Skocz do zawartości
Forum

Wrześnióweczki 2016


olinek93

Rekomendowane odpowiedzi

Kari wiem że łatwo powiedzieć ale nie denerwuj się tak, bo stres teraz dla Ciebie nie jest wskazany w tej sytuacji. Dobrze że chcą mieć Cię na oku i biorą do szpitala, a nie olewają sprawę. W szpitalu Ty i dzidziuś będziecie bezpieczni.
Agatka mam nadzieję że jednak nie będziesz zmuszona czekać do września i dzidziuś wyjdzie wcześniej jak zamierzał.
Robyn odnośnie slinienia się to mam podobnie. Dzisiaj w nocy prawie się zachlysnelam tyle jej jest. Nawet jak zdrzemne się w ciągu dnia to poduszka zaraz mokra cała :/.
Dzisiaj miałam wizytę. Lekarz pobierał mi wymazy. Mały waży ok 2800. Mam liczyć ruchy codziennie i zaznaczyć o której godzinie od rana dzidziuś wykonał ich 10. I tyle. Do tego maluszek nadal się nie obrócił i mam już wyznaczoną datę cc na 15 września :). Normalnie jak usłyszałam to cały czas banan na twarzy miałam :). Dopiero teraz dociera do mnie że to już za trzy tygodnie i pomalutku zaczynam panikować...

http://www.suwaczki.com/tickers/tb73l6d8be5v79y5.png

Odnośnik do komentarza

Kari wspolczuje rozlaki z maluchami. A dlaczego juz o 7rano masz sie stawić? Noc i tak pewnie bd miala z glowy.
Dla mnie najgorsza jest rozlaka ,a nie to leżenie.
Ciekawa jestem ile z nas się rozpakuje jeszcze w sierpniu.
No i kiedy u mnie sie zacznie.
Zrobilam dzis kapusniak i biszkopt z kremem czekoladowym i galaretka wiśniowa mm
Po spacerku z corcia i placu zabaw brzuszek sie troche stawia ale nie mialam sumienia jej odmówić .
Jutro na 9:40 mamy wszyscy dentystę . My z niunia tylko na kontrol a maz z wyrwaniem. Zas bd smęcić caly tydz , jak go cos boli to jest gorszy niz przedszkole . Masakra,jakby mial rodzic to chyba by nie wiem co zrobil. Ehh faceci
Zaraz niunie z wanny wyciągam ,ubieram w piżamkę i pewnie padnie,bo nie spala w dzien.
Milego wieczoru kochane

Odnośnik do komentarza

Ja bylam dziś na konsultacji do cc i termin wyznaczyli na 7 wrzesnia o 10rano mam sie zglosic troche późno nie wiem może zabieg będą robic dopiero następnego dnia Nareszcie taka ulga jak wiadomo kiedy
Widzę ze końcówka bardzo trudna dla wielu dziewczyn dacie radę kochane juz niedługo nam zostało

Tekst linka[url=http://]Tekst linka[/urlhttp://fajnamama.pl/suwaczki/1bkffxm.png

Odnośnik do komentarza

Witajcie, karii ciężka sprawa z tym szpitalem ale jeśli lekarz zalecił to lepiej pojechać mnie czasem też jakby ciągnęła ta rana po cesarce ale to sporadycznie. Green Rose, jesteś dzielna i taka opanowana ja przy drugim nie byłam tak spokojna a widać że świetnie sobie radzisz z dziewczynkami. Jureczka, fajnie ze się odezwałaś i gratuluję malutkiej.nie zazdroszczę problemów z hemoroidami miejmy nadzieje ze się wchłoną po porodach. U mnie z dolegliwości to ból kręgosłupa jakby mi ktoś igłami kuł w odcinku ledzwiowym ,do tego rwa kulszowa i nie mogę chodzić a jak idę to mam wrażenie ze ludzie patrzą na mnie i myślą, że za chwilę urodze. Zastanawiam się nad masażem, zostały mi jeszcze przynajmniej trzy tyg do cięcia a nie dam rady z tym kręgosłupem. Na żylaki dalej robie zastrzyki przeciwzakrzepowe i puchna mi stopy. Apetyt mi dopisuje i juz przytyłam 14kg , dzis jestem po wizycie mała waży 3300g.na ktg ok miałam jeden mocniejszy skurcz przepowiadajacy w ciągu pół godziny , szyjka zamknięta. Myślałam że dziś dostane skierowanie na cc ale lekarz kazał przyjść za dwa tyg i wtedy mi wypisze a cięcie robią w 39 tygodniu u mnie to będzie w granicach 10 września pewnie ,wolałabym wiedzieć na kiedy mam się szykować. To sobie jeszcze poczekam.wyszykowane wszystko juz mam torby spakowane a dziś przyszedł mis whisbear wygląda bez jakiś rewelacji ale niby pomaga w uspokajaniu dziecka.zobaczymy. jutro mam jeszcze ostatnia wizytę u dentysty.pozdrawiam serdecznie i życzę miłego wieczoru! !!

