Skocz do zawartości
Forum

Wrześnióweczki 2016


olinek93

Rekomendowane odpowiedzi

Hej laseczki! Dziękujemy za wszystkie kciuki za dzisiejsze szczepienia - przydadzą się! Bo noc fatalna. Od 2 nie śpię, bo mały szamotał się i stękał i musiałam co 15min! wstawać do niego... Nie wiem co mu znowu jest... Jestem jak zombi, w głowie mi się kręci. Dobrze że mąż będzie z nami na szczepieniu, bo mamy po południu, po jego pracy. A ja mam listę pytań do lekarza...
Charlotte ja też chciałam zapytać kto jest na zdjęciu z Twoimi dziećmi, ale już widziałam że mnie uprzedzono;-)
Wyglądasz super, piękna z Ciebie kobietka. A na tym zdjęciu wyglądasz jak ich 16-letnia siostra!!! A na tym zdjęciu z dziś Stasiu ma super pajacyka. Mogę spytać gdzie kupiłaś?
Za szczepienia Stasia też trzymam kciuki!
Wczoraj zrobiłam zamówienie ze smyka i skorzystałam z kuponu. Dziękuję! Zamówilam dwie czapki na przyszłą zimę, nie mogłam się powstrzymać, szczególnie że kosztowały 8 i 10zł. Zamówiłam też rękawiczki, puzzle piankowe i obcinaczki do paznokci, miseczkę do karmienia;-)
A wczoraj mąż zaskoczył mnie kwiatkami;-) nie spodziewałam się! Kupił mi róże, których akurat nie lubię ( oczywiście mówiłam mu to wielokrotnie) ale zawsze miło że cokolwiek. Ja chciałam zrobić super obiad, i co wyszło? Kurczak bez smaku, przypalony topinambur i niedopieczone buraki. No masakra...
Milutka z tego co pamiętam to Nela20 miała lefax, ale dawno jej nie widziałam...
MilaMi współczuję i mam nadzieję że wszystko się wyjaśni! Może ta diagnoza alergii wyjaśni rzeczywiście to wszystko. I oby było tylko lepiej!
Agnes u nas na suchą skórę głowy pomaga obecnie Emolium krem specjalny. Mam nadzieję że się pozbędziemy tego na stałe...
Miłego dnia Mamusie!!

wjwtbxz.png

Odnośnik do komentarza

AnkaAnka wszystkiego najlepszego dla Twojej Zosieńki :*!! Ale nam te dzieciaczki rosną !
Ruda u mnie to samo z zatokami. No tak mnie boli głowa przy zatokach czołowych Że masakra. Wczoraj jak byłam na spacerze z Hania to mnie wypizgalo... strasznie wiało a ja się głupia za lekko ubrałam bo zobaczyłam ze słonko swieci....
Hania jeszcze śpi....

Odnośnik do komentarza

Hej mamuśki dawno mnie tu nie było :) U nas czas leci bardzo szybko, Antoś w sobotę kończy 5 miesięcy. Ostatnio stwierdziłam, że jak byłam w ciąży to nie miałam żadnych problemow, ciąża książkowa, ale za to teraz juz są problemy. Jak nie rehabilitacje Antosia bo nie przekreca sie na boki i na brzuszek, bo jest spięty, szczepienia odroczone bo musimy mu zrobić tomografię głowy po tym incydencie co nam wywrócił gałki oczne do góry, to znowu problemy z kupkami i najgorsze to znowu zbiera się mu ropa w tym ropniu co miał nacinany, a było to juz ponad 2 miesiace temu i nie może się już zagoić. Czasem już mam dość, ale jak patrzę na tego małego skarba to wszystko przechodzi dla Niego wszystko :)

Co do okresu to też jeszcze nie dostałam... Ale jakoś się tym nie przejmuje :D może jeszcze nie przychodzić :P

monthly_2017_02/wrzesnioweczki-2016_54903.jpg

https://www.suwaczki.com/tickers/oar8skjo6heat9tm.pnghttp://www.suwaczki.com/tickers/atdcmg7y643dehwy.png

