Skocz do zawartości
Forum

Wrześnióweczki 2016


olinek93

Rekomendowane odpowiedzi

Hejka:)
Monikae,tort kozacki:)))) Przepiękny:)
U nas w nocy gorączka,trochę poczekałam zanim dałam przeciwgorączkowy,żeby organizm powalczył. Ze dwie godzinki go przetrzymałam. A mnie zaczyna boleć gardło... Ciekawe co za wirusisko,R. jakiś tydzień temu mocno bolało gardło,pewnie nas pozarażał. Dziś są jakieś stany podgorączkowe i katar przestał lecieć. Humor dopisuje. Może przejdzie,oby.
Córcia właśnie robi wszystko,żeby Igor nie uciekł z jej pokoju. Jak za mną szedł,to tak go wołała,kombinowała,podskakiwała,żeby to za nią poszedł. Niech się gimnastykuje:) A my dziś cały dzień bawimy się prezentami urodzinowymi:) Kawa,herbata już była,teraz gotujemy obiad. Za ziemniaki robią nam corn flakesy,a prażynki za kotlety:)
Spokojnego popołudnia:)

Odnośnik do komentarza

Zgadzam się z Qaroliną, u nas cena bardzo dobra jak na tort. I powiem Wam, że dziś poszło 9 kawałków a zostało nam jeszcze ponad ćwiartka. I nasz marchewkowy z mascarpone był przepyszny! Tak mi smakował, że jako jedyna zjadłam dwa kawałki. Zdecydowanie najlepsze ciasto marchewkowe jakie jadłam! Ciekawe jak jutro, na jutro mamy mango malina. A wykonanie tak artystyczne, że głowa mała, wszyscy zachwyceni!
Tylko dzikowi nie smakowało hahaha. Dostał posmakować i wypluł! Za to zjadł talerz moich mini babeczek, więc jestem dumna, że moja robota nie poszła na marne:-D

Dziś doszła do tego nasza piękna wkładka od Eosi.

A i wiecie, wyczaiłam dziś dla dzika śniegowce w Deichmann, ostatnia para za 29zł:-P

monthly_2018_09/wrzesnioweczki-2016_69467.jpg

monthly_2018_09/wrzesnioweczki-2016_69468.jpg

wjwtbxz.png

Odnośnik do komentarza

Monikae a gdzie foto wkładki? Ja się pytam ;) impreza udana?
Dziś pani dyrektor w żłobku mi powiedziała, że Gosia jest 3 w kolejce do przejścia do starszej grupy. Zobaczymy kiedy będzie miała taką możliwość i czy się zdecydujemy, bo jak to będzie np kwiecień to nie wiem czy będzie sens narażać na stres dziecko, kiedy od września czekać ją będzie zmiana - przedszkole.

iv098u698jhjb01j.png

Odnośnik do komentarza

Cześć dziewczyny;)Bardzo bardzo dziękuję za życzenia dla Ninki:****

Monika torty Maciusia cudne!!! wkładka naprawde super i parking też. Dziewczyno kiedy Ty to ogarniasz wszystko;)

Co do cen tortów to ja w małym mieście za średni placilam 70 zl, ale tez naprawde ładny na równi z waszymi;)

Qarolina, ja bym nie miała parcia przenoszenia Gosi do nowej grupy, no chyba ze ona bardzo szybko sie adaptuje do nowych warunków;) No i wtedy straciłaby chyba swoja ukochaną Panią :p

Mila jak tam.sytuacja zdrowotna?

Peonia cos Ty tak cichutko? co u Was?

U nas nudy, pogoda dzis fatalna a moja depresja sięga zenitu. trzeba brać sie w garść. Napisze Wam za to ze chyba my tez juz możemy powiedzieć ze pieluchy to przeszłość. Łatwo nie bylo, ile sie o... gaci napralam to moje ale wyszliśmy na prostą. A i niepedagogicznie ale pomogły nam Skitelsy, cukierek za wizyte w wc;)))) najlepsze jest ze teraz nie sa potrzebne, nie upomina sie o nie.

