Skocz do zawartości
Forum

Ściąganie pokarmu laktatorem


Rekomendowane odpowiedzi

Ja sciągałam tylko czasem - na noc albo jak gdzieś wychodziłam, ale nigdy nie byłam w stanie ściągnąć tyle, ile mały zjadłby bezpośrednio z piersi. Po prostu ciężko to szło bez widoku/zapachu dziecka i pierś nigdy nie była pusta jak po normalnym karmieniu. Czasem nie leciało nic. Może stąd zanik pokarmu w takich przypadkach.

Adam 01.07.2014
Łucja 05.05.2016

Odnośnik do komentarza

Ja ściągałam ponad 8 mieś. I pewnie trwało by to dłużej gdyby nie to że po 6 mieś. musiałam wrócić do pracy a tam nie miałam już czasu żeby co kilka godzin ściągać. Moja córcia słabo ciągnęła i gdyby nie laktator to pewnie po 2 mieś. straciłabym pokarm. A tak udało się dłużej. Dzięki temu mało chorowała a do przedszkola poszła jak miała 2.5 roczku. Teraz ma 5,5 roku i antybiotyk brała chyba ze 3 czy 4 razy. Używałam ręcznego agenta. Teraz jestem w 21tc będzie synuś może będzie mocniej ciągnął. Jeśli nie to zainwestuje w laktator elektryczny. Nie ma nic lepszego niż pokarm mamy. Warto się troche pomęczyć nawet jeśli to wymaga wyrzeczeń. Nie poddawajcie się.

Odnośnik do komentarza

Testowałam reczne Madela ( taki tlokowy) i Lovi oraz elektryczny Baby ono. Najlepszy to ten tlokowy, ale nie bulam w stanie wiecej niz raz dziennie nim sciagnac bo rece mi odpadaly. Jest mega niewygodny. Zadowolona za to jestem z elektrycznego Baby Ono. Wiem ze inne listopadowki tez go maja i polecaja. Może to nie jest laktator najwyzszych lotow. Ale dobra jakość za niska cenę.

http://emaluszki.pl/suwaczek8-20151007.jpg
http://suwaczki.maluchy.pl/li-72025.png

Odnośnik do komentarza

Jeżeli masz w sobie za dużo agresji to wyżyj się w innym miejscu. To forum jest dla osób, które chcą pomóc lub potrzebują pomocy, wiec nie życzę sobie żebyś mnie obrażała. O dziecko starałam się przez półtorej roku, więc nie mów mi, że nie jestem na nie gotowa! Matki karmiące piersią zawsze wywoływały u mnie wstęt i jest to moja indywidualna sprawa i nic ci do tego. Nie masz prawa mnie oceniać, a tym bardziej twierdzić, że jestem samolubna. Bo niby na jakiej podstawie?! Chce karmić swoje dziecko mlekiem, które jest dla niego najlepsze. Kto dał ci prawo do tego, żeby twierdzić co będzie lepsze a co gorsze dla mojego dziecka? Pluj sobie jadem gdzie indziej!

Odnośnik do komentarza

Witajcie. Moja córcia na 7 tygodni karmilam ja 10 dni po tym czasie przeszłam na odciaganie i tak mam do dziś. Jest to męczące ale najważniejsze jest dobro dziecka. Nie stwierdzam żebym miała mniej pokarmu, laktator mam ręczny z akuku nie jest drogi a sprawdza się świetnie. Przy pierwszym dziecku (wczesniak) używałam nuka elektrycznego i pokarm zanikl mi po miesiącu. Teraz jestem zmuszona odciągac ponieważ mała szybko się meczyla przy piersi, zasypiala i nie przybierala na wadze tak jak powinna. Odciągam co 3 godziny po 15 minut jedna pierś, w nocy tylko raz bo jestem padnięta. Czasem z regularnoscia też bywa różnie. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...