Skocz do zawartości
Forum

Październikowe mamusie 2016


AnAd

Rekomendowane odpowiedzi

Byłam wczoraj na ostrym dyżurze, poniewaz zaniepokoiły mnie brązowawe plamienia, a wizyta dopiero jutro. Wiadomo- jak naczytałam sie wszystkich rożnych sytuacji w internecie to sie przestraszyłam...
Miałam usg dopochwowe i Pani doktor powiedziała ze wszystko jest ok :) jej zdaniem to plamienia prawie ze nie ma (?!) i narazie tylko pęcherzyk 4mm- 5tydz+ 4dni.
Podejrzewam, ze jutro tez nic nie bedzie jeszcze widac ale trzeba sie zaznajomić z rożnymi ważnymi informacjami i poradami prowadzącego lekarza także cierpliwie czekam na wizytę :)
Aaaaaa i pytałam o ten wielki brzuchol- pani doktor powiedziała ze jest to u niektórych normalne spowodowane wzdeciami + pracująca macica :) także wszystko jest ok ;)

Odnośnik do komentarza
Gość Polinka83

Witam,a czy nasi znajomi bedą widzieć,że przystąpiłyśmy do tej grupy bo bardzo bym tego narazie niechciała.I dajcie znać jak nazywa się ta grupa,pozdrawiam wszystkie mamy i życzę miłego dnia :) Ps. Moje dzieciaki syn 12 lat i córcia 7 :)

Odnośnik do komentarza
Gość Polinka83

A i moje dzieci narazie niewiedza wolę poczkać do drugiej wizyty jak już będzie wszystko ok.One bardzo czekają na tą wiadomość bo to za ich namowami się postaraliśmy.Zawsze chcieliśmy mieć trojeczkę ale jakoś tak wygodnie się zrobiło.

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczynki, chciałam się podzielić z Wami informacją, że właśnie byłam na pobraniu krwi na sprawdzenie progesteronu. wczoraj moja siostra doradziła mi, żeby to zrobić, bo on jak wiadomo odpowiada za podtrzymanie ciąży i z gotowym badaniem jechać na wizytę do lekarza. Jeśli będzie za niski to od razu przepisze coś na podtrzymanie.
Trochę jestem zaniepokojona, bo niby powinnam się cieszyć, że głowa nie boli już, zostało tylko zmęczenie i bolące piersi, ale w ogóle nie czuję, że jestem w ciąży.
Później pewnie będę się martwiła, że nie kopie często, więc pewnie 8 m-cy martwienia się przede mną. Ale staram się myśleć pozytywnie :)
Co do fb, zaraz wyślę wiadomość, ale też mam nadzieję, ze nie widać tego, bo nie chcę na razie się ujawniać. Chociaż wczoraj moja kumpela zapytała co u mnie słychać, a ja bez zastanowienia wydałam tajemnicę :) Ale to chyba z radości się z Nią podzieliłam :)
KasiKate, a nie możesz założyć fb tylko dla potrzeb naszego forum ? Nie musisz nawet tam pisać nazwiska tylko np. dwa razy imię, wtedy nikt Cię ze znajomych nie rozpozna, a fb ma to do siebie, że łatwiej nam będzie się komunikować i szybciej. Tu mnie wkurza ten filmik co zawsze się załącza jak wchodzę na forum :(
A jeśli chodzi o brzuch, to szczupłe dziewczyny mają szybciej widoczny brzuszek, ja nie należę do szczupłych, wiec u mnie nic nie widać :)

http://fajnamama.pl/suwaczki/68ueuu8.png

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny jeśli chodzi o fb to bardziej ma być tak dodatkowo :) Łatwiej tam pewne rzeczy ogarnąć, czy zajrzeć w przelocie :)
Grupę założyłam TAJNĄ właśnie dlatego żeby się nikomu innemu że znajomych nie pokazywało co piszemy lub wstawiamy.
Dlatego właśnie musicie dać mi znać jak Wasze znaleźć i wtedy wysyłam Wam zaproszenie. Bajka już jest na fb :)

Odnośnik do komentarza

Malena trzymam za Was kciuki. Na pewno jest wszystko w porzasiu :)

Ja jeszcze w ogóle nie byłam u lekarza. Mam nadzieję że z moją fasoleczka też wszystko w porządku :)

Kurczę, ale macie duże dzieci! A ja się martwię różnicą 7 lat ;-)
Trochę mnie uspokoilyscie :)

Ja też chętnie dołącze na fb tylko z tego telefonu nie idzie wysłać wiadomości na priv. W domku nadrobie :)

http://www.suwaczki.com/tickers/h44eugpjwj2a035p.png

Odnośnik do komentarza

Do grupy na fb narazie nie dołącze gdyz znajomi moga wyszukac ze nalezymy do takiej grupy tyle ze nie widza co w niej zamieszczamy ale wydaje mi sie to jednoznaczne. Jest tez bardzo fajna aplikacja na telefon "Moja ciąża" (ludzik w pozycji embrionalnej na rozowym tle) sa tam informacje na temat ciazy i forum na rozne tematy. Tam jestem bardziej anonimowa niz na fb.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...