Miłego wieczoru!

http://www.suwaczki.com/tickers/w5wqdf9hz10jjtap.png

Odnośnik do komentarza

Monikae tort piękny i jest auto więc pewnie bardziej w stylu Maćka ;)
Imbir gratki dla Niny, że pożegnanie z pieluchą.
Mila jak Igorek?
Gośka coś zasnąć nie może, chyba za bardzo zmęczona była. Jęczy, stęka!
Dziś zrobiła pierwszy raz siku na nocnik ;) przyniosła więc ją J rozebral, łaziła z tym nocnikiem po całej chacie, popijała wodę w międzyczasie i w końcu się udało ;)
Dziś w żłobku znowu nie chciała iść do domu. Foch był ;)
Peonia, Alilu co u Was?

iv098u698jhjb01j.png

Odnośnik do komentarza

Hejka.
Ja na szybk,bo muszę iść spać.
Ten katar to nie był na zęby... Od wczoraj ledwo żyję,gil do pasa,teraz córka zaczęła pociągać nosem. Igor jako tako się trzyma:) Ja zjadłam wszystko co mogłam,czosnek,wit.C,,kwasy omega,pół butli sambucolu,oscillococcinum,poprawiłam wapnem i tantum verde. A na noc parówka z szałwii. Oby poszło w cholerę wirusisko. Nigdy nie chorowałam,ale jak widać dwa lata niespania robi swoje...
Monikae,tort czaderski:)
Gratulujemy odpieluchowań:)))))
Peonia,też Cię nawołuję:) Pisz do nas:)
Spokojnej nocki:)

Odnośnik do komentarza

Quarolina,dzięki,że pytasz:) Ja już chyba lepiej,Igor też nieźle,za to R. objawy kropka w kropkę jak my kilka dni temu. Z nosa mu leci ciurem,ledwo łazi. I teraz się zastanawiam,czy unikanie kontaktu ma sens w tym wypadku? Żebyśmy tak w kółko nie chorowali? Jak myślicie? Bo Igor normalnie podchodzi. No nie wiem.
Kp pewnie też wysysa,ale z kolei czytałam jakieś artykuły,że im dłuższe kp tym mniejsze ryzyko np. osteoporozy,to sama nie wiem jak już z tym kp.,bo ja bym pomyślała właśnie odwrotnie.
Trza się brać za robotę:))))
Miłego dnia:)

Odnośnik do komentarza

Hejka imprezka spoko, tort był też smaczny. Mi smakował bardziej ten marchewkowy Dzik a M ten mango malina. Był smaczny bo nie aż tak słodki. Bardzo leciutki. Dzik dostał prawie samą kasę;-)
Jutro 6:30 wylot, wyjeżdżamy po północy. Jestem tym przerażona! Tą drogą. Dlatego bardzo proszę o kciuki za spokojną podróż:-*

Miłego weekendu laski, postaram się pisać:-D

wjwtbxz.png

Odnośnik do komentarza

Monika super torty, 100%pod Dzika. Ja miałabym ochotę na ten mango malina. Trzymam mocno kciuki żebyście dotarli cali i zdrowi no i udanych wakacji Wam życzę.
Mila współczuję chorobska. aby jedno zaczęło to już idzie lawinowo. Zdrówka zdrówka i jeszcze raz zdrówka.
My mamy dalej problem z ubieraniem. Najgorzej rano,jest płacz, pisk, rzucanie się na podłogę. Wszystkiego juz próbowaliśmy .w grę wchodzi przkupstwo telefonem, porażka ale inaczej siedział by goły do południa. Wczoraj chciałam mu poprzymietzsc stroje na wesele i tez masakra. Tak samo jak jest na dworze to chce ściągać buty, skarpety a jak nie to ucieka do domu.
Teraz sobie siedzę i piszę a Wojtas ma zajęcie, naklejka mi paznokcie u nóg z plasteliny.

[url://fajnamama.pl]http://fajnamama.pl/suwaczki/0biq621.png[/url]=http

Odnośnik do komentarza

R. przed chwilą stwierdził,że umiera... Ja wczoraj w takim stanie siedziałam cały dzień sama z dzieckiem,zrobiłam dwa obiady i posprzątałam całe mieszkanie... Ot,taka drobna różnica między mężczyzną a kobietą:) Herbatę też musiałam podać sobie sama:)
Ja odpoczywam ile wlezie:) Zaliczyłam dziś pół godziny drzemki jak Igorek zasnął po obiedzie i zaraz też się kładę. Nie dam się wykończyć tak łatwo:) Najgorsze,że mam jakiś kaszel i jeśli mi nie przejdzie do poniedziałku,przejdę się do lekarza.
Jeny,tych muszek owocówek jest masa,no nic z owoców nie może stać na wierzchu. Poluję na nie,ale nadal przybywają,obrzydlistwo. Położyłam na parapecie cytrynę polaną miodem,ciekawe,czy się skuszą na moją pułapkę:)
Sokojnej nocy:)

