Skocz do zawartości
Forum

Wrześnióweczki 2016


olinek93

Rekomendowane odpowiedzi

Dziewczyny karmiące piersią, nie martwcie się że dzieciaczki teraz w nocy więcej się wybudzaja, to zupełnie normalne w 5 mscu, pokarm nocny jest tłusty, poza tym tak jak kiedyś pisałam chyba Bordo, i któraś z Was dziś też o tym wspomniała, nasze bączki nie mają już czasu w dzień na tak nudną czynność jak pierś;) dlatego nadrabiaja nocami... dlatego musimy przetrzymać;) podobno tak już będzie aż do jedzenia stałych posiłków#
Życzymy spokojnej nocy.
Ps. Czy wasze szkraby też zrobiły się takie mobilne???heh....mój Tak się ślizga na brzuszku ze co chwila w innym miejscu;p

monthly_2017_02/wrzesnioweczki-2016_54688.jpg

Odnośnik do komentarza

Hej Dziewczyny ,
Młodemu wróciły suche placki na ciele :( Wcześniej było podejrzenie skazy białkowej, już prawie 2 tyg jestem na diecie bezmlecznej, więc to chyba nietrafiona diagnoza... fakt, że w sobotę Młody dostał z butelki moje rozmrożone mleko z czasów, kiedy jadłam jeszcze produkty z mleka... ale żeby to aż taki skutek dało...?
Wklejam zdjęcia jak to wygląda (świeci się, bo świeżo posmarowana skórka maścią cholesterolową), macie może jakieś pomysły co to może być? Wizytę u dermatologa mam dopiero 14.02, dziś już z bezsilności posmarowałam to mu zapisanym wcześniej sterydem :(

monthly_2017_02/wrzesnioweczki-2016_54691.jpg

monthly_2017_02/wrzesnioweczki-2016_54692.jpg

https://www.suwaczki.com/tickers/relgx1hp8nj9ljuv.png

Odnośnik do komentarza

Ela u nas wygląda identycznie, tylko o wiele gorzej. Tak jak ma twoje małe na rączce to tak ma moj Staś na obu, pod kolanami i cale łydki, za uszami i w sumie cały brzuch. Plus, jest caly w nieprzyjemnej kaszce. Schnie mu to okrutnie, takze smaruję 3-4 razy dziennie linomagiem, bo samo nawilżanie emolientem nic nie dało. Kapiemy naprzemiennie w siemieniu lnianym i emoliencie. Od tygodnia nie jem nabiału i wcale nie jest lepiej. Staś budzi się w nocy i drapie. Dziś tak sie zadrapał pod szyją, że aż mu krew poleciała. Dermatologa mamy 15 lutego. Ja myślę, ze to azs. Z objawów wnoszę. Ale na co to alergia pojecia nie mam.. daj znac po wizycie ci lekarz powiedział.

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny moja mała tez miała problemy ze skórą i kapalam w emolientach smarowalam co chwila. I wiecie co po basenie na szybko wykąpalam w zwykłej wodzie z bylejakim żelem i skóra lepsza niż była. Dziwne to... Sama nie wiem co o tym myśleć bo im mniej smaruje tym lepiej. Jako ciekawostkę to przez pół roku chodziłam do dermatologa z suchym plackiem na moim czole co chwila inna maść. .. I wiecie co przeszło po zwykłym zielonym kremie ziaja za 3,90... Broń Boże nic wam nie sugeruje tylko tak pisze bo może warto spróbować... Sama nie wiem czy te wszystkie kosmetyki nie są jakimś chwytem marketingowym może najlepsze stare sposoby.

