Skocz do zawartości
Forum

Wrześnióweczki 2016


olinek93

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć dziewczyny. Na wstępie dziękuję za wczorajsze gratki. dzisiaj byliśmy w szpitalu odwiedzić siostrę z malutką.
Wszystkiego najlepszego dla trzech solenizantek. Niech rosną zdrowo.
Maag dla Ciebie gratulacje że zalatwilas staż.
Momonka super to foto, takie słodkie.
Imbir trzymam kciuki aby malutkiej przeszło i oby nocka była spokojna.
Miałam napisać wcześniej ale Wojtek ostatnio zrobił się strasznie absorbują cy. Nie chce W ogóle leżeć ani na macie ani w wózku. Jak leży chwilkę to zaraz jęczy tak :yyy yyy yyy , jakby chciał coś powiedzieć a dokładnie weź mnie na ręce albo chce siadać. Boję się go tak często sadzac żeby nie nadwyrezyl kręgosłupa. Oczywiście podtrzymuje go bo do siadu to jeszcze daleko. Jakiś maruda mi się robi, może to skok. Zębów dalej nie widać. Dalej nie próbuje się przekrecac a mamy juz 5 msc i tydz.
Alimak rozumiem Twoje obawy. Jedni mówią tak , drudzy siak.
Ja ciągle słyszę ma jeszcze czas, ale zaczynam łapać stresa.

[url://fajnamama.pl]http://fajnamama.pl/suwaczki/0biq621.png[/url]=http

Odnośnik do komentarza

Iwa, Mag, jak chcecie robić sesję u dobrych fotografów to pamiętajcie, że terminy mogą być odległe. My się zapisywaliśmy z prawie dwu miesięcznym wyprzedzeniem.

Alimak, nam na SR fizjoterapeutka pokazywała właśnie, że dziecko leżące na brzuszku i podnoszące tylko główkę, to nieprawidłowość. Pokazywała na samej sobie, że dziecko powinno pracować też barkami. Poza tym z tego co ja słyszałam i zaobserwowałam wśród znajomych, to dzieci pomijając pewne etapy. Np. mojej koleżanki 3-letnia córka wcale nie chciała leżeć na brzuszku. Co prawda później zaczęła siedzieć niż inne dzieci, ale zaczęła chodzić jak tylko skończyła roczek, więc w normie :-)

Imbir, może faktycznie przeczekaj do jutra i jeśli nie będzie poprawy, to wtedy do lekarza. Tylko tak jak piszą dziewczyny - pilnuj żeby nie doprowadzić do odwodnienia.

Calineczka, super! To kolejny etap rozwoju :-)

No i oczywiście sto lat i zdrówka dla Zosi :-)

A u nas dalszy ciąg dźwigania się do pozycji siedzącej kiedy tylko się da ;-)

monthly_2017_02/wrzesnioweczki-2016_54721.jpg

monthly_2017_02/wrzesnioweczki-2016_54722.jpg

monthly_2017_02/wrzesnioweczki-2016_54723.jpg

Odnośnik do komentarza

Ufff. Nadrobilam w koncu. Od niedzieli tyle sie tego nazbieralo, ze dwa dni czytalam ;P

Po pierwsze duzo zdrowka dla dzisiejszych pieknych solenizantek :)

Calineczkamala gratulacje dla siostry :)

Maaag gratuluje stażu

Monmonka sliczne zdjecie :)

Imbir najwazniejsze to zeby duzo pila.

Ania dzisiaj jakas mierzana. Nie wiem co jej bylo. Teraz juz spi, ale pol dnia plakala.

Dzisiaj pierwszy raz uzylam TULI i jestem mega zadowolona, Ania tez. Bardzo jej sie podobalo chodzenie ze mna wszedzie.

