Skocz do zawartości
Forum

Wrześnióweczki 2016


olinek93

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie dziewczynki z rana.
Kasiu musisz być kochana dzielna. Spróbować wiem że Ci ciężko. Milenka sobie poradzi. Wagowo nie jest źle. Mojej koleżance it się w pon dziecko z wagą 1800 gr. Leży w inkubatorze. Jest dobrze. Podrosna panny:) wiem że Ci ciężko zostawiać Luarenke. Moja starsza ale jak pakowalam torbę to dostala temperatury. Głowa do góry kobietki.

[/url]]Tekst linka[/url]
http://suwaczki.maluchy.pl/li-72743.png

Odnośnik do komentarza

Witajcie dziewczyny :)czytam Was od początku ale jakoś tak miałam brak weny,żeby napisać coś od siebie...termin z usg mam na 04.09 a z OM na 18.09 wiec duża rozbieżność. .czekam z niecierpliwością na córeczkę, to moja druga ciąża. Przyznam,że bardzo się zmartwilam, że znikniecie i nie będę już was podczytywac, a czytałam Was codziennie! Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Kasia trzymam kciuki za szybka decyzje o cc, mysle ze nie beda Cie dlugo trzymac, no bo przeciez juz masz skonczony 37 tydz. A waga w ogole sie nie przejmuj, rodza sie mniejsze maluszki i sa zdrowe. Najwazniejsze pozytywne nastawienie, dacie rade.

Padme, czekamy na wiesci. Milutka trzymam kciuki, moze to,dzis?;) Agness przytulanki dobry sposob ;) mnie tez brzuch bolal po ostatnim razie, no ale ja,potrzebuje, zeby moje male jeszcze posiedzialo, wiec narazie odstawiam przyjemnosci w kąt ;p olta zycze duzo mleczka, przystawiaj jak najwiecej nie ma innej rady na rozkrecenie laktacji.. moze te nakladki pomoga na pogryzienia?

Ja zdycham, Toska cala noc miala goraczke, doslownie. Zadne leki przeciwgoraczkowe nie zbily jej temperatury calkiem do 36,6. No wiec wstawalam do niej co 20 min, pol godziny. Najdluzej pospalam godzine.. jakas masakra, jedziemy dzis na 12 do lekarza.. czy to jakis chrzest bojowy przed pojawieniem sie malucha?

Odnośnik do komentarza

Czesc Dziewczynki.
Dzis mija tydz jak urodzilam Wojtusia. Zabieralam sie kilkukrotnie do napisania, ale ciagle cos. Chyba kazda z Was bedzie potrzebowala kilka dni na ogarniecie tematu z maluszkiem;)
Wojtus ladnie je i jest grzeczniutki. Ja dochodze do siebie, staram sie oszczedzac, jak to w pologu, zeby nie narobic sobie klopotu.
Gratuluje wszystkim dumnym Mamysiom!:) i powodzenia dla brzuszkowych:)
Zaraz napisze jak to nylo u mnie.

http://www.suwaczki.com/tickers/7v8r3e3krqk33yqp.png

Odnośnik do komentarza

Postaram sie po krotce.
Bylam na porodowce 6godzin i wszystko sie wstrzymalo, wiec wrocilam na patologie. Polezalam pare dni, nagle wyszla cholestaza ciazowa, zapadla decyzja, zeby rozwiazac ciaze, bo za duze ryzyko dla dzidzi.
Zalozyli mi balonik, ktory mialam nosic 24godz i mial wypasc, co oznaczaloby, ze szyjka jest gotowa do porodu. Balonik wypadl mi o 30min! Wiec zostalam juz na porodowce. Rozwarcie na 5 a skurczy brak. Kroplowka z oksytocyna.. I sie zaczelo. Skurcze co 3min, coraz mocniejsze. Potem juz parte.
Poszlo nawer szybko, bo lewatywa o 11:00 a urodzila 15:54
Ale za to bolesnie mocno przez ta oksytocyne. No i bylam wykonczona juz tyg pobytem w szpitalu, nieprzespanymi nocami.
Stres byl ogromny, bo na ktg trzachali mi brzuchem, bo tetno dzidziusia spadalo, bylam gotowa w razie w na cito cc.
Ech, ile mam musi przejsc zanim utuli swoje malenstwo.
Trzymajcie sie kobietki! I dolaczajcie do nas- szczesliwych mam:)

http://www.suwaczki.com/tickers/7v8r3e3krqk33yqp.png

Odnośnik do komentarza

Witam sie z rana :)
Robyn moja mała też sie mało ruszała przez te pare dni ale cały czas tłumacze to sobie faktem że ma mało miejsca. A wczoraj równo co dwie godziny wygibasy :)
Kasia ja rozumiem twoje dylematy ale już nie długo bedziecie w czwórke i bedziesz tulić swoja córeczke.
Ja wczoraj pojechałam na ktg i okazało sie że nie ma położnej ani lekarza dzisiaj. Zirytowałam sie bo położna wyraźnie mówiła że widzimy sie za tydzień czyli pierwszego. Dzisiaj też przyjmuja tylko godzine i nie zdaze podjechać.
...
http://www.suwaczek.pl/cache/1378d7badf.png

Odnośnik do komentarza

kamciol
Tala ja biorę dopegyt 3 razy dziennie i cisnienie mierze 4 razy dziennie tez bylam w szpitali z cisnieniem przez tydzien ale zmniejszylo sie wiec wypuscili mnie

Kamciol no właśnie ja też mam brać dopegyt 3 razy dziennie i biorę od wczoraj, to dziś rano ciśnienie było już znacznie niższe niż we wczorajszych pomiarach. Ale czytałam ulotkę i tam piszą nieciekawe rzeczy jeżeli chodzi o stosowanie w ciąży... niby dzidziuś już w pełni rozwinięty i teraz nabiera tłuszczyku ale mimo wszystko się boję, żeby malutkiej nie zaszkodzić... :-(

Maaag możesz mnie też wpisać do tabelki i wysłać zaproszenie do forum? Natali, 26lat, Świdnica, termin 26.09, córeczka Tosia

http://www.suwaczek.pl/cache/a542f2a4e4.png]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza

A u mnie krwawienie ustalo. Wczoraj się wpisałam do domku bo na tej patologii tragedia. Pierwszej nocy udało mi się przespać 20 min, a drugiej może 3-4 h. Byłam już wykończona Pozatym przez cały czas ani jednego usg ani badania tylko ciągle ktg. Zbadali dopiero na wyjście i krwawienie raczej z szyjki bylo, tyle ze jak to Pani doktor powiedziała to ona nie widzi na usg czy to nie z łożyska. No masakra jakas sprzęt chyba z przed 30 lat. Wiec idę dzisiaj do mojego doktora żeby zobaczył o co chodzi. Powiem wam tak mogłabym juz rodzic i chciałam żeby było jak najszybciej ale po tym wszystkim co widziałam na tej patologii to już nie chce. Nieświadomość była wspaniała. Teraz leżę i boje się ręką ruszyć żeby się nie zaczęlo :p Jestem wielkim tchórzem... ; ( A corcia tak nisko ze mam wrażenie ze mi wypadnie ;)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...