Skocz do zawartości
Forum

Wrześnióweczki 2016


olinek93

Rekomendowane odpowiedzi

Dziewczyny,moj R. ma taka przyszywana ciotke,ktorej wnuczka jest tydzien mlodsza od Igorka i jak tylko sie z nia widzimy,to ciagle slysze,ze tamta ma wiecej wloskow,dluzsze nogi,wieksza,piekniejsza i w ogole. Jak R.sie juz wkur... na maxa po kolejnych tekstach,ze nasz to tylko na raczkach,to bezczelnie jej wywalil,ze lepiej,zebym na rekach nosila,niz wrocila do pracy jak dziecko nie skonczylo jeszcze dwoch miesiecy,tak jak zrobila jej synowa. I o tym,ze synowa przestala kp po dwoch tygodniach,mimo,ze mleko jej cieklo,bo po prostu nie chciala,tez juz nie wspomniala.Nie lubie tam jezdzic,bo to jest wlasnie takie na sile porownywanie. A jak tutaj piszecie,jakos nie biore tego do siebie,bo wiem,ze nie jest to takie wlasnie przechwalanie,tylko po prostu kazda sie cieszy. U nas zeby zapowiadaly sie juz ze szesc tyg. temu i tez myslalam,ze bedziemy jednymi z pierwszych,a tu dupa:)
Moj tez nie chce sie przewracac,nie chce lezec wcale,tylko siedziec na kolanach,albo,zeby go nosic. Niby sie przewracal,ale jakos przestal:) i tak to:) Mam nadzieje,ze krew i mocz wyjda dobre,tym sie martwie,a o reszte jestem jakos,poki co,spokojna.
Lusia,piekna dziewczyna z Twojej Siostry

http://fajnamama.pl/suwaczki/4iorh3a.png

Odnośnik do komentarza

Dużo zdrówka i sto lat dla wszystkich dzisiejszych pięciomiesięczniaczków :)
Lusia, Mind współczuję tematu łysienia, przykra sprawa, zwłaszcza dla kobietek. Lusia to prawda, siostra bardzo ładna.
Chyba też się muszę tymi kubkami zainteresować, wogole jeszcze nie zabierałam się za temat dokarmiania, niby jeszcze czas, a ja znana jestem, że lubię wszystko na ostatnią chwilę np. w niedzielę chrzciny a ja nie mam butów dla siebie i syna :/
Co do postępów, ja też dziwnie się czułam kiedy wasze dzieciaczki je robiły a Ola słabo albo nic, ale starałam się nie panikować tylko myśleć zdroworozsądkowo i opłaciło się, bo się doczekaliśmy i my a dzięki temu nie straciłam włosów więcej, które i tak lecą :)
U nas Ola odkryła, że umie krzyczeć i popisuje się tą umiejętnością na całego aż uszy puchną . teraz śpi przy cycku, można odpocząć.
Dobrego wieczoru.

http://fajnamama.pl/suwaczki/t7uie9v.png

Odnośnik do komentarza

Lusia faktycznie siostra ladna jest i zadbana :).
U nas tez szczepienia co 6tyg.
No to ja w sobote mam wychodne :) mam nadzieje ze te moje ludki z pracy nie zaczna sie schodzic jak ja bede musiala juz wracac.

Czekamy na pizze ktora sie juz 20min spoznia a ja zaraz moje " piwko " skoncze.

