Skocz do zawartości
Forum

Październikowe mamusie 2016


AnAd

Rekomendowane odpowiedzi

Misia to prawda z bromergonem. Ja też źle się czułam. Zaczęłam od 1/4 tabletki, po tygodniu 1/2 a teraz po całej. Dlaczego dopytuję o bromergon? Zaleciła mi go moja endokrynolog, bo miałam wynik prolaktyny 29. I kazała brać teraz w ciąży. Stopniowo mamy zmniejszać dawkę, żeby nie było takiego raptownego skoku prolaktyny ( bo podobno może to powodować poronienie) i chciałam dowiedzieć się czy jeśli brałyście to czy bierzecie dalej w ciąży. Różne opinie wyczytałam. Jakoś zaufałam tej pani dr. dzięki niej jestem w ciąży.:) Zapewniała mnie, że ma bardzo duże doświadczenie jeśli chodzi o ten lek więc mam nadzieję, że nie zaszkodzi fasolce.

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczyny, niestety nie mam dobrych wieści. Po kolejnym, już 3 usg, nadal nie widać serca w wielkość zarodka praktycznie stoi w miejscu. Od miesiączki to już 7 tydzień. Lekarz kazał mi się oswoić z myślą, że serca juz nie będzie. W przyszły piątek mam wizytę. Po niej jeśli nadal nic się nie zmieni skierowanie do szpitala na zabieg. Przepłakałam całą noc. To moja pierwsza wyczekiwana ciąża.

Odnośnik do komentarza

KasiKate chciałam chodzić na nfz ale tydzień poszukiwań lekarza okazał się bezowocny. Zdecydowałam się na lekarza do którego chodzę od lat jest kochany no ale za wizytę bierze swoje. O ile 2 razy do roku można by chodzić to teraz częściej. A pieniążki można by było przeznaczyć dla dzidziusia. No ale trudno. Przynajmniej mam z nim stały kontakt wszystko robi dokładnie wszystko opowie.
Mari83 ja też się właśnie zdecydowałam robić wszystkie badania. To moja pierwsza ciąża i chyba może za bardzo jestem przewrażliwiona. Ale chcę mieć pewność że wszystko ok.
Trochę denerwuje mnie fakt że za to wszystko trzeba płacić a przecież nie wszystkie dziewczyny na to stać. Każda powinna mieć fajnego lekarza dostęp do badań i na każdej wizycie usg. A wiadomo jak to jest. Nie dość że na początek tyle finansów pochłania cala wyprawka dla maluszka to jeszcze na każdym kroku za wszystko trzeba płacić jeśli chodzi o opiekę zdrowotną.

http://www.suwaczki.com/tickers/f2w39jcgqgxhz496.png

Odnośnik do komentarza

Ja wczoraj zaliczyłam pierwsze mdłości a dzisiaj o 6 rano obudziły mnie takie silne mdłości, ze az wymiotowałam. wiec sie zaczyna Ehhhh. Dziewczęta dzisiaj wieczorem poinformujemy moich rodziców. bardzo nam kibicują wiec uciesza sie ogromnie. mam przygotowana juz niespodziankę. Skan pierwszego zdjecia z usg z napisem: Babciu! Dziadku! Tu jestem :) oprawilam to w rameczke. teściowie juz wiedza i bardzo sie ucieszyli. ;);) jutro zaczyna mi sie 7 tydzien.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...