Skocz do zawartości
Forum

Wrześnióweczki 2016


olinek93

Rekomendowane odpowiedzi

Milutka ta szczepionka to Biostymina i co najważniejsze można Ja podawać w trakcie leczenia a nie jak inne ze dziecko musi być zdrowe.polecam nam pomogłam i podaje Ja starszym już któryś rok na jesieni i efekt mam taki że syn ostatnio miał antybiotyk we wrześniu na zapalenie ucha a córka uuu nie pamiętam kiedy.jakiś kaszle się zdarzają Ale odbywa się bez antybiotyków.może i Twojej córci pomoże

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny na plamy jest też dobre zwykłe szare mydło. My jeszcze używamy odplamiacza dzidziuś.
U nas noc taka sobie. Gosia wczoraj nie zrobiła kupy a do tej pory zawsze min 1 była codziennie. W nocy wierzgała nóżkami i ciumała cycka aby puszczać bąki. Kupy niestety dalej brak.
Na odparzenia dobra jest maść pośladkowa robiona tyle że trzeba mieć receptę :/

iv098u698jhjb01j.png

Odnośnik do komentarza

Charlotte nie próbowałam maki bo moja ma czerwony tylko rowek a nie cała pupkę. Wle może powinnam spróbować zasypać mąka ten rowek.
Moja Nusie boli brzuszek. Jak zawsze przysypiała 8h tak dzisiaj obudziła się po 5h. Zjadła i i umiała cysia bo baczki szły. Później się obudziła za dwie godziny znowu i dalej to samo. Teraz kupa poszła ale ona dalej wierzga nogami i płacze. Także sama nie wiem o co chodzi :(

Odnośnik do komentarza

U nas tez problemy brzuszkowe ktore wybudzily Lile o 2.dalam jej termoforek popuszczala baczki i zasnela.Z kolei dwa dni temu biegunka.takze jak nie zastoj to nawal,oj i tak,zawsze cos;)Na szczescie katarek wyleczony:)
Sevenka,a jak Ola sie czuje?

Dziewczyny,moze juz to wiecie ale na plamy tylko zimna woda.ja u Emi zawsze zapieralam plamy przed praniem w cieplej wodzie a to tylko utrwala plamy.wiec teraz zapieram lub namaczam z szarym mydlem lub tym z rossmana w zimnej wodzie a potem do pralki.Ech,teraz to jeszcze nic,ale potem te plamy z jabluszek i marchewek-bedzie kolorowo!;)

http://fajnamama.pl/suwaczki/9vxecmt.png

Odnośnik do komentarza

Hej:)
My wlasnie mamy pierwsza drzemke:)
Mam wrazenie,ze u nas mija skok rozwijowy,wczoraj Malutki skonczyl 18 tygodni. Odpukac,nie marudzi i usmiech prawie przez caly dzien:) Noce liche,ale i na to przyjdzie czas:) Poczytalam wczoraj troche i u nas z tymi nockami,to moze byc tak,ze Malemu w nocy chce sie pic i dlatego sie budzi. Mamy w domu 23-24 stopnie,a kaloryfery nie grzeja. I faktycznie tak to wyglada,ze napije sie troche z cyca i spi dalej:)
A z tymi kaszkami na noc,to tez moze byc dobry trop:) Ale my na razie czekamy i jedziemy na cycu,jestem zmeczona,ale jeszcze daje rade,spie ile sie da:)
Podobno dzis znowu smog i nie wiem,czy wyjsc na spacer,a straszna mam ochote:)
Milego dnia:)

http://fajnamama.pl/suwaczki/4iorh3a.png

Odnośnik do komentarza

Mila mi to by się wszystko zgadzało i u mojej małej bo są z tego samego dnia. Temperaturę w domu też mamy taka jak u Ciebie. Mi jest zimno jak jest poniżej 22 stopni a nie lubię być ubrana w domu w spodnie i jakieś swetry czy bluzy. Ja się śmieje ze teraz w mojej szafie sa tylko leginsy i tsherty :) tylko tak jest mi wygodnie na codzien. Ale już kupiłam sobie jeansy i to o rozmiar mniejsze niż przed ciążą !!!!
Dzisiaj mam wizytę u ginekologa. Chce wkładkę tylko czytałam ze do założenia wkładki musi być okres a u mnie ani widu ani słuchu.
Maaag biedna niunia tak się męczy u Was zawsze noce były super to musi ja boleć skoro gorzej spała. Chciałbym wam coś doradzić ale nie bardzo mamy doświadczenie w tych sprawach brzuszkowych :( może trzeba z Nusia zasięgnąć rady jakiegoś specjalisty ? Może zapytaj pediatry. A na pupę spróbuj mąkę ziemniaczaną tylko koniecznie firmy kupiec. Jak linomag nie daje rady to ja nie mam pomysłu może bepanthen?

http://www.suwaczki.com/tickers/gyxw8u69i2a2d7b8.png

Odnośnik do komentarza

U nas znow nocka kiepska. Nie licze pobudek, ale czy pospalam ciągiem dwie godziny? Nie jestem pewna.. najważniejsze, ze Malutek dostaje to czego potrzebuje, reszta nieważna ;)

My mamy w nocy 19 stopni, a w ciagu dnia maksymalnie 20,5. Czytalam wiele razy, ze dla maluchow okolo 21 stopni to najlepsza temperatura. Dziewczyny, moze Waszym maluchom jest po prostu za cieplo? Jak idziemy nieraz do mojej mamy i u niej jest 24 stopnie to ja sie topie normalnie, malemu zaraz sciagam skarpetki a i tak caly cieplutki jest.. no nie wiem.. moze to jest tez jakiś trop..