http://www.suwaczki.com/tickers/34bw3e3k6xc1hkce.png
http://www.suwaczki.com/tickers/f2wltrd8ze9rhi8b.png
http://www.suwaczki.com/tickers/bl9cru1dhlhz6jh4.png

Odnośnik do komentarza

Karii wspolczuje.. ale dobrze, ze bedziesz w szpitalu, bo jak by Ci sie tak blizna rozlazla w domu to normalnie jakis horror ;/ to bedzie twoje czwarte cc? Ja nie chce panikowac, ale troche sie zestrachalam po Twoim wspisie, bo tez czasem czuje blizne. Nie tyle ze pieczenie czy cos tylko taki lekki bol. No i tez juz mi lekarz powiedzial, ze jest bardzo cieniutka tylko 1mm i na porod sn sie nie kwalifikuje. Trzymam kciuki, zeby bylo dobrze ;*

Agatka wspolczuje akcji.. sie kobitko wymeczylas na tej porodowce a tu taki klops.. no ale moze Maluszkowi sie jeszcze odwidzi, zmieni zdanie i wyskoczy ;) tego Ci zycze. A jesli,chodzi o cholestaze to ja mialam w pierwszej ciazy i nic przyjemnego.. swedzenie, leki, doszlo stawianie brzucha i skonczylo sie cc. Nie wiem jednak czemu niby cholestaza mialaby byc bezposrednim wskazaniem do cc, musze poczytac o tym.. w tej ciazy narazie moja watroba ok, alaty nieznacznie podniesione, ale tragedii nie ma..

Anusia fantastycznie, ze u Was ok. Moj Stasiek w 35 tyg tez wazyl 3kilo, duze chlopaki beda ;)

Maaag jak patrze na to zdjecie to tez mi sie wydaje, ze mam nisko, ale nie odczuwam tak tego. Zreszta mam taki caly,czas, to jak mi w koncu opadnie to nie wiem, gdzie bedzie, chyba na kolanach ;P

Stwierdzilam dzis, ze jestem normalnie jak niepelnosprawna.. pochodzilismy spacerkiem po ikei ze 20 minut, potem chwile bylam w Toska w hm, bo chcialam jej kupic spodnie do szkoly, dodam, ze maz zaparkowal kolo wejscia do galerii i hm byl od razu przy wejsciu. No i myslalam ze do auta juz nie wroce. Lapaly mnie takie bole w pachwinach, ze musialam normalnie co chwile przystawac i kulalam jak stara babcia. Teraz leze, a maz piecze ciasteczka ;)

Odnośnik do komentarza

A i Kaska.. wybacz, ale bardzo Ci sie dziwie.. takie mialas przykre jazdy z tym szpitalem, Twoja Milenka taka malutka i dobrze zeby jeszcze posiedziala w brzuchu, a z tego co piszesz to chyba nie za bardzo prowadzisz lezacy tryb ;/ nie chce Cie oceniac, ale bardzo Ci sie dziwie. Zycze Ci, zeby nie zaszkodzilo to chodzenie i zeby sie wszystko dobrze skonczylo..

Odnośnik do komentarza

Oj dziewczyny ale jesteście nie mile he.
Przy dwulatce nie jest larwo leżeć . Przecież ona musi zjeść obiad , czy wyjść na spacer. Nikt tego za mnie nie zrobi. A zaniedbam ja po porodzie , bo wtedy bd musiala więcej czasu poświęcić Milence. Nie umiem jej odmówić i co zrobić.
Ja jestem zdania,ze jak mala bd chciala wyjść to wyjdzie . Pierwsze urodzilam po terminie i teraz pewnie tez tak bd. Leze w każdej wolnej chwili , nawet z Laura ,bo kladzie sie obok. A spacer trwal z 15-20minut , po placu zabaw latala praktycznie sama.
Nie jestem wyrodna matka.
Co ma być to bd. Staram sie odpoczywać ,ale te które maja maluszki juz w domku wiedza ze to nie lada wyczyn .
Ehh mala spi. A ja LEZE ! I oglądam project lady . Także ten. Milego wieczoru .

Odnośnik do komentarza

Mindtricks
A moze Kaska chce juz urodzic bo zmeczona??;)
Kasia,dopilnowalas sobie zmiane tego wypisu ze szpitala?

A nie pisalam Wam? Bylam w szpitalu , nawet u ordynatora . I uslyszalam "mogla sie pani dostosować do zaleceń i leżeć to wypis bylby kompletny". Na co ja z uśmiechem na twarzy ,ze pan ordynator misl osobiście zrobić mi usg i podjąć jakas decyzje a nie pojsc sobie do domu na urlop a usg zlecić stażyście. To tylko powiedzial "do zobaczenia na porodówce , moze wtedy bd pani milsza". I w sumie nie wiem czy chcial mnie postraszyć ,ze mnie wtedy oleja i będę rodzic w męczarniach,czy źle mnie specjalnie zszyją czy co. Ahh uroki "wladzy" i kochane nfz.
Polozna zalecila ,żebym sama na wypisie z tylu napisala jskie leki kiedy dostalam i tak tez zrobilsm. Teraz już sie nie przejmuje .

