Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Emanea

Hcg

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Dagna123

Moja pierwsza beta 1468 robiona wczoraj, przedwczoraj byłam u ginekologa i na usg dopochwowym nie widzial nic

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Trzeba poprostui iśc do lekarza i zrobić usg i dać mu wyniki di zinterpretowania. nie ważna jest ilośc bety bo ja miałam na początku mało ale szybko przyrastała co oznacza ze ciąża sie rozwijała :) na pierwszym USG u mnie tez nic widać nie było.. ale pani doktor nie robiła mi wątpliwości ze to ciąża. na następnym USG widziałam juz maleństwo i bijące serduszko :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam.mam pytanie.czy jeżeli miałam plamienie tak jakby okres i trfal ok 7 dni plus mdłości i spozniajacy się okres to może być oznaką ze jestem w ciąży??

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A wykonałaś test lub hcg? Ja miałam kilka razy mdłości jak myślałam, że zaszłam a jak faktycznie zaszłam to nie miałam żadnych objawów :) moim jedynym był spóźniający się okres co mnie nie dziwiło bo był nieregularny po odstawieniu anty, dodatkowo po jakimś czasie przestałam tolerować nabiał. Zero mdłości i innych takich. Zrób test albo najlepiej oznacz hcg, nie ma się co nakręcać :)

https://www.suwaczki.com/tickers/relgh371iwqyu1o3.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...