Skocz do zawartości
Forum

Październikowe mamusie 2016


AnAd

Rekomendowane odpowiedzi

Swistak sluz zabarwiony moze pojawiac sie w pierwszych tygodniach ciazy i jest to normalne. Byle nie byla to zywo czerwona krew. Duzo odpoczywaj i dbaj o siebie. Zarodek byc moze sie zagniezdza,a naczynka krwionosne sa bardzo delikatne i czasem pekaja ale bez szkody dla dzidziusia.

Odnośnik do komentarza

Ja też starałam sie o drugie ponad pół roku z mężem uzgodniłam ze walczymy do konca 2015 a tu niespodzianka jak dałam sobie spokój okazało się ze jestem w ciąży moja ostatnia miesiaczka jak dla mnie szczęśliwa ktora dostałam w sylwestra i potem jakie zdziwienie ze jestem w ciąży az się cała trzęsłam a mąż az się popłakał faceci chyba koło 40 dopiero dorastaja do roli tatusia bo mamy córeczke ktora w tym roku bedzie miała 7 i nie pamiętam zeby tak sie cieszył ze jestem w ciąży a i mam nadzieje ze wszystko będzie dobrze i musze podtrzymac tradycje u nas co 7 lat rodzi się dziewczynka

Odnośnik do komentarza

Nie ważne ile się ma lat a na ile czuje ja dopóki nie byłam w ciąży to jak 18 a teraz zong dla mnie leżenie to kara i jestem znudzona taka jakas rozdrażniona przybita w pierwszej ciąży mi nic nie było myslałam ze i teraz tak będzie O 16 mam wizyte u lekarza jestem bardzo ciekawa co wyjdzie na usg bo ostatnio było widac tylko pęcherzyk

Odnośnik do komentarza

Witajcie! dołączam do forum. Ostatnia miesiączka 10 styczeń. testy ciążowe pozytywne, 2 razy beta HCG pierwsza 308.85 a za dwa dni 917.01. Więc rośniemy. Byłam dzisiaj na badaniu ginekologicznym i według zmian to 5-6 tydzień. Dzisiaj wieczorem mam 1 badanie USG. nie mogę się doczekać. Mam nadzieję, że będzie dobrze ( 3 lata temu ciążą pozamaciczna :( więc się martwię) ale lekarz dzisiaj powiedział, ze beta ładnie rośnie więc musi być dobrze.

Odnośnik do komentarza

Cześć ! Witam was po chwili nieobecności. Ja dziś mam piżamowy dzień. Już w nocy źle spałam, jakiś niepokój mnie ostatnio męczy nie wiem jak to nazwać. . Rano jak tylko się obudziłam to do WC w podskokach bo mnie taka biegunka dopadła i mdłości ze raz wymiotywalam. Do teraz praktycznie nic nie jem, czuje się słabo. Na szczęście l4 do końca tygodnia.
Czy u was biegunki tez występowały? Czy tez czujecie się czasem hmmm przytoczone mimo braku powodu do tego ehhhh mam nadzieje ze to minie
Jutro idę na 1 usg to chyba początek 8 tyg

Odnośnik do komentarza

Paula0706
Ja na te mdłości kupiłam w aptece tabletki, jeśli się nie mylę AMARIN, w składzie imbir i wit B, więc nie szkodliwe dla dziecka. Mi pomagają, szczególnie jak muszę gdzieś jechać... Mam chorobę lokomocji, przed ciążą udało mi się jeździć bez aviomarinu nawet 2 h, a dziś po 5 minutach jazdy jak tylko dobiegłam do domu to łazienka była moja... myślałam że najgorszy z obiawów to ból piersi, nie do zniesienia był. a teraz nudności i wymioty wygrały...

Odnośnik do komentarza

Jesli progesteron za niski to jak najszybciej do lekarza! To bardzo istotne zeby byl w normie. Ja sama z siebie od razu zaczelam brac bo 2 razy wczesniej poronilam biore 2 x 1 tabletka 100g: rano i wieczorem. Potwierdzilam z lekarzem. Probowalam zmniejszyc dawke o polowe ale pojawily sie plamienia (nie wiem czy przez to) i teraz juz mnie nikt nie namowi do zmniejszenia dawki:)

Odnośnik do komentarza

~Tyśka90
Echh.. Niedziela zakończyła się niefortunnie na patologii, dostałam krwawienia, w moim odczuciu nieznacznego, ale lekarz przy badaniu stwierdził ze jest duże. Zostawił w szpitalu do obserwacji i do zakończenia krwawienia. Z kruszynka jest niby wszystko w porządku, tętno ok 108 uderzeń, ale mam leżeć 24h/dobę. Mam nadzieje ze następne dni nie przyniosą już wiele niespodzianek.

3 mam kciuki oby wszystko bylo dobrze

http://www.suwaczki.com/tickers/rfxggzu3669b7w6v.png

Odnośnik do komentarza

Dobry wieczór widzę że coraz Nas więcej :-) fajnie tak w gromadce cieszyć się swoim szczęściem ... ja dziś wzielam.się za porzadku przed świąteczne( głownie układanie ubrań w półkach , i pozbywaniu się niepotrzebnych rzeczy :-) chociaż do świat jeszcze wiele czasu ale skoro już naszla mnie taka ochota wolalam z niej skorzystać bo nieraz ciężko mi się zabrać za cokolwiek a mając trójkę dzieci w domu ... Jest co robić hehe

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...