Skocz do zawartości
Forum

Październikowe mamusie 2016


AnAd

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Tinkerbelllek

Penduka też brałam na własną rękę luteinę 2x100. Teraz w szpitalu też tak mi dają a do tego 3xna dzieńduphaston. Przedwczoraj dostałam 4 duphastony na raz - ponoć taką dawkę mogli mi tylko raz podać.. Ale nic nie likwiduje tych plamień:| Wmawiam sobie, że moze tak po prostu będę już mieć, ale boję się. Masz rację, że dla naszych Fasolek stres jest niewskazany, choć po stracie jest o wiele trudniej o to zadbać.. Dobrze, że dużo pijesz. Wskazane są 2l dziennie. Ja niestety do picia muszę sie zmuszać, bo zawsze kiepski był ze mnie pijak ;)

Odnośnik do komentarza

~Tinkerbelllek
u mnie już plamień nie ma ale mam śluzu dużo ale taki bebarwny/mleczny- ponoć to normalne/ A tak z objawów to cycki pobolewają - tzn są tkliwe i maż stwierdził że jakby urosły :p hehe poza tym NIC, zero objawów, czuję się bardzo dobrze. Objawy pewnie dojdą. Nie mogę doczekać się wizyty. Idę 23.02 . W pierwszej ciąży tez zbytnio objawów nie miałam oprócz od ok 12 tyg wieczorne/ popołudniowe mdłości - kilka razy wymiotywałam a później doszła zgaga. Trzymam kciuki żeby te plamienie u Ciebie nie było groźne , żeby się skończyło .
Penduka ~Tinkerbelllek
Co do luteiny to słyszałam że niektórzy lekarze przepisują ją na początku ciąży zapobiegawczo nawet jeśli nic złego się nie dzieje. Ja tego nie dostałam. To chyba tylko na recepte jest prawda?
Velveti no to jesteśmy na tym samym etapie właściwie prawie co do dnia :) Ciekawe jak nam powiedzą na wizytach, później porównamy

Odnośnik do komentarza

Witajcie padziernikówki!
Weszłam tu z ciekawości i sentymentu, bo rok temu o tej porze przeżywałam pierwsze chwile ciąży tak jak wy teraz. Strasznie szybko to zleciało, aż nie mogę uwierzyć.
Trzymajcie się zdrowo i powodzenia w tych najbliższych 8 miesiącach które was czekają :)

~Pażdziernikowa mamusia 2015 (05.10.15) :D

Odnośnik do komentarza
Gość Tinkerbelllek

Cześć dziewczyny :) Ja cała w skowronkach, bo beta wzrosla z 1200 do ponad 4000 w ciągu 48 h :D Niestety nadal plamie.. i mam kiepskie wyniki moczu. Wazna kwestia - chyba miałam uczulenie na luteinę, bo i w poprzedniej ciąży i w tej swędziało mnie ciało po jej przyjmowaniu. Jak mi ją od wczoraj wycofali i zmienili na duphaston, tak swędzenie ustąpiło. Miałam USG i fasolek ma 8 /11 mm :)

AnAd luteina jest na receptę, ale ja zawsze ją brałam z jakiegos konkretnego powodu. Nie wiem czy jest wskazane brać ją tak "na zapas". Ból piersi to świetny objaw. Mnie bolą tylko przy dotyku. Ale jak poznałam betę, to nagle mnie zemdliło :p widać potęgę psychiki :p

Velveti mi nie ucina postów z tel jak wcześniej klikam podgląd :)
Miłego dnia Mamusie!:)
Ps. Wcinacie dziś pączki czy już mdłości na to nie pozwalają? ;)

Odnośnik do komentarza

~Tinkerbelllek
Piękny przyrost :) dobrze, że trafiłaś w dobre ręce. Oby tak dalej!. 8/11 mm - mały wielkoludek:)
Pączka zjadłam narazie 1/2 i.. mam zgagę. Ale na tym się nie skończy. Myślę że spokojnie jeszcze ze 2 wisnę :P

Patti82
:-) :-) oby każdy kolejny dzień taki był . U mnie też w porządku, samopoczucie OK

sheViolet
wiem że czas biegnie jak szalony ale doczekać się nie mogę pierwszej wizyty.. jeszcze 19 dni . Gratuluję córeczki, niech zdrowo rośnie :)

Odnośnik do komentarza
Gość KasiKate

Cześć Dziewczyny:-) Dołączę do Was. Dowiedziałam się w ubiegłym tygodniu, że zostanę mamą. Będzie to nasze pierwsze dziecko. Też jestem przeziębiona, lekarz powiedział, że dużo leżeć i odpoczywać. Piję dodatkowo herbatkę z miodem i cytryną:-)

Odnośnik do komentarza

Termin mam na 10 października. Czuje się już lepiej pozostał kaszel, z którym da się wytrzymać. Mam obawy, ze jakaś infekcja intymna mnie dopada:-(Kurcze podobno w ciąży lubią takie rzeczy się przyplątać. AnAd współczuję Ci, że masz taką pracę. Teraz powinnaś dbać o siebie i maleństwo, nie zwlekaj z tym L4. Pierwszy trymestr najważniejszy

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...