Odnośnik do komentarza

Czesc dziewczynki :) Czytam was i jestem a nie pisze bo jakos mi sie wydaje ze u nas nic ciekawego... ostatnio czytalam fajny tekst o tym ze kazda metoda jest dobra jesli dziala wiec nie ma sie co przejmowac i zadreczac. Jak telefon dziala no to znaczy ze to dobra metoda. Ostatnio przestalam sie przejmowac i jakos tak mniej tych histeri i wymuszania. Moze ten bunt minal ale to chyba zbyt szybko. U nas urodzinki skromnie tylko tort i ciacho ale w sumie bylo milo. Nowe zabawki bardzo sie podobaja a najbardziej chyba hulajnoga. Az jestem w szoku ze tak szybko zalapala. Ostatnio coraz wiecej gada i jest fajowa... A decyzja o rodzenstwie jest coraz blizej bo u mnie w pracy lipa i to chyba najlepszy moment. Troche nie moge sie zdecydowac strasznie sie boje bo do matki polki mi raczej daleko... no zobaczymy jak bedzie.

Odnośnik do komentarza

Maja sciagnelam Cię myślami :)
Myślałam o Tobie i o Imbir, że podobnie jak ja mislyscie dylematy co do drugiej ciąży.
Dziewczyny, już nie wytrzymam. Miałam poczekać jeszcze chwilę z nowiną, no ale Wam mogę napisać że Wojtas będzie miał rodzeństwo.
Może to ze ja się zdecydowałam doda Wam odwagi.

[url://fajnamama.pl]http://fajnamama.pl/suwaczki/0biq621.png[/url]=http

Odnośnik do komentarza

Cześć dziewczyny, przepraszam, że się nie odzywałam ale ten wyjazdowy weekend spowodował, że cały tydzień był mega ciężki i trudny do ogarnięcia. Do tego mam problem w życiu osobistym i jakoś myśli o tym wyssały ze mnie energię.
Dziękuje Wam za życzenia urodzinowe dla Ady, jesteście Kochane :) my również z Adką ślemy moc spóźnionych życzeń urodzinowych dla jubilatów z poprzedniego tygodnia, niech rosną w zdrowiu i szczęściu :) boję się wymieniać z imienia żeby nikogo nie pominąć ale zaryzykuje, o ile dobrze pamiętam byli to Igorek, Maciuś, Nina i Alek :) gdybym kogoś pominęła to z serca przepraszam.
Torty Dzika przepięknie, no i Monia życzę udanych wakacji.
Jeżeli chodzi o mój wyjazd to było bardzo fajnie, co prawda o odpoczynku nie było mowy bo późno chodziliśmy spać i fizycznie po tym weekendzie byłam mega zmęczona ale chociaż odpoczęłam psychicznie. Mąż z Aduśką poradzili sobie super, z niczym nie było problemu. Trochę się rozczarowałam przywitaniem bo myślałam, że Ada będzie skakać ze szczęścia a tutaj mały przytulas i od razu przejście do zabawy.
W tym tygodniu znowu wyjeżdżam na 3 dni od środy do piątku. Tym razem będę jednak spokojna bo wiem, że domownicy dobrze sobie poradzą.
U nas też okres smarków a od dwóch dni dochodzi do tego kaszel, oby nie rozwinęło się to w coś gorszego.
Dziewczyny przepraszam, że nie odniosę się do tego co pisałyście ale przyznam, że czytałam forum pobieżnie. Skupię się na ostatnim wpisie Calineczki, Kochana cudowne wieści :) bardzo się cieszę z Twojej ciąży i życzę Tobie aby przebiegała ona bez problemów. Jak zaczynałam na forum wątek o drugiej ciąży to kilka z nas się w tej kwestii wypowiedziało, i pamiętam też Twój wpis, wspaniale, że już teraz się zdecydowaliście :) powiem Tobie, że i u nas coś drgnęło w tym temacie i mam nadzieję, że w najbliższym czasie zaczniemy starania o drugiego dzidzusia :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...