My właśnie mamy pierwsze jedzonko, Staś zasypia przy cycu i zaraz smigamy na spacerek. Milego dzionka dziewczynki ;)

Odnośnik do komentarza

Siemka dziewczyny! Ten mój Kurczak też już przesypiał nocki, potrafił bez jedzenia przespać 9h a teraz znowu budzi się co 4h głodny. Mimo że daję mu wieczorem 180ml i zagęszczam kleikiem. Czytałam też, że przy skoku czasem dzieci jedzą więcej. Dziś wieczorem spróbuję dać trochę kaszki przed mlekiem.
Jakbym mogła karmić piersią, co było moim ogromnym marzeniem, to nie rozszerzałabym diety tak szybko. Ale jesteśmy niestety na mm, więc mam nadzieję, że warzywka i owoce uregulują te kupki u małego. Po tych kilku dniach z marchewką powiem, że mały ma delikatniejsze bąki. Tzn. nie ciśnie ich tak boleśnie jak wcześniej tylko same lecą. Więc jest to dla mnie duży pozytyw. Kupy jak nie było tak nie ma, ale czytałam że marchewka może zatwardzać i w razie jakby tej kupy nie zrobił w tydzień, czyli do jutra to chcę podać mu trochę śliwki hippa, podobno pomaga. A wg mnie to lepsze rozwiązanie niż czopki...

wjwtbxz.png

Odnośnik do komentarza

Mamo Joasi,ja to juz sobie tlumacze,ze tak to jest,ze kazde dziecko jest inne,jedne spia,drugie nie,tak jak i kazdy dorosly jest inny. I juz przestalam szukac drugiego dna,przeciez kiedys w koncu musi przespac cala noc:) A jesli faktycznie dzieciakom chce sie pic,to nie ma wyjscia,musimy wstawac:) Ja tez pije w nocy,bo mamy sucho i goraco. U nas chodzil nawilzacz powietrza,ale oprocz mokrej podlogi specjalnego efektu nie bylo,wiec tylko wietrzymy:)
U nas na pupcie pomogl dopiero tormentiol,po dwoch dniach nie bylo sladu:) obawialam sie troche,ale ktoras z Mamus tutaj polecala,wiec zaryzykowalam i nie zaluje:)
A ja sobie wymyslilam nowa ksywke dla Malego i od dzis jest Igorek-dyktatorek:)
Aha,jeszcze jedno:) Czuprynka Joasi jest meeega:))) I wszystkie Dzieciaczki piekne i slodkie:)

http://fajnamama.pl/suwaczki/4iorh3a.png

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny a co kupujecie na Dzien Babci i Dziadka? Macie jakies pomysły? w tym tygodniu bedziemy miec sesje niemowlęca, zamówiłam tez śliczny kuferek wspomnien dla Wiktorka, juz nie moge sie doczekac ;-)
Tylko teraz mam dylemat z dziadkami, bo na pewno bardzo uciesza sie z jakiegos drobiazgu, tylko nie mam pomysłu z jakiego. ramki i zdj to takie oklepane, poza tym już mają ;/ Doradzicie cos?

https://www.suwaczki.com/tickers/iv09i09ka09zsel5.png

Odnośnik do komentarza

Nie zdążyłam wczoraj odpisać !
Monikae ja dawałam kaszki małemu ale tak średnio mu szły wiec nie długo będę próbować ponownie i właśnie zamierzam na noc mu wprowadzić zobaczymy czy coś pomoże w jego nocach . Dziś przespal 4.5 h ciągiem wiec ładnie ale potem już co 2 h się budził. A co do śliwek to polecam bobovity na pobudzenie kupy bo ta z hippa ma 50% śliwki plus jakiś grysik ryżowy a z bobovity prawie 100%śliwka tylko Igorowi niestety nie smakowala ostatnio :D bo też chciałam w ramach pobudzenia kupki bo też mieliśmy trochę problem z tym ale już wszystko się uregulowalo i robi w zasadzie prawie codziennie :)
Ja u rodziców Ahh jak dobrze dopiero wstałam a rodzice rano wzięli małego :) trochę odpoczne ale w czwartek juz wracam do domu.

Co do prezentów na dzień dziadka i babci to nie mam pomysłu :( chyba jakieś kubki kupie i do tego kawa i czekoladki o ile znajdę takie kubki z napisami :)

http://www.suwaczki.com/tickers/f2wl6iyebgdvuj3l.png
http://www.suwaczki.com/tickers/ex2be6yda9zax6q7.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...