Odnośnik do komentarza

O Boże co za dzień....padam na pysk tak mi dziecko dało dziś popalić że myślałam że oszaleje u pierwszy raz od kiedy dowiedzialam się o ciąży miałam mega ochotę iść i zapalić!!!!
Monikae my mamy tule i ja jestem bardzo zadowolona często z niej korzystam nawet w domu. Moja siostra też sobie chwali a jej synek ma już 18 miesięcy.jej mały nawet cyca ssie w tuli jak gdzieś są np w sklepie he he
Jutro się odezwę bo oczy mu się zamykają

Odnośnik do komentarza

Ela u nas też takie placki. Wygląda to praktycznie tak samo jak u Ciebie. Głównie rączki i pod szyjka. Smaruje A-derma 4 razy dziennie i jest znaczna poprawa bo zmiany zaczynają blednac. Ale ostatnio był jakiś nawrót. Też już nie jem nabiału... Wydawało mi się ze to od płynu do prania. Teraz juz sama nie wiem. Może rzeczywiście warto spróbować umyc dziecko zwykłym żelem... albo szarym mydłem. Mam mydło z Aleppo, które teoretycznie nadaje się dla niemowląt. Może spróbuję.

A tak poza tym trochę mnie uspokoilyscie, że to budzenie jest normalne. U mnie dziś 23, 1,3, 4.... Tyle dobrego że poszłam w końcu spać o 20:00 i trochę lepiej się teraz czuję. Pozdrawiam!

http://www.suwaczki.com/tickers/f2w33e3ko4mkw3ce.png

Odnośnik do komentarza

Ale cisza dziewczyny, nie mam co do śniadania poczytać ;)
Byliśmy wczoraj u mojego brata i on ma 2 letnią córkę. Jeju jaka ona zazdrosna była o Gosię. Nie pozwoliła praktycznie rodzicom zbliżyć się do niej a jak bratowa wzięła Gosię na ręce to prawie histeria. Najlepsze że jak zaczęliśmy się ubierać to humor jej wrócił i było Gosia papa :D Fakt było późno i bratanica trochę zaspana no ale tak to jeszcze nie było. W wigilię nie miała obiekcji ani w święta, tylko do wózka Gosi się pchała. Chyba za rzadko się spotykamy i poczuła zagrożenie ;)

iv098u698jhjb01j.png

Odnośnik do komentarza

faktycznie cisza jak nigdy, ale mam nadzieję że to tylko dlatego że smacznie sobie śpicie z maluszkami.U nas pizdziawa jest -12 i wiatrzysko że aż strach wychodzić a muszę do sklepu skoczyć po pieczywo.Córka poszłą do szkoły a młodego nie puściłam bo musiałabym jechać go zawieść razem z Amelką a szkoda mi jej ciągnąć w taką pogodę
Ale kijowo się dziś czuje,niby się wyspałam ale jakoś tak sennie i głowa mnie ćmi.
MOnmonka niezła dawka leków ale jak mus to mus,zdrowie najważniejsze,ja też kilka lat temu miałam zmiany nowotworowe,operacja i różne zabiegi ,pozniej leki ale jest ok i co najważniejsze przewartościowanie całego życia!!!
Momo joasi cieszę się że już u Was lepiej.musisz trochę odsapnąć wiem że zabardo nie ma jak ale odrazu poczujesz się lepiej.
dziewczyny mam pytanie odnośnie odkurzaczy tak sie zastanawiam nad tym i robotem czy może macie coś innego sprawdzonego?bo jak poczytałąm to mam jeszcze większy metlik niż miałam.

Odnośnik do komentarza

Cześć mamusie :*

Fakt cisza :) nie podobne to do nas :)
Mimo mojego strachu o noc Leos zrobił mi niespodziankę zasnął o 21 spał do 1 później do 5:30 a finalnie obudził się o 7 :) także super !

Mamy skok ... oby szybko minął

Qarolina moja chrześniaczka tez jest taka zazdrosna ma 5 lat i jak coś mowie o Leosiu to udaje że nie słyszy :) ale jak nie patrzę na nią to się z nim bawi i go całuje artystka mała .