Ja tez pochwale sie wam zdjeciami z sesji :) Tylko nieobrobinym, bo inne sa za duze :(

monthly_2017_02/wrzesnioweczki-2016_54724.jpg

monthly_2017_02/wrzesnioweczki-2016_54725.jpg

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny co za bzdura z tym omijaniem etapow!!! Ja bylam dzis z Emi na rehabilitacji i jak pani zobaczyla ze ona juz na czworaka i ze probuje ogarniac chodzenie to byla w szoku ale pytalam czy to zle i powiedzila mi ze nie. Po prostu jest silna i tyle. Podobno to co ona robi dzieci ogarniaja w 8 miesiacu. I jeszcze oczywiscie mowila ze bardzo krotko od pierwszego czworakowania zajmuje dzieciom do raczkowania i zaraz później bedzie siedziec bo to szybciutko. W sumie to juz zaczyna siadac bez podpórki tylko chodzi o to zeby to robila sama a nie zeby ja sadzac. Aaaa no i do czego dąże. Ano do tego ze Emilka srednio byla zainteresowana stopkami troche tam sobie po kolankach polapala troszeczkę za stopki i co mam ja teraz z czworakow spowrotem na plecy i stopy do buzi ;) bzdura. Kazde dziecko juz na tym etapie rozwija sie inaczej i wie co dla niego najlepsze. Nie dajcie sie zwariować.
Zdjecia z sesji super. Zuzia faktycznie modelka. Sliczne ma te oczka.
A co do upuszczania zabawek to moja tez tak robi. Siedzimy przy stole i poloze jej cos przed nia albo dam do raczki to nie pobedzie dluzej niz kilka sekund i dup... Na podlodze i tak w kolko. A smiechu przy tym co niemiara. Podobno to tez etap rozwojowy i dzieci tak robią z tym specjalnym upuszczaniem.

https://www.suwaczki.com/tickers/3jvzp07wkpxbts1b.png

Odnośnik do komentarza

Jak zwykle coś mi uciekło ;-)

Alik, przecież Ala i Blanka już praktycznie siedzące. Wiktor i Hanusia też próbują swoich sił. No i przecież Emilka też szybko brnie do przodu, więc Zuzia ma silną konkurencję w siedzeniu ;-) Inne dzieci widzę, że też się super rozwijają, każde inaczej i w innej kolejności rozwija swoje umiejętności, więc myślę, że nie ma co porównywać :-)

Mermide, śliczne fotki. Uważam, że to fantastyczna pamiątka dla naszych dzieci :-)

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny jaka mam super noc aż musze sie pochwalić ;) Alicja wstała o 1 i 4 30 a Blanka cały czas spi, rany juz czuje sie taka wyspana :D

A jeśli chodzi o rozwój to ja sie martwiłam bo dziewczynki moje nie lubiły i nadal nue lubia leżeć na brzuszku mimo ze ćwiczymy codziennie to długo nie wytrzymają i zaraz marudzą. Ale niech rozwijają sie swoim tempem i po swojemu. Mojej koleżanki syn nie raczkował wcale mimo ze próbowali go tego nauczyć, ja podobno tez nie raczkowała tylko odrazu wstałam i chodziłam zanim skończyłam roczek i co? I mam sie całkiem dobrze ;p także myśle ze niektórzy lekarze to na sile cos wynajdują nie wiem jaki maja w tym cel a każde dziecko jest przeciez inne.

Blanka i Alicja ur. 8.08.2016 37+3tc

http://fajnamama.pl/suwaczki/q6ds4rl.png

Odnośnik do komentarza

Mermide i monmonka super sesje zdjęciowe:) Moja podobnie siada hehe. A od wczoraj już mega podnosi głowę z pozycji leżącej i przy tym się denerwuje.
Green super noc. Moja wstała o 5 drugi raz. Kołysze ja pół godziny i nie wiem czy już zasnie.
Imbirku trzymam kciuki za Twoja Ninke, oby to przez zęby było.
Co do rehabilitacji to ja już też swoje zdanie wyraziłam :P u każdego bobasa coś by się znalazło nieksiazkowego hehe. Dlatego jeżeli nie widzi siwe samemu jakiś dużych i niepokojących objawów. To nie ma co się stresować.
Co do pracy to też po roczku małej będę szukać. Aczkolwiek u nas nie ma żłobka. Więc jak niania weźmie tyle co ja zarobie to będę z mala. No i będzie mi się należała kuroniowka. Bardziej chodzi o pieniądze ze nie damy rady. Mąż przynosi całą wypłatę i nigdy nie pyta o nic. Biorę kiedy chce i na co. Tak jakby były moje. My mieliśmy tak od początku. Wszystko wspólne. Ale się rozpisalam.
Madziu sprytna ta Twoja Emi:)
Moja Ninka kończy dzisiaj 5 miesięcy:)) tak się cieszę, ze w końcu ma tyle. Ze się cieszy. Bawi rozgląda i siedzi ze mną bez tego straszliwego płaczu.