Co do postepow mojej Zosi to tez jest nieco w tyle. A Wami ale nie ma jakiejs strasznej tragedii. Zaczela mi pluc i tak smiesznie wypina jezyk i pluje :D taka motorowke robi

http://www.suwaczki.com/tickers/km5srl68tmxs7z2t.png

Odnośnik do komentarza

Lusia,mojej Emi zaczely wypadac wlosy jak miala 4 lata,rok pozniej byla juz calkiem lysa bo wlosy wypadly jej w dwie noce doslownie,z tego co zebralam z poduszki mozna by peruke zrobic:(Zrobilysmy MULTUM badan,dziecko zdrowe,nie wiadomo czemu wlosy wypadly.Trafilysmy w Warszawie na drAmbroziaka(tego co w tv sniadaniowych i na tvn upieksza ludzi:)i on skierowal nas do Iwonicza Zdroju na metode dcp.wlosy po roku odrosly dzieki Bogu,ale rzes i brwi nadal nie ma.niestety do dzis ma nawroty,na szczescie nie wypadaja wszystkie tylko plamkami,zwlaszcza pod koniec zimy kiedy organizm zmeczony.noszenie peruki tez przerabiala,w przedszkolu ale takiemu dziecku czesto sie przesuwala i wygladalo jeszcze gorzej wiec w pierwszej klasie jej nie nosila,tylko chustke na glowie.dorosli mysleli ze moze ma bialaczke i odsuwali swoje dzieci od mojej(jakby nowotwor byl przenoszony droga kropelkowa)a jeszcze w zeszlym roku skarzyla sie ze jakis chlopak przez caly korytarz drze sie do niej "gdzie sa brwi?!".takze tak.jesli chcesz dam namiary na swojego lekarza,moim zdaniem warto powalczyc z ta choroba.

http://fajnamama.pl/suwaczki/9vxecmt.png

Odnośnik do komentarza

Dawid wykąpany najedzony i śpi.
Dzięki dziewczyny, codziennie powtarzamy siostrze że jest piękna, nawet pomimo tego że nie ma włosów. Wiadomo jest w takim wieku że ciężko jej, zwłaszcza że teraz poszła do nowej szkoły...początki były ciężkie bo nie wiedziała jak ma powiedzieć o braku włosów no i tak jak w przypadku Emi, ludzie przypisywali jej białaczkę. Przez jakiś czas też nosiła chustki, ale dzieciaki w szkole się śmiały i Dorota coraz bardziej zamykała się w sobie, ale na szczęście teraz jest lepiej. Cały czas mamy nadzieję że kiedyś włosy odrosną. Mindtricks poproszę o namiary do Waszego lekarza

Odnośnik do komentarza

Lusia przesłana masz siostrę ! Nawet ładniej jej bez tej peruki. Mogę sobie tylko wyobrazić co przeżywa :( tak samo Emi :( strasznie mi przykro...
Agnees ale mi smaka zrobiłaś tym piwkiem dla karmiących :)
Szczęściara ja delikatnie podgrzewam warzywka.
Próbowałam Nusie nakarmić mm z tego kubka. O matko i córko ! Co to się działo. Większość wyładowała na Nusi :D No ale trening czyni mistrza. Jutro tez będziemy próbować.

monthly_2017_02/wrzesnioweczki-2016_54760.jpg

Odnośnik do komentarza

Lusia, my chodzimy do dermatolog Anny Rajchel w Iwoniczu Zdroju do kliniki Iwolang.Metoda polega na smarowaniu głowy(całej lub ubytków) substancją dcp.Stężenie dcp dobiera sie do kazdego pacjenta indywidualnie, powoduje ono reakcję alergiczną skóry, która ma skierowac uwage organizmu na walke z nią, a odwrócić uwagę od niszczenia mieszków włosowych( bo to choroba autoimmunologiczna).Skóra robi się czerwona, swędzi ale pojawiają sie mieszki włosowe, potem meszek az w koncu rosną włoski:)

monthly_2017_02/wrzesnioweczki-2016_54762.jpg

monthly_2017_02/wrzesnioweczki-2016_54763.jpg

monthly_2017_02/wrzesnioweczki-2016_54764.jpg

http://fajnamama.pl/suwaczki/9vxecmt.png

Odnośnik do komentarza

Lusia śliczna ta Twoja siostra. Zresztą Ty też:) malutki i tak najładniejszy i jakie ma długie włosy.
Mind dzieci wredne są. Biedna Emi. Kurde a dorośli jeszcze bardziej.
Grenn i u nas szczepienie co 6 tyg. My właśnie idziemy jutro z rana. Trzymajcie kciuki:)
Tyle jest problemów ogólnie a ja się wkurzam za pierdoly dosłownie i ciągle narzekam. A ludzie naprawdę mają problemy. Aż mi wstyd:(
Moja właśnie zasnęła.

