Skocz do zawartości
Forum

Wrześnióweczki 2016


olinek93

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie wieczorkiem. Mdłości dopadly mnie niespełna w godz jak napisałam, ze przechodzą. Ciężki dzień dużo pracy a jutro będzie tak samo ach. Tak mnie teraz mdli ze nie wiem co zrobic. Na jedzenie za późno.
Przykro mi Agnieszko. Trzymam kciuki.

Odnośnik do komentarza

Witam serdecznie, w ubiegla srode zrobilam test a w czwartek bylam juz u ginekologa,potwierdzil wczesa ciaze mam wizyte 28 stycznia z moich obliczen jestem w 5tyg.ostatnia miesiaczke mialam 10 grudnia.Czuje sie ogolnie bardzo dobrze w porownaniu z moimi poprzednimi ciazami.Troche mnie mdli na jedzene w ogole jak mam cos przygotwac i boli mnie kregoslup akurta ta przypadlosc jest u mnie po raz pierwszy.W poprzednich ciazach bylam na poczatku na podtrzymaniu bralam duphaston i teraz pewnie bedzie tak samo.Obie moje ciaze zakonczyly sie cc ze wzg.na zamartwice wewnatrzmaciczna.Mam niedoczynnosc tarczycy biore dawke 88 .Jak tylko upewne sie ze jest ok z maluszkiem zapisze sie do endokrynologa ktory zwiekszy mi dawke i przypisze jod tak bylo poprzednio.Jestem juz mama dwoch chlopcow:Jasia 6 lat i Aleksandra 3 Bardzo pragnelam tego trzeciego dziecka teraz wiem ze nasza rodzina
bedzie kompletna.Poza tym od dwoch lat regularne biegai troche trudno zrezygnowac mi z aktywnosci ale narazie musze mam nadzieje ze pozniej dostane zielone swiatlo chociaz na marszobiegi.Pozdrawiam wszystkie brzuchatki.

http://www.suwaczki.com/tickers/34bw3e3k6xc1hkce.png
http://www.suwaczki.com/tickers/f2wltrd8ze9rhi8b.png
http://www.suwaczki.com/tickers/bl9cru1dhlhz6jh4.png

Odnośnik do komentarza

Witajcie ;) pozwólcie, że i ja dołączę :) 3 testy pozytywne. Wyliczyłam termin na 22.09. Mam juz 11 synka, pózniej po 4 latach poronienie w 14 tc. :(((( no i teraz w końcu upragnione 2 kreski :) w środę spróbuję się dostać do mojego lekarza, jest oblegany, ale będę siedzieć do skutku :)))) pozdrawiam wszystkie Wrześniówki ;)

http://s6.suwaczek.com/201609034565.png

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczyny,
nie ukrywam, że bardzo cieszę się, ze takie forum istnieje bo potrzebuje wsparcia - w środę dowdziałam się ze jestem w 5 tygodniu ciąży, zupełnie nieplanowanie, z zaskoczenia... Gdy robiłam USG TV i zobaczyłam jak mu/jej bije serce to bardzo się rozczuliłam i momentalnie zaakceptowałam ten stan i tą bezbronną istotę, wiem że to szczęście i dar.
ALE mój młodszy ode mnie chłopak z którym mieszkam od 1,5 roku chodzi jakiś niewyraźny, mruczy pod nosem, że to za wcześnie, za chwilę mnie przytula i mówi mi ze damy radę, a potem znowu milczy... Widzę, że nie może sobie znaleźć miejsca, postanowiłam to olać bo nie będę się teraz denerowować ale czuję się niepewnie ...
A jak u Was nastroje??
Ps prawie nic mi nie smakuje :)

Odnośnik do komentarza

Witam, pozwolę sobie i ja dołączyć do wrześnióweczek chociaż jeszcze jestem pełna strachu i obaw czy aby wszystko będzie dobrze. beta hcg ponad 1000, na teście dwie kreski, ale dopóki nie zobaczę serduszka na usg i lekarz powie "wszystko w porządku" mam różne myśli . Niestety jestem po poronieniu i na tym etapie nie jestem w stanie cieszyć się w 100% . Życzę wszystkim spokojnych miesięcy i mam nadzieję, że w tym ( oraz większym) gronie będziemy się tutaj spotykać do września. Pozdrawiam : )

Odnośnik do komentarza

~bordo
A jest ktoś z Was, kto pracuje w szkole? Od kiedy zamierzacie wziąć l4? Ja pod koniec stycznia idę na usg i mam nadzieję że już zobaczę oprócz pęcherzyka Kruszynke i serducho : )

Hej ja pracuje w szkole na zwolnienie idę jak będzie ok to od 1 lutego czyli od drugiego semestru.

Dziewczynki po co te spiecia? Nie można nam się denerwować. Każda ma swoje zdanie i trzeba to uszanować.
Ja dzisiaj fatalnie cały dzień mdłości i wzdęcia masakra. Z pierwszą nie miałam wzdec. Człowiek w ogóle jakiś słabszy.
Witam nowe mamusie.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...