Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Zalotka1

Witam

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkie forumowiczki serdecznie :)

Jestem na etapie planowania ciazy/starania sie o dziecko. Wiele ciekawych watkow znajduje sie na forum i w calym serwisie. Jestem bardzo podekscytowana calym tym 'procesem' i nie moge przestac czytac o ciazy :)

Mam nadzieje ze juz niedlugo dolacze do oczekujacych!

Pozdrawiam wszystkie obecne i przyszle mamy! :)

https://www.suwaczki.com/tickers/bl9c9vvj2h39t7rj.png]Tekst linka[/url]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witamy bardzo serdecznie, na forum jest wiele cennych informacji i porad - tu piszą prawdziwe mamy, a ich historie są naprawdę różne, od starania o ciążę, oczekiwanie na dziecko, po wychowywanie dziecka, mam nadzieję, że zrealizujesz swoje marzenie:) cieszymy się, że do nas dołączasz:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dziekuje Margeritka!

Juz zdazylam odkryc ze forum i portal to prawdziwa kopalnia informacji. Juz nie moge sie doczekac kiedy dolacze do zacnego grona mam. :)

https://www.suwaczki.com/tickers/bl9c9vvj2h39t7rj.png]Tekst linka[/url]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zalotka1, witaj na Parentingu :). Trochę ci zazdroszczę tych emocji związanych z planowaniem ciąży... :)
Życzę szybkiego zajścia i dołączenia do grona oczekujących narodzin. Powodzenia :)

2005 :), 2007 :), 2014 :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Mink

Witajcie!
Ja podobnie jak Zalotka1 jestem na etapie planowania ciąży i tak samo nie mogę przestać czytać forum! Już od jakiegoś czasu myślimy o dzieciach ale dopiero teraz na "poważnie". Trzymajcie kciuki żeby nic nam nie pokrzyżowało planów! Pozdrawiam :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mink, witaj na Parentingu :). I ja też trzymam kciuki żeby nic nie pokrzyżowało wam planów! Jak się uda, to się koniecznie pochwal :)

2005 :), 2007 :), 2014 :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...