[/url]]Tekst linka[/url]
http://suwaczki.maluchy.pl/li-72743.png

Odnośnik do komentarza

Dzisiejszym Solenizantom. dużo zdrówka
Pisząc o postępach waszych dzieci myślę że nikt się nie przechwala tylko każda z nas jest bardzo dumna z nowych umiejętności i chce o tym komuś powiedzieć.
Moja też mały leniuszek na boczki i brzuch się przekręca jak ma coś pod stopą żeby sie odetchnąć
Byłyśmy 3razy na masażach ale to była porażka pani miała po trzy pierścionki na jednym palcu mnóstwo branzoletek i do tego zawsze była spóźniona ,mała sie darła bo byla śpiąca i stwierdziłam ze tak to ja też mogę masowac i szkoda kasy.Mała miescina sa dwie takie przychodnie więc wyboru nie ma.
Ja też miałam problem z łysieniem plackowatym stwierdzono że na tle nerwowym ale mi pomogły masc i płyn robiony specjalnie dla mnie mi to pomoglo mojej koleżance niestety nie.
Koleżanka jest łysa nie ma wogole wlosow na calym ciele, też leczyla się w różnych klinikach w Polsce i zagranicą ,przeszczepy włosów nic nie pomogło. Jakie to przykre jak jej piecioletnia córka ciągle pyta kiedy jej urosną wloski bo ciocia ma babcia też a ona jest łysa .
Lusia siostra piekna

Tekst linka[url=http://]Tekst linka[/urlhttp://fajnamama.pl/suwaczki/1bkffxm.png

Odnośnik do komentarza

Rany, dziewczyny, to takie przykre z tymi włosami. Bardzo współczuję, szczególnie Emi, bo dzieci w szkole i na podwórku są okrutne. Mój kolega z pracy też na to cierpi, ale łysy facet to po prostu łysy facet.
Strasznie się boję, że u mojej Zuzki taka choroba właśnie może wyjść, bo niestety mogła po mnie odziedziczyć "agresywność" układu immunologicznego. No cóż, będzie co będzie.
Powiem Wam jeszcze tylko, że czasami po okresie dojrzewania jest szansa, że układ immunologiczny się wyciszy. U mnie to nie nastąpiło, ale mam nadzieję, że chociaż u Was będzie inaczej ;-)

Odnośnik do komentarza

Dziękuję Mindtricks, w najbliższym czasie pogadam z siostrą i rodzicami, może w końcu coś się ruszy w tej sprawie. Sliczna dziewczynka z Emi, wyobrażam sobie ile musiała przejść. Jeszcze mam pytanko, za pewne prywatnie chodzicie do tej pani dermatolog? W wolnej chwili przejże internet i poszukam czy może gdzieś na pomorzu jakaś klinika zajmuje się łysieniem, bo jednak do tego Iwonicz-Zdrój mamy daleko :(((
Dzięki Milutka, codziennie nie mogę się napatrzeć na tego mojego Czupurka :) No i trzymamy kciuki za jutrzejsze szczepienie Ninki

monthly_2017_02/wrzesnioweczki-2016_54765.jpg

Odnośnik do komentarza

Mind śliczna masz córeczkę i bardzo dzielna,dzieci w szkole potrafią być okrutne.Ja swoim starszym wałkuje od małego że nie można się z nikogo śmiać itp i widzę efekty u córki.ostatnio na wycieczce szkolnej zjechali do mc Donalda i u Wiki w klasie jest autystyczny chłopczyk i jakieś dzieciaki z innej wycieczki zaczęli się z niego nabijać i go wyzywac od czubkow i wogle i moja córcia stała jako jedyna w obronie kolegi. A na koniec uwaga uwaga tak ją tamten dzieciak wkurzyl że oblala go colą;-/ i zapytała i co miło Ci?!i wszyscy zaczęli bić jej brawo
Kurczę zdrowie najważniejsze
Moja Amelka ma temperature,dałam jej członek i śpi przy cycusiu,mam nadzieję że wkoncu ten ząbek wyjdzie bo bidulka się męczy

