Skocz do zawartości
Forum

Prezent na 50-te urodziny!!!


Rekomendowane odpowiedzi

Gość Klementyna432

Ja kupiłam dla swojego faceta voucher na przejazd sportowym autem w [reklama usunięta]. Duży wybór aut i lokalizacji torów także każda z nas na pewno znajdzie coś odpowiedniego dla swojego faceta :) Wystarczy wejść na ich stronę i dokonać zakupu. Wszystko jest łatwo i szybko a zadowolenie mężczyzny gwarantowane :)

Odnośnik do komentarza

To bardzo mocno uzależnione od preferencji obdarowywanej osoby, ale jeśli nie kupujemy czego dla rozrywki, to warto podarować coś dla zdrowia. Ja sprawiłam mojej mamie ciśnieniomierz, bo zawsze miała problemy z ciśnieniem. I owszem, miała jakiś tani model, ale postanowiłam kupić coś z wyższej półki. Wiem,że jej byłoby szkoda na to pieniędzy, a jednak dobry sprzęt ma się na lata, no i jakość zupełnie inna. Znalazłam fajny model w sklepie [reklama usunięta] i była naprawdę bardzo zadowolona. Zresztą służy jej cały czas :). Ale to może być też jakiś pakiet badań, może zabieg, o którym ktoś myśli, ale jednak odkłada? Chyba zadbanie o zdrowie jest lepsze, niż kolejny kubek albo inne niezbyt przydatne gadżety?

Odnośnik do komentarza
Gość Mateusz23

Ja polecam klatkę naalkohol -  alkoklatka tak zwana ze strony [reklama usunięta] na prawde coś bardzo ciekawego i kreatywnego

Edytowane przez Wywijaska
Zamieszczony link do sklepu
Odnośnik do komentarza
Gość plastic girl

mojej mamie kupiłam złotą lokosuszarkę od babyliss, bardzo jej się spodobała. Można nią kręcić i suszyć od razu, super szybko układa się włosy, modelowanie jak od fryzjera. Sprzęcik ma jonizację i nawet zimny nawiew.

Odnośnik do komentarza

Mojej mamie na urodziny kupuję zwykle porzadniejsze rzeczy bo wiem, ze ona sama lubi oszczędzać i raczej sobie niczego porządnego dla siebie nie kupi.

Polecam jakąś ładną torebkę.

Edytowane przez Wywijaska
Link do sklepu
Odnośnik do komentarza

Prezent prezentem, ale ja swoje okrągłe urodziny widzę gdzieś w plenerze, na pewno nie w domu. Ma być muzyka, sporo ludzi, tańce, dobre drinki i jedzenie, fotobudka, bo fajnie jest uświetnić cenne chwile. A może skorzystać z pomocy profesjonalistów? 
[reklama usunięta]

Edytowane przez Dziubala
Usunięcie reklamy
Odnośnik do komentarza

Wszystko tak naprawdę zalezy od funduszy. Przy mniejszych funduszach można po prostu kupić kwiatuszka oraz czekoladki. Jesli ktoś ma zdolności plastyczne moze zastanowić się nad stworzeniem czegoś dyi, jednak sama nie mam takich umiejętności tak więc odpusciłam sobie moje wypociny

Edytowane przez Wywijaska
Link do sklepu
Odnośnik do komentarza
Gość Łucja5w4

Szczerze polecam w dobie pandemii kwiaciarnię internetową [reklama usunięta]

Genialnie wykonane bukiety dostarczone idealnie w terminie 🙂

Edytowane przez Dziubala
Usunięcie reklamy
Odnośnik do komentarza
Gość Berenika203

Ja postawiłam na dobre kosmetyki – niestety, cera się starzeje więc potrzebuje innych kremów, o innym działaniu. Dlatego wybrałam jakość i kupiłam koleżance na pięćdziesiątkę super kremy, z wyższej półki i z naturalnym składem [reklama usunięta]

Edytowane przez Dziubala
Usunięcie reklamy
Odnośnik do komentarza

Ja polecam jakieś fajne i dobre jakościowo kosmetyki, na przykład krem na noc [reklama usunięta]. Ostatnio sama miałam okazje taki prezent dostać i byłam zachwycona, więc myślę że to strzał w dziesiątkę. Poza tym, kosmetyki dla kobiety niezależnie od wieku to zawsze dobry pomysł 

Edytowane przez Dziubala
Usunięcie reklamy
Odnośnik do komentarza

Ja dla mojej 50-letniej mamy kupiłam bardzo nowoczesny prezent - drona. Na początku była przerażona, bo nie wiedziała co to w ogóle jest, ale udała się na kurs na drona [reklama usunięta] , na którym dokładnie nauczyła się jak z niego korzystać. Dzięki temu dziś znalazła nowe zainteresowanie, przy którym świetnie się bawi. 🙂

Edytowane przez Dziubala
Usunięcie reklamy
Odnośnik do komentarza

Bez przesady z tym dronem 😄 Chociaż jak lubi 🙂 Moja teściowa zażyczyła sobie szczoteczkę, koniecznie soniczną do zębów. Poszperałam i kupiłam [reklama usunięta], bo wyglądała mega nowocześnie i miała kilka, chyba 5 trybów. Podoba jej się, tak mówi 😜 Do tego kwiaty, ciasto, winko, książka, do wyboru do koloru, dużo tego. 

Edytowane przez Dziubala
Usunięcie reklamy
Odnośnik do komentarza

Ja kupuje skarbonkę (Taką bez dziurki) i wkładam pieniążek. 

I tak jej dokładamy na różne okazje, ona tez sobie wrzuca.

Raz do roku rozbija i przeznacza na wakacje. 

Ciekawą opcją może być też podarowanie kubka termicznego  [reklama usunięta]. Szczególnie jeśli ta druga osoba jest fanką herbaty oraz kawy 🙂

pol_il_Kubek-termiczny-do-kawy-z-powloka

Edytowane przez Dziubala
Usunięcie reklamy
Odnośnik do komentarza

ja często daję takie małe słodkie zestawy prezentowe, szczególnie jak nie znam konkretnie preferencji danej osoby 😉 może tam być herbata cesarska perła [reklama usunięta] lub kawa ziarnista, do tego miód, ciasteczka, czekolada, czy przyprawy do kawy. w wersji na bogato można dorzucić filiżankę, kubek, talerzyk, czy mieszadełko do miodu 🙂

Edytowane przez Dziubala
Usunięcie reklamy
Odnośnik do komentarza

A moze tak w prezencie zafundowac jakis fajny wypad do SPA? [reklama usunięta] maja bardzo szeroką oferte no i duze zaplecze rehabilitacyjne, jakies zabiegi.Wydaje mi sie ze to ciekawa opcja , tym bardziej ze góry Izerskie to naprawde ładne miejsce

Edytowane przez Dziubala
Usunięcie reklamy
Odnośnik do komentarza

Ja w tym roku przeznaczyłam swoje oszczędności i dołożyłam się jej do telewizora bo potrzebowała a nie chciała kupić bo były ważniejsze wydatki a już jej poprzedni to na wymarciu był i kupuje sushi na wieczór przy serialu  

Ja zazwyczaj coś gotowałam lub piekłam i oglądałyśmy coś razem, czasem dodatkowo dostawała coś z biżuterii. Dostała ode mnie naszyjnik z wygrawerowanym moim imieniem i pieska 

A najlepszym prezentem jest też czas poświęcony dla niej 

Jeśli macie nieco większe fundusze, polecam sprezentować weekend w spa:

[reklama usunięta]

Edytowane przez Dziubala
Usunięcie reklamy
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...