Skocz do zawartości
Forum

Prezent na 50-te urodziny!!!


Rekomendowane odpowiedzi

Moja mama ma podobnie :) Często woli kupić coś do domu a nie dla siebie. Tak więc raz na jakiś czas lubię jej coś takiego sprezentować. Niech cieszy się z czegoś specjalnie dla niej :)

Jeśli nie macie funduszy aby kupic coś droższego to fajną opcją jest zamówienie gazety z artykułem.
Niedroga opcja a powinna zaskoczyć drugą osobę :)

Odnośnik do komentarza

Lot balonem to super pomysł, zdecydowanie lepszy od tych wszystkich głupotek, ktore dostaje się głównie na urodziny. Też jestem zdania,ze jesli chodzi o jakąś specjalną rocznice, a jest nią na pewno ukończenie 50 tych urodzin, warto jest zaplanować coś nieszablonowego.
Ze swojej strony polecałabym jeszcze zerknąć sobie na pomysły na prezenty na tej stronie: https://devil-cars.pl/

Mozecie na niej zarezerwować sobie jazdę sportowym samochodem na jednym z torów w Polsce. Nie znam mężczyzny, który byłby z takiego prezentu niezadowolony ;)

Odnośnik do komentarza
Gość oleczka78

Ja też uważam, że kobiecie w tym wieku przyda się jakiś praktyczny prezent, np. szlafrok albo koszula nocna. Jeżeli o mnie chodzi, to ostatnio na 76 urodziny babci kupiłam szlafrok i wszystko się udało, więc polecam ;)

Odnośnik do komentarza
Gość Robert964

Kiedyś porcelana była czymś normalnym i częstym w każdym domu, teraz jest jednak rzadkością. Ja mam zastawę obiadową i kawową w porcelanie. Duzy wybór, różne formaty kompletów – większe, mniejsze, z różną liczbą elementów, ale tez pojedyncze wyroby idealne na drobny prezent urodzinowy choćby.

Odnośnik do komentarza
Gość wera4477

Urodziny teściowej to idealny moment na nietypowe prezenty. Może podam Ci kilka pomysłów na śmieszne prezenty. Fartuszek kuchenny, z napisem " Gorąca 50latka"- teściowa z pewnością ucieszy się z tego prezentu. Będzie chętniej gotowała obiady :) Pomyśl na przykład o kupnie ślicznego, zdobionego wazony na kwiatki, z drewnianą cyferką "50".

Odnośnik do komentarza
Gość anastazja7

Myślę, że w szczególnie w tym wieku dużą uwagę zwraca się na zdrowie. Także warto byłoby postawić na coś w stylu pakietu badań Dam o siebie [reklama usunięta]. Myślę, że z takiego prezentu ta osoba byłaby zadowolona, bo będzie mogła wykonać sobie podstawowe i istotne badania. Co wy myślicie o takiej opcji na prezent?

Odnośnik do komentarza
Gość nowoczesna

A czy mama lubi nowinki technologiczne i inne takie rzeczy? Jeśli tak, to proponuję na media expert albo czymś podobnym poszukać. Ja na święta zamawiałam pralkę mamie i jeszcze wydłużyli czas odbioru, więc idealnie się złożylo. Mam nadzieję, ze będzie się podobać i służyć ;)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...