Odnośnik do komentarza

Charlotte u nas w weekend taki sam widok jest :D

Wszystkiego naj dla naszej imienniczki :). Moja Zosia tez dzis konczy 5mc

Wczoraj nie bylo wieczornej drzemki wiec Zosia padla odrazu po kapielo o 20.30 potem o 3.30 cysio i od 4 do 8 spala. Ja chyba zaczne jej pilowac te pazurko - obcinam jak tylko moge a ona i tak podrapana :((

http://www.suwaczki.com/tickers/km5srl68tmxs7z2t.png

Odnośnik do komentarza

Fajne zdjęcia wrzucacie, duże już te nasze maluchy, a Ty Charlotte faktycznie wyglądasz jak siostra a nie mama, bardzo ładnie :)
Sto lat dla Zosieńki :)
I powodzenia na dzisiejszych wizytach.
A z tym probiotykiem póki co się wstrzymam i nie będę kupować, czas żeby brzuszek pracował bez wspomagaczy no chyba, że zajdzie konieczność.
Miłego dnia i zdrówka dla wszystkich dzieciaczków.

http://fajnamama.pl/suwaczki/t7uie9v.png

Odnośnik do komentarza

Usciski dla naszych malych Zosienek:)!
Charlotte,tak wlasnie wczoraj patrze na to zdjecie i mysle czy to ty czy nie ty.wygladasz jak ich starsza nastoletnia siostra!Kurcze Twoj maz to chyba wygral interes zycia z taka super zonka i dzieciaczkami!A pokazuje mojemu to dzisiejsze zdjecie z twoim mezem a on:to co?pospac nie mozna?:)
Tez sie przylaczam do pytania o cudne spiochy Stasia:)
My za godzine szczepienie.Kciuki zacisniete za wsxystkie maluchy!!Mi dzis glowa peka.tyle mialam napisac i zspomnialam.cudne maluszki na tych waszych zdjeciach,chlopaki takie przystojniaki rosna.
A ja tez jeszcze nie mam @.
Pomimo wczorajszej kaszki karmienie o 1,3 i 5,wstala o 8.takze bez szalu...

http://fajnamama.pl/suwaczki/9vxecmt.png

Odnośnik do komentarza

Wszystkiego najlepszego dla Zosieniek:)
Charlotte Ale się uśmiałam to chyba Staś pilnował taty. Staś cudny.
Co do okresu to ja już miałam.
Cudne zdjęcia przystojniacy:) Monika i Tyneczka super.
U nas noc w miarę bo wstała 2 razy. Ale dnie to masakra non stop marudzi. Nic zrobić nie idzie. Ciągle tylko ręce:( aj przetrzymamy jakoś.
Miłego dzionka dziewczynki.
Kciuki zaciśnięte.

[/url]]Tekst linka[/url]
http://suwaczki.maluchy.pl/li-72743.png

Odnośnik do komentarza

Witamy :)

Dużo zdrowia dla solenizantek!

Charlotte ślicznie wyglądacie :) a jaki przystojny ten Twój mąż, mój też z czarną bródka, tacy najlepsi hihi :D

Wszystkiego dobrego z okazji rocznicy Waszych ślubów! My mamy rocznicę w październiku, w tym roku będą dwa lata :)

Trzymam kciuki za szczepienia, my mamy w marcu kolejne.

Ja dałam Franiowi kaszkę Alerlac, raz zjadł normalnie łyżeczka, a dwa razy dodałam do mleka na noc. Wszystko ok, brzuszek nie boli. W pierwsza noc spał super po kaszce! Od 21 do 5 rano bez przerwy.... a dziś znowu, zasnął ok 22 a o 3 pobudka, kręcił się cała noc :( myślałam że kaszka zdziała cuda!

My jemy juz marcheweczke, dziś będzie 3 dzień. Pierwszy raz okropnie plul ale wczoraj się zajadal :) niedługo zaczniemy ziemniaczka, dynie, brokula itd.

Agnes ja też obcinam co parę dni pazurki, a często nosek podrapany aż do krwi! :(

Co do walentynek to my obchodzimy symbolicznie, pewnie ze trzeba się kochać cały rok! Ale w walentynki jest okazja do wyjątkowych czułości :) byliśmy w kinie na Greyu haha :D mąż był wniebowziety :)

A ja w szpitalu, jutro zabieg, oby wszystko poszło dobrze..

No chyba napisałam wszystko co chciałam

Całuski :*

http://suwaczki.maluchy.pl/li-72855.png

Odnośnik do komentarza

Cześć dziewczyny. Trzymam kciuki za szczepienia i za zabieg niki.
100 lat dla Zosieniek!
Agnes ja to dzisiaj próbowałam pilowac mu paznokcie bo są obcięte a i tak się drapie.
U nas z warzywami dalej lipa. Była marchew, ziemniak teraz pietruszka i wszystko wypluwa. coś tam mu wcisne ale bez szału. Po prostu nie umie jeszcze polykac, staje mu wszystko i ma odruch wymioty. Dałam też gęstego kleiku łyżeczką i nic z tego a rozrzedzony mlekiem wypił wiec nie chodzi o to że nie lubi tylko właśnie o połykanie.
Niestety kleik na nic nic nie działa, jak wstawalismy tak dalej wstajemy. Ostatnio o 12 i 4. A o 6 jest kupa i koniec spania.
Zębów nie ma.
Lecę robić obiad bo usunął na pierwszą drzemkę od 6 dopiero.
Miłego dnia.

