCG to nic dobrego tylko się ludzie stresuja i niepokoja bo ma.bardzo rozlegle wartości ....

Odnośnik do komentarza

hej taka pogoda, prxydalaby sie kawusia a tu nie przejdzie.
wczoraj na wizycie zapytalam gina co zrobic na mdlosci i zgage trapiaca mnie okropnie. i co odpowiedzial- zero smaxonego, fast foodow, slodyczy i co ciekawe nabialu, jednakże mleko moge pic. zrownowazona zdrowa dieta. np zageszczone soki - pysio poteguja zgage.
Niuniaczu ja bylam w 5+4tydz i moja fasolka miala 2,8mm i serduszko bylo slychac.
jak spedzacie czas? ja nydze sie bardzoo, ide kapac malego bye

http://s2.suwaczek.com/201610017251.png

Odnośnik do komentarza
Gość Niuniaczu

Dziękuję mamuśki ślicznie za taki odzew.Faktycznie czytam wasze odp i nie tylko i widzę że nie ma zasady,kwestia Indywidualna.U każdego inaczej. Ja jestem w 6 tc i mam bete 55233 a w pt ns usg poza pecherzykiem niewiele bylo widac (ale i aparat usg lichej jakosci) Stąd moje stresy. myslam ze bhcg mnie uspokoi ale dosc wysoki wyszedł, tak jak przy braku rozwijajcej sie ciąży i zarodka. A z drugiej strony miesci się tez w normach. Aj no nic musze dac sobie na wstrzymanie i byc dobrej mysli. Czytałam o kobietCh kierowanych na lyzeczkowanie, gdzie sie okazywalo ze jest bijace serduszko dopiero ok 9tyg.

Odnośnik do komentarza

Cześć dziewczyny. Ale sie rozpisałyście. Byłam dziś u lekarza. Przywitałam sie z małym człowieczkiem ktory we mnie mieszka. Ma cale 1,17 cm i 7t2d i lekarz powiedział ze ładnie się zadomowił i nie trzeba nic na podtrzymanie. Mamusia słyszała juz serduszko swojej gwiazdeczki a tatuś popłakał się ze szczęścia przyglądając się pierwszej fotografii swojego potomka. Jestem taka szczęśliwa :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...