Skocz do zawartości
Forum

Wrześnióweczki 2016


olinek93

Rekomendowane odpowiedzi

Dziewczyny takie dyskretne pytanie, a jak wyglada u was sex. Chodzi mi o te początki. Ja mam straszna ochote,ale sie boje. Moze dlatego,ze dlugo sie staralismy i boje sie żeby nie zaszkodzić :/
W pierwszej ciaży nie miałam z tym problemu, a teraz chciałabym bardzo (masakra) ale martwie sie,że moglibyśmy zaszkodzic chwila przyjemnści .

Jak to u was wygląda ???

http://www.rodzice.pl/suwaczki/showticker/23214

Odnośnik do komentarza

EvaEv
Dziewczyny takie dyskretne pytanie, a jak wyglada u was sex. Chodzi mi o te początki. Ja mam straszna ochote,ale sie boje. Moze dlatego,ze dlugo sie staralismy i boje sie żeby nie zaszkodzić :/
W pierwszej ciaży nie miałam z tym problemu, a teraz chciałabym bardzo (masakra) ale martwie sie,że moglibyśmy zaszkodzic chwila przyjemnści .

Jak to u was wygląda ???

Eva ja też mam ochotę ale boję się bo czytałam że nieraz u kobiet po stosunku pojawiły się jakieś krwawienia... a tego bym nie chciała. jednak nie wyobrażam sobie 9 miesięcy bez seksu...

Odnośnik do komentarza

Ja miałam ogromną ochotę do wczoraj, ale mój się boi ;) narazie mi przeszło, bo od wczoraj mnie mdli :-( dziś też, odkąd podnioslam rano głowę.
Dziewczyny, mam pierwszą wizytę dopiero w piątek za tydzień - łykam codziennie kwas, ale nie wiem czy nie za mało i czy coś jeszcze powinnam brać? I jeszcze drugie pytanko ;) czego powinnam oczekiwać od pierwszej wizyty? USG? Jakiegoś rodzaju zlecone badania? Jakieś recepty? :-)
Pozdrawiam Mamuśki :-)

http://www.suwaczki.com/tickers/7u22flw1bbp4ozyq.png]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza

ja na pierwszej wizycie dostalam skierowanie na badania toxo mocz morfologia hormony tarczycy kiła i przeciwciala zrobił mi gin usg ustawil leki na bolący brzuch w każdej ciąży bralam duphaston a co do sexu to odkad jestem w ciąży 2 razy sie kochaliśmy ale też mi się nieraz chce

Odnośnik do komentarza

Ja rano też zadzwoniłam do pracy i poprosiłam o dzień wolnego, ale u mnie jeszcze nikt nie wie... Oprócz męża ;-) czekamy aż lekarz powie, że wszystko jest ok.
Ja do tej pory planowałam L4 od 3trym. ale od wczoraj mam takie mdłości.... w dodatku nasilila mi się choroba lokomocyjna, a jeżdżę autobusem. Dziś już oprócz samych mdłości doszły wymioty, nie mogę patrzeć na jedzenie :'(
Od kiedy Wam zaczęły się mdłości? Mi prawie równo z początkiem 5tyg. Wcześniej bolał mnie tylko brzuch jak na @ ( a w ogóle to cały czas przez to myślałam że dostanę @ ale spoźnioną ;) )

http://www.suwaczki.com/tickers/7u22flw1bbp4ozyq.png]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza

kadyska ja tez mialam w planach pracowac dluzej jakos do 4 miesiaca ale przez mdlosci niestety. Mdlosci powoli zaczynaly sie rowno od 5 tygodnia az w koncu polozymy mnie w lozku.

Co do pracodawcow niestety nie wszedzie jest kolorowo. ja dzisiaj dostalam telefon ze mam isc na zwolnienie od poniedzialku (dzis juz piatek) bo urlopu nie dostane. Niestety po macierzynskim wracajac wiadome jest, ze nie popracuje sie dluzej niz miesiac/dwa. Ale razem z partnerem atwierdzilismy, ze kolejne lata czekania na odpowiedni moment nic nie da;)

Odnośnik do komentarza

padme
Karolcia super info, piękna neta :)))
Maaag, nie mam zadnych dolegliwości i symptomów ;) no, tylko zwykły ból piersi. U mnie w rodzinie nie ma w ogole bliźniaków.
Jedyne co, to wtedy mnie zastanowiły te wyniki progesteronu. Gin mowil ze powinnam mieć poziom ok 40, a miałam grubo ponad 80. Zaczęłam czytać o tym i często gęsto tak ma wlasnie ciąża bliźniacza.
Oprócz tego miałam 2 razy plamienia z krótka przerwa- teraz tak myśle ze moze to były po prostu 2 zagnieżdżania :))))

Padme a kiedy robilas ten progesteron ? Tzn w którym tyg ciąży ?:) ja wlasnie dzisiaj zrobiłam. Wieczorem wyniki :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...