[url://fajnamama.pl]http://fajnamama.pl/suwaczki/0biq621.png[/url]=http

Odnośnik do komentarza

Hej:)
Sto lat dla Dziewczynek:) ciekawe,czy imieniny tez beda obchodzily jednego dnia:)
Zaciskamy kciuki za dzisiejsze szczepienia:)
Moj stękacz wlasnie nie moze zasnac,a mnie juz glowa wysiada od tego buczenia:) zobaczymy,moze usnie bez cyca,bylby sukces:)
U nas noc jak codzien,do polnocy,jak cie moge,a potem to juz nie wiem,kazda minute wykorzystuje na spanie,przestalam juz dawno patrzec na zegarek:)
Caly czas zachodze w glowe,jak sobie to wszystko zorganizowac,zeby cos w domu zrobic przy Malym. Ciezko mi zrobic cokolwiek,bo drzemki trwaja 15-20 minut,a jak nie spi,to buczy,zeby sie nim caly czas zajmowac. Czasami dluzej trwa zasypianie niz sama drzemka:)
Poddalam sie i dalam cyca,zasnal w sekunde:)
Nikaa,trzymam kciuki,zeby wszystko poszlo szybko i bez powiklan:)
Tyneczka,wspolczuje przebojow z tym ropniem,mam nadzieje,ze sie w koncu porzadnie wygoi i bedzie spokoj.
Milutka,u nas dni podobne do Waszych,dobrze,ze chociaz z nocami u Was lepiej,my jeszcze nad tym pracujemy:)
Maly zasnal,wiec lece sie biegiem umalowac,jak to mowi moja mama,ide zrobic sie na ubóstwo:))))
Milego dnia:)

http://fajnamama.pl/suwaczki/4iorh3a.png

Odnośnik do komentarza

Jak zwykle śliczne zdjęcia wklejacie :)

Sto Lat dla obu Zosiek i Amelki!

Mamo Joasi, śluz w kupce może być z wielu powodów, m.in. od alergii pokarmowej, więc nie wiem czemu lekarz powiedział, że to nie może być od jedzenia.

Charlotte, u nas to jak tak pilnuję rano Zuzi :P
A jak tam skóra Stasia? Kurcze, u nas znowu wysyp czerwonych krostek na całym tułowiu i nie mam pojęcia od czego, bo nie wprowadzaliśmy żadnych zmian.

Nika powodzenia ;)

Odnośnik do komentarza

My po wizycie u lekarza. Osłuchowo u Gosi ok. Niestety katar cały czas jej zalega w nosie i jak spłynie do gardła to kaszle. Rano dała po noc taki popis kaszlu że ja posrana już byłam że ma zapalenie oskrzeli i na bank będzie szpital. No ale na szczęście odkasłała co trzeba było i cisza.
Powodzenia na szczepieniach dziewczyny. Nam zostało w marcu WZW B ostatnia dawka i do ukończenia roku na razie spokój.
Jeśli chodzi o nocki to u nas do pierwszej pobudki jest ekstra. Zazwyczaj jest to ok 1-2. Potem gorzej. Zmieniam tylko cycki bo wtedy jest już ze mną w łóżku. A o 6 koniec spania. Zostaje pokopana, poszczypana i muszę otworzyć oczy ;)
Zębów u nas brak i na razie nic na horyzoncie nie widać.
Aha możemy chodzić na spacery więc dziś po 13 pewnie się przejdziemy na troszkę ;)

