Skocz do zawartości
Forum

Wrześnióweczki 2016


olinek93

Rekomendowane odpowiedzi

Dziewczyny,ja też się piszę:) To tak jak z podglądaniem,niby ten kto podgląda powinien się wstydzić,ale w sumie dlaczego mają nas czytać takie osoby.
Quarolina,dzisiaj ta studniówka,od rana trwają przygotowania:) Na gwiazdkę dziewczyny dostały od nas vouchery na makijaż,więc o 16 idzie się malować,a ja mam ją uczesać (już to widzę...).

Odnośnik do komentarza

Ja pierdziu. ta pani aaaaaa, to chyba nie ma własnych dzieci albo uważa się za idealną; madke ; ale nie mi to oceniać.
Dziewczyny mam dla Was dwie wiadomości, dobrą i złą. Zacznę od dobrej.
Jestem w ciąży i podobnie jak Alilu mam termin na lipiec. Wstrzymałam się z tą nowiną aż zacznę drugi trymestr.
O tej złej napiszę później bo teraz nie bardzo mam czas się rozpisywać.
Zdrówka dla Wszystkich.

[url://fajnamama.pl]http://fajnamama.pl/suwaczki/0biq621.png[/url]=http

Odnośnik do komentarza

Calineczka ale pięknie :) no i fajnie, że macie z Alilu razem termin ,jupi!!!

Ja też jestem za prywatnym, nie do końca mi leży, że cholera wie kto nas czyta.
Monikae a mi ta strona nie działa, nie mogę wejść :/ popróbuję jeszcze.

Dziewczyny jak długo byście czekały z tym antybiotykiem? Tzn. Jak długo można trzymać dziecko z temperaturą
?

http://fajnamama.pl/suwaczki/t7uie9v.png

Odnośnik do komentarza

Calineczka, gratulacje :))))
jejku dziewczyny, jak ja Wam tych brzuszków zazdroszczę (pozytywnie oczywiscie :))), gdybym była młodsza to chyba pomyslałabym o czwartym.... :))

kurcze, u Was tu zawsze tak miło, omijaly to forum takie niefajne wpisy, a tu taki klops...
z podobnego powodu połączone grudniówki 2015 z marcówkami 2016 tez są na wspólnym forum prywatnym, po cichu liczyłam, że Wy tez sie zdecydujecie :)) lepiej sie tam pisze bez niemiłych podglądaczy.
no choć ja też do Was w sumie trafiłam niedawno :)

to ja też poproszę :)

o148j44jsuj4r1nc.png

Odnośnik do komentarza

Sevenka moj Darek mial w tamtym tygodniu przez trzy dni wysoką goraczke do tej pory nie wiem z czego. Nie bylo ani kaszlu ani kataru. Dawalam juz czopki na zbicie goraczki bo nic innego nie pomagało. Po trzech dniach goraczka odpuściła. Jeden dzien bylo wszystko ok a potem pojawił sie kaszel wiec poszlam do lekarza. Osluchowo bylo czysto. Dala steryd do inhalacji i tantum verde na gardlo bo rzekomo lekko zaczerwienione. Ale oczywiście moj syn za nic w świecie nie dal sobie zrobic tej inhalacji, tak sie darl ze szok. Kupilam wiec syrop na kaszel i oczywiście tez na sile mu dawalam. Odpukac chyba przeszlo. Raz na czas cos zakaszle. W miedzy czasie zrobilam jeszcze badanie moczu bo raz tez mial taka wysoka goraczke jak wyszla bakteria w moczu ale tym razem bylo ok. Wyszly nam dolne piatki wiec moze stad ta goraczka ale az taka wysoka. W kazdym razie pani doktor powiedziala ze jak po tych inhalacjach nie przejdzie to antybiotyk. A ja ani raz nie zrobilam bo dziewczyny normalnie histeria taka ze tylko gardlo by dodatkowo zdarl.
Ja tez chętnie dołączę na prywatne forum.
Calineczka, Alilu gratulacje.

Odnośnik do komentarza

Ruda no to super, że przeszło. U nas niestety był i mega katar i wczoraj ten suchy kaszel, który nawet dwukrotnie spowodował, że Ola zwymiotowała, dzisiaj po tych inhalacjach naprawdę kaszel zelżał jednak ta gorączka wciąż rosnąca, stwierdziłam, że podaję ten antybiotyk, bo jeśli jutro był dzień roboczy to może bym jeszcze spróbowała z moczem , nie wiem sama, zawsze mam takie mieszane uczucia do tych antybiotyków, dylematy Agaty do potęgi, jednak nasze dzieci są małe i czasem może lepiej wcześniej zareagować tym antybiotykiem bo ostatnie doświadczenia nasze pokazały, że to zwlekanie nam nie pomaga :/ teraz jak gorączka minęła to i kaszel sporadyczny , no głupia jestem, że szok, teraz jak już go podałam to będę myślała, że może jednak nie był potrzebny i tak w kółko.

http://fajnamama.pl/suwaczki/t7uie9v.png

Odnośnik do komentarza

Sevenka rozumiem Twoje dylematy doskonale. Ja z kolei zastanawiam sie czemu moje dziecko stracilo apetyt. Do tej pory wcinal wszystko bez zadnego problemu a teraz zje trzy łyżki zupy i dosc. Dwa razy mieso do buzi i dość a on jak powie dosc to jest koniec ani pol lyzki juz nie weźmie chocbym mu cuda obiecywala. Taki uparty. A wiecie jak juz pyskuje. Mowi juz wszystko, calymi zdaniami i wie co w danym momencie powiedzieć. Takze calineczka doskonale wiem o czym piszesz z tym pilnowaniem sie.
Kiedys cos tam opowiadalam mojemu M i bylam wkurzona i na koniec dodalam ze "mam to w dupie" i teraz ten chodzi i tak mowi.

Odnośnik do komentarza

Calineczka, Alilu gratuluje Wam z całego serducha. Tez byłam lipcowka ale z poprzedniego roku. Dzisiaj moja niunia ma pol roku i ja się pytam kiedy to minelo?! Czytam Was cały czas i teraz kibicuje Tobie Szczęściara zeby wszystko poszło po Twojej myśli i marzenia się spełniły:D również chciałabym dołączyć do prywatnej grupy, czytam Was na bieżąco. Z aktywna dyskusja ciezko bo moja dwojka tak mnie absorbuje ze po całym dniu mam dosyć....

Odnośnik do komentarza

Witam
Jeśli przyjmiecie mnie do swojego grona to chętnie się przyłączę do Was. Podczytuję forum, juz od jakiegos czasu. Jestem mamą córeczki trochę starszej od Waszych dzieciaczków, bo urodzonej w maju 2016. Pracuje zawodowo, mała chodzi do żłobka, i ciągle na wszystko czasu brak, ale forum to moja obowiązkowa lektura przed snem.

Pozdrawiam serdecznie. Lubie Was czytac, bo widac, ze jestescie z sobą zżyte, zawsze sie wspieracie, bez oceniania i krytyki.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...