Odnośnik do komentarza

To prawda że dzieci są wredne ale i w tym rola rodziców żeby uczyć że nie wolno się z nikogo śmiać. U mojej córki w pkolu w 5-latkach jest chłopczyk który wcale nie mówi. Inne dzieci nie chcą się z nim bawić wyśmiewają się z niego a tylko moja Iga i jeszcze jedna dziewczynka nie maja z tym problemu. Bawią sie z nim i pani mówi że obie uczą go mówić :) zawsze ją za to chwalę i mam nadzieję że taka już pozostanie.
My tez na noc musielismy dac przeciwbolowy bo malutki bardzo płakał wpychając piastki do buzi. Dopiero po tym sie uspokoił i zasnął. Ehh niech ten ząbek wyjdzie wreszcie bo szkoda mi syncia :(

https://www.suwaczki.com/tickers/1usaupjyybl9kibx.png

Odnośnik do komentarza

Emka,az mi sie oczy zeszklily ze wzruszenia na ta sytuacje z colą.Juz widze ta akcje oczami wyobrazni:)Brawo Wiki!!
Mi sie wydaje ze to rodzice odpowiadaja za to jak dzieci odbieraja i traktuja tych ktorzy sa od nich inni,czy to choroba czy np bieda.
Lusia,przepiekne wlosy siostry!Moze juz nie beda takie jak kiedys(Emi miala jasny blond a odrosly ciemny) ale wierze ze ma jeszcze szanse czesac swoje wlasne zdrowe wlosy!sprobujcie!Moze blisko siebie tez znajdziecie lekarza ktory stosuje ta metode.pomimo ze trafilam do Ambroziaka(mega drogi) to bylam gotowa placic mu kazde pieniadze i za dojazdy do Wwy zeby tylko pomogl a on sam zaproponowal mi lekarza blizej domu.wiec plus ze sam nie chcial ciagnac kasy.My chodzimy prywatnie ale wizyty 2 razy do roku,a jak pojawiaja sie nowe plamki albo konczy sie ten plyn to tylko dzwonimy,oplacamy przez internet i oni wysylaja dcp,smarujesz sama w domu raz na tydzien.wiec moze nawet moglybyscie w tej Wwie sprobowac jesli blizej nie ma.
Emi byla i jest w dalszym ciagu pod opieka psychologa dzieciecego,co prawda ostatni raz byla rok temu(jak poronilam),pomimo ze dzieki swojej otwartosci ktora ciezko wypracowalismy ma sporo kolezanek to i tak jest nadwrazliwa i brak jej wiary w siebie.

http://fajnamama.pl/suwaczki/9vxecmt.png

Odnośnik do komentarza

Mind sliczna Twoja cora , ale musi swoje przejsc biedulka :( z tego co piszesz ma w Was rodzicach duzo milosci o wsparcia - brawo Ty !

Lusia trzymam kciuki za siostre nawet nie moge sobie wyobrazic jak moze sie czuc ale buzie ma mega ladna :) powodzenia jej zycze.

Dzis zamierzam wczesniej pojsc spac i ciekawe co z tego wyjdzie.

Buziaki dzieciaczkom na noc zeby zadne zabki nie budzily.

Ehh u nowych sasiadow co noc placz po kilka godzib nawet i krzyki w stylu " uspokoj sie" tam jakies starsze dzieciaki biegaja...

http://www.suwaczki.com/tickers/km5srl68tmxs7z2t.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...