monthly_2017_02/wrzesnioweczki-2016_54910.jpg

monthly_2017_02/wrzesnioweczki-2016_54911.jpg

iv098u698jhjb01j.png

Odnośnik do komentarza

Witam
Wszystkigo Najlepszego dla Zosieniek
Charlotte ja tez myślałam że to koleżanka SUPER wygladasz
Trzymany kciuki za szczepienia.My mielismy mieć w tym tygodniu pneumokoki ale jest katarek i odroczone.Wczoraj tak jej charczalo że się wystraszylam i byliśmy u lekarza wszystko osluchowo jest ok ale powiedział że wszystkie zęby idą naraz i kazał się zaopatrzyć w coś na dziąsła i nurofen na gorączkę nie zapytałam ale na początku wychodzą przecież tylko jedynki dolne
Mamy porobić wyniki bo te czerwone plamy na szyji podkolanami i pachami podejrzewa atopowe zapalenie skóry ta diagnoza ciągle do nas wraca tylko teraz zapisał nam robione maści.Ktoś tu na forum też choruje na atopowe zapalenie skóry co stosujecie?
Unas Walentynki w porządku były kwiaty słodkości ale od dłuższego czasu nam się jakoś nie układa rozpiescilam i teraz jak nie mam czasu Pana obsługiwać to jest foch a mnie to nie wzrusza i są ciche dni
Miłego Dnia

Tekst linka[url=http://]Tekst linka[/urlhttp://fajnamama.pl/suwaczki/1bkffxm.png

Odnośnik do komentarza

Pół spaceru już czytam i dopiero nadrobilam :-) na fb ktoś napisał że forum nie działa i nie zaglądałam ;)
Nie pamiętam standardowo co u kogo A zatem napisZę ogólnie
Dużo zdrówka przede wszystkim dla solenizantow, szczęścia i dużo miłości z okazji wczorajszych rocznic ślubu :-)
My też jeszcze bez @ choć dwa razy miałam takie mikro plamienia
Trzymam kciuki za szczepienia i zabieg, my jutro rano się szczepimy
Smoczka nie używamy więc się nie znamy
miła-mi u nas drzemki wyglądają tak samo, jedynie na spacerze śpi bite 2 godziny, chociaż zanim zasnie też słyszy nas całe osiedle :/
Maag, pieluchy z Rossmann też wam ciekna? A jakie w końcu kupiłaś? Bo wtedy co pytalas zapomniałam dodać ze my używamy fun&fit.
U nas też słońce :-) godzina spaceru minęła...jeszcze godzina, też plecy mi padają po takich maratonach#
Miłego dnia :-*

Odnośnik do komentarza

Hej kochane. U nas noc hm Laura usnela o 23 i o 3:30stwierdziła ze jest wyspana. Takz e moj dzuen zaczal sie w srodku nocy . Milena od 23-3 byla wdtana 5razy. Masakra.
Jestesmy na spacerku od godz. Jest pieeekna pogisa,typowo wiosenna. Oby ta wiosna juz przyszla.
Laura biega po podwórku a Milena usnela . A ja siedze na sankach ha ha
Mam nadzieje że Laura sie trochę zmeczy i usnie po powrocie do domu. Ale jak narazie tryska energia. Moglaby sie ta energia troche z mamusia podzielić.
Na walentynki dostalam milion pieknych slow, biala roze i tiffifee ktore uwielbiam. Laura tez dostala roze od tatusia.
Zaraz idziemy na obiadek i musze walnac sobie kawe ,bo zaraz zasne na tych sankach he.
Co do smoczkow to my mamy z aventa, od 0-2 ale tylko ten jest ok i jest jak na moje o wiele wiekszy odinnych marek. Niedlugo zmienimy na kolejny rozmiar.
Ci do butli to kupilismy wszystkie rodzaje aventy tomme tippe dr brown canpol a przypasowala maleh zwykła bytelka z pepko i smoczek z rosdman za 6zl 2szt. Tyle kasy na nic . Ehh metoda prob i bledow niestety. Czeka nas kuono maty piankowej ale ceny mnie przerazaja...
Polecicie cos dobrego,duzego i nie drogiego? Hm
Dorzucam zdj z dzisiejszego spacerku

Odnośnik do komentarza

Cześć laseczki:*

Spóżnione ale szczere życzenia z okazji wczorajszych rocznic :**
100 lat i duuuuużo zdrówka dla naszych solenizantów :*
Powodzenia na szczepieniach i zabiegu (nika)
My używamy smoczka 3-6 m , niedawno zmieniłam Leoś zaakceptował od razu.
Ja @ już dostałam w grudniu. Bleee masakra !
Cudne zdjęcia ! :*
Monmonka ja również tak rano pilnuję Leosia :) mąż chodzi do pracy na 8 więc ja sobie dosypiam a On w miedzy czasie zabawia Leosia :)
My również dzisiaj byliśmy na spacerku jak tak słońce świeci to od razu człowiek ma więcej energii :) Leoś dospał jeszcze w domku więc zrobiłam obiadek a teraz czekamy na męża aż wróci z pracy :)
Pozdrawiamy i życzymy miłego dnia :*

http://suwaczki.maluchy.pl/li-72923.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...