Emka u nas tez zima tak sypie ze masakra nawet nie ma szansy na spacer :( szybciej się zakopie niż pojadę tym wózkiem .. a szkoda bo bardzo lubię jak jest mrozik i śnieg pada :) a poza tym też jest bardzo zimno i wieje ..

http://suwaczki.maluchy.pl/li-72923.png

Odnośnik do komentarza

U nas dziś -11 i cały czas śnieg pada. Zostajemy w domu, pewnie i tak nie było by jak spacerować po tych nieodsniezonych chodnikach.
Może za to popatrze na krzesełka do karmienia i uda mi się w końcu coś wybrać.
W sobotę ma wpaść moja siostra z narzeczonym i chce ich prosić żeby zostali chrzestnymi. Dzwoniłam dziś do parafii i chyba chrzciny robimy w marcu.
Wczoraj byli teściowej i tradycyjnie nie umyli rąk.... A teściowa pierwsza żeby brać Małego na ręce :/ Powiedziałam mężowi ze następnym razem ma im pokazać gdzie mamy łazienkę bo mi głupio.
Ahhhh a tak ze zwierzeń "matki wariatki" kupiłam wczoraj Małemu kurtkę i sniegowce na następną zimę :D Trzymajcie kciuki żeby nie trzeba było tego sprzedawać przed sezonem ;-) takie promocje że nie mogłam się powstrzymać......... aż wstyd. Zakupocholiczka już jestem. Pójdziemy z torbami jak będę dłużej w domu siedzieć ;D

http://www.suwaczki.com/tickers/f2w33e3ko4mkw3ce.png

Odnośnik do komentarza

Witajcie dziewczynki. Moja już ma 1 drzemkę. Ja już jabłuszka usmazylam będę robiła szarlotkę:))
Moja zasnęła ok 22. Pobudka i 1.30 i o 4.30 na jedzonko. Spalysmy do 6.45 także spoko. Nie wiem czy nie ma jakiegoś uczulenia po marchewce mamy drobne krosteczki. Ale nie czerwone.
Drogie te tule. Ja też mam coś podobnego. Wypralan będę robiła test czy dobrze się nosi.

[/url]]Tekst linka[/url]
http://suwaczki.maluchy.pl/li-72743.png

Odnośnik do komentarza

Ojejku Greenrose rzeczywiście szybko minęło!! 100 lat dla dziewczynek! Zdrówka zdrówka i jeszcze raz zdrówka!!
U nas też mrozy, aż rozkręciłam kaloryfery. W ogóle jakoś dziwnie dziś. Mały przespał noc! Tylko dwa razy zajęczał. Raz musiałam wstać i dać smoczka. Więc do 6 spałam, ale i tak czuję się słabo. Też mnie głowa boli, ćmi, jakoś tak sennie. Do tego kręgosłup mnie napiżdża jak rzadko, a dziwne bo wczoraj byłam na rehabilitacji. Mały też jakiś dziwny, nie dość że noc przespał to zdrzemnął się po 7 po pierwszym karmieniu na 20 min. A teraz śpi u mnie na rękach od pół godziny znowu bo zasnął przy butli... Wczoraj był marudny i bardzo mało spał w dzień, może to dlatego.
Miłego dzionka laseczki!

wjwtbxz.png

Odnośnik do komentarza

Witam i ja, zyczonka i buziaczki dla naszych wyjątkowych jubilatek, jejciu to już pół roku są z nami, ciociami dziewczynki. Ja też mam w rodzince takiego małego trzyletniego szkraba, który nie pozwala nawet Lence patrzeć na jego zabawki, każe jej główkę odwracać żeby nie patrzyła, pewnie wyczuł zagrożenie, i dlatego taki zazdrosny hi hi

Odnośnik do komentarza

Green ale tez czas leci. Wszystkiego naj dla dziewczynek. Ja tez już teraz widze różnice pomiedzy dziewczynkami. Kształtem glowki sie różnią:) a zdjęcia super haha robia dokladnie to samo :)
My wreszcie mamy staly plan dnia.
Pobudka 6.30 - mleczko
Kima do 9
10- sniadanko kaszka
13- obiadek warzywka z mieskiem
15- butelka
18- butelka
20.30 kapiel
21- butelka
21.30- 22 zasypiamy:)

https://www.suwaczki.com/tickers/3jvzp07wkpxbts1b.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...