Odnośnik do komentarza

Ale patafian z tego ordynatora. Nie wazne czy w zartach czy na powaznie ale nie powinien!! Tak mowic...ja to bym sie wkurzyla naprawde..:/ jakies zastraszanie czy co? I wez idz tu w jakims stopniu spokojniejsza rodzic... te nfz nasze to okropienstwo ja sie nie umie doczekac na jakie siksy trafie na patologi...siostra jak urodzila to jechala z nimi rowno byla tak perfidna jak one dla niej. One powinny nam pomagac a nie jak wiekszosc dobijac a potem w jakies depresje popadamy

http://www.suwaczki.com/tickers/qb3cj44jn8u45tcl.png

Odnośnik do komentarza

Charlotte ciagniecie czulam ale to nic w porownaniu z pieczeniem,normalnie.jak zywy ogien,teraz jeszcze czuje jak.maly mi zaczal napierac normalnie czuje go na kosci biodrowej, to moja 3 cc,pierwsza core urodzilam naturalnie,druga po probie sn skonczylo sie cieciem na cito,3synus z wzgledu na cienka.blizne po ostatnim cc,duza wage urodzeniowa I cholestaze tez cc,ale wiem ze sa szpitale I lekarze gdzie z sama cholestaza mozna rodzic sn ot co szpital to obyczaj
Kaska lanie ci sie nalezy I to porzadne,sama mam 2latka,9latke,6latke I jak ostatnio mialam zalecenie lezec to lezalam plackiem palcem nie.kiwajac,ale mam ten luksus ze kiedy trzeba to maz w domu,I to fakt ta rozlake przezywam najbardziej,a o 7 rano mam sie zglosic bo o 8.00 u nas w szpitalu jest obchod I cala elyta sie zbiera,wiec co najmniej 10 lekarzy mi jutro w tam zagladnie:/
Powiem wam ze wyzalilam sie wam tu I.jakos mi lepiej przynajmniej juz nie.rycze ide zazyc prysznica w domu jeszcze.

http://s8.suwaczek.com/201609051756.png

Odnośnik do komentarza

O kurde,no to faktycznie niezly ten ordynator.jedyny szpital w miescie,wladze ma to mu pierwsza lepsza pacjentka nie podskoczy.no szok.ja to jestem przewrazliwiona na cos takiego i u mnie chyba skonczyloby sie inaczej.tez nie chcialabym byc zalezna od takiego idioty,podczas porodu kobieta i tak juz czuje sie dosyc "niekomfortowo" i nieswojo bo nie panuje nad swoim cialem i emocjami a do tego nie zawsze jest swiadoma obecnej syutacji.

Karii,trzymaj sie tam kochana,nic dziwnego ze tak zareagowalas,jestesmy juz mniej lub bardziej wymeczone psych i fiz,a do tego wiadomo ze w domku najlepiej,zwlaszcza jak sa dzieciaczki.no ale coz,trzeba zacisnac zęby,na szczescie meta przed nami!!:)Trzymam kciuki zeby wszystko rozwiazalo sie pomyslnie i maluszek wyszedl wtedy kiedy bedzie gotowy.a jesli chodzi o sama blizne i ryzyko z nia zwiazane to dobrze ze lekarz podjal taka decyzje,moim zdaniem odpowiedzialna,a nie zbyl cie ze taki urok blizny i na tym etapie bolec musi,ze wystarczy lezec bo wdxystko zalezy od ciebie.

http://fajnamama.pl/suwaczki/9vxecmt.png

Odnośnik do komentarza

Ile z was ktore maja miec planowane cc umowilo sie juz na termin? Bo widze ze sporo. A moja gin uwaza ze jeszcze czas i sama nie wiem. Jutro do niej ide to moze juz mi powie zeby sie zapisac. Bede na to nalegac, bo cc bede miec w bardzo obleganym w wojewidztwie szpitalu. Ciekawe czy moga mi powiedziec, ze przepraszamy nie mamy juz miejsc na ten termin? Jak myslicie?

https://www.suwaczki.com/tickers/3jvzp07wkpxbts1b.png

Odnośnik do komentarza

kaska1714
Ze mna bd maz przy porodzie, a on jest impulsywny i ma zle doświadczenia z lekarzami , nie da nam krzywdy zrobić i on potrafi sie wydrzeć. Ja jak sie zdenerwuje to zaraz placze i nic z tego nie wychodzi . Także on to ogarnie i wezmie na klatę he

Kaska,ale zobacz,nie chcialas zeby maz szedl wyklucac sie o wypis bo jest impulsywny i obawialas sie ze potem beda zle na ciebie patrzec jak wrocisz do tego szpitala.i co wyszlo?ze nie masz wypisu,zdenerwowal cie i jeszcze dal do zrozumienia ze nie jestes tam mile widziana.przeciez on wie ze podczas porodu bedzie maz w poblizu,i obawiam sie ze jakby czul jakis szacunek czy respekt to czegos takiego by na glos nie powiedzial.

http://fajnamama.pl/suwaczki/9vxecmt.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...