[/url]]Tekst linka[/url]
http://suwaczki.maluchy.pl/li-72743.png

Odnośnik do komentarza

Milutka życzymy Twojej Nince wszystkiego wszystkiego najwspanialszego !!:) żeby byla zdrowiutka i żeby zawsze była pociecha dla swoich rodziców :* !!

A moja Nusia jeszcze śpi ale usypiałam ja wczoraj godzinę... taka była niespokojna po tym szczepieniu. Obyło się bez gorączki także super. Coś mi się wydaje ze znowu wrócą bóle brzuszka przez to szczepienie na Rota. Karmiłam ja dzisiaj raz. Spała od 22 do 5 i koło 6 włożyłam ja spowrotem do łóżeczka i nadal śpi. Obudziłam się niedawno, zaglądam do łóżeczka a ona na brzuszku śpi. Skubana jedna :)
Dzisiaj zaczynam kolejne 3 dni podawania brokuła :) ciekawe czy jej posmakuje... :>

monthly_2017_02/wrzesnioweczki-2016_54728.jpg

Odnośnik do komentarza

elo mamunie!!u nas noc bez atrakcji,dziecko jeszcze śpi,brygade wyprawiłam do szkoły a sama popijam herbatke,wstawiłam rosołek i mam chwilkę dla siebie.
Moja Amelka też wczoraj miała "biegunke" w dzień zrobiła 3 razy i wieczorem dwa razy raz po raz.dałam jej probiotyk i zadzwoniłam do położnej zapytać czy mogę podać jej smecte,o nie miałam jak pojechać do apteki bo męża nie było w domu a ta mi mówi że ona nie wie żebym jednak pojechała do apteki!!mów do słupa a słup jak du...
wiec jej nie podałam bo nie wiem czy można dla takiego maleństwa a kuzynka pediatra nie odbierała tel
ale od popołudnia bardzo często domagała się cyca nawet co 40 min mam nadzijeę że nic jej nie będzie
Sto lat i samych wspaniałości a przedewszystkim duuuużo zdrówka dla Ninki

Odnośnik do komentarza

Milutka sto lat dla Niny:) fryxurka przepiękna! Jej ja to mam dwie lewe ręce jeśli chodzi o czesanie, będę mysiala sie nauczyć teraz ;p

Blanka spała od 20 do 6 o rany niech takie spanie wróci na dobre:D

A rano wstała bawiła suw grzechotka i patrzę a o a zasnęła tak z ta grzechotka bez butelki i byłam w takim szoku ze aż siebzestresowalam czy to normalne;D ale juz wstała i sie śmieje a Alunia dla odmiany spi.

Blanka i Alicja ur. 8.08.2016 37+3tc

http://fajnamama.pl/suwaczki/q6ds4rl.png

Odnośnik do komentarza

Dużo zdrówka dla Ninki!
Dziewczyny ja ciągle czymś się przejmowalam u Asi a to ze słabo główkę trzyma a to ze się nie przekreca. A ostatnio już wam nie pisałam Maaag wstawila zdjęcia jak malutka łapie za stupki itd. Zresztą wasze dzieciaczki już wszystkie to robiły a u mnie nawet nogi podnieść jej się nie chciało mi a u mnie od razu stres. I nie potrzebnie bo niunia od wczoraj łapie za kolanka i próbuje już stopy! A przewroty na brzuch to już Norma! Więc stwierdzam dziewczynki ze trzeba wyluzować cieszyć się ze dzieciaki są zdrowe i już! A na wszystko przyjdzie czas!
Noc u nas chyba coraz lepiej przynajmniej już trochę śpię :)
Emka a może to na ząbki. Bo taka typowa biegunka byłaby jak kupka była w każdej pieluszce. Obserwuj w razie czego dzwon do lekarza.
Tak teraz się zastanawiam dziewczyny. Ciekawe jak to nasze forum będzie wyglądało za rok. Czy też będziemy tak dużo pisały!

http://www.suwaczki.com/tickers/gyxw8u69i2a2d7b8.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...