Skocz do zawartości
Forum

Wrześnióweczki 2016


olinek93

Rekomendowane odpowiedzi

Milutka86 Dr po usg dopochwowym powiedziała, że to wygląda na zapłodnienie w okolicach końca listopada/początku grudnia. Na początku grudnia miałam krótką, ale dość intensywną miesiączkę, ale dr powiedziała, że już wtedy mogłam być w ciąży. Dlatego dopiero na następnej wizycie 2 lutego będzie mogła dokładniej określić wszystko i założyć kartę ciąży :) Ale już teraz mówiła, że to wygląda na 5/6 tydzień.

Odnośnik do komentarza

Cześć, czy któraś jeszcze z was czeka z pójściem do lekarza . Ja od tyg wiem o 2 kreskach, ale w sierpniu tez wyszły 2 kreski potem za szybko do lekarza i nerwy prawie miesiąc czasu a i tak okazalo sie ze miałam pusty pecherzyk ciążowy. No i tym razem czekam z wizytą jeszcze tydzień. Dobrze się czuje oprócz tego że przespalabym całe dnie.

Odnośnik do komentarza

Hej, przychodzę do Was po radę. Test wyszedł pozytywny, chociaż OM 14 grudnia, czyli teraz prawdopodobnie 5. tydzień. Zapisałam się do lekarza na NFZ i mam termin dopiero 11 lutego (9. tydzień). Czy to jednak trochę nie za późno? Może pójść wcześniej prywatnie, żeby potwierdzić ciążę i ew. zacząć przyjmować suplementy? Z góry baaardzo dziękuję za pomoc- ja jeszcze niedoświadczona :)

Odnośnik do komentarza

~Ziu
Hej, przychodzę do Was po radę. Test wyszedł pozytywny, chociaż OM 14 grudnia, czyli teraz prawdopodobnie 5. tydzień. Zapisałam się do lekarza na NFZ i mam termin dopiero 11 lutego (9. tydzień). Czy to jednak trochę nie za późno? Może pójść wcześniej prywatnie, żeby potwierdzić ciążę i ew. zacząć przyjmować suplementy? Z góry baaardzo dziękuję za pomoc- ja jeszcze niedoświadczona :)

Myślę że to nie będzie za późno , jednak ja bym nie wytrzymała i poszła wcześniej ;) Łykaj kwas foliowy , na inne suplementy przyjdzie jeszcze czas :) zdrówka ;)

http://www.suwaczki.com/tickers/f2w343r8s18q6gsz.png
http://fajnamama.pl/suwaczki/58eedew.png

Odnośnik do komentarza
Gość zosiazosia

Hej, u mnie dziś 11mm potwierdzone na usg :)) Radocha jak nie wiem co :))

Jeśli chodzi o grupę na fb - jeśli jest "zamknięta", to każdy może ją zobaczyć (tzn nazwę grupy, opis i członków. Posty są niewidoczne).
Chętnie bym dołączyła, ale też obawiam się, że znajomi niechcący się dowiedzą. Może zmieńmy ustawienia na "grupa tajna" - wtedy tylko osoby z grupy będą wiedzieć o jej istnieniu. No i wejście do grupy możliwe jest wtedy tylko przez 'osobiste' zaproszenie użytkownika :)

Odnośnik do komentarza

Hej. A ja dziś byłam u gina i termin mam na 13 września. Za 3 tygodnie mam pójść znowu bo jak na razie widać tylko pecherzyk i prawdopodobnie maleństwo ale to bardzo niewyraźnie było. Brzuch mnie co jakiś czas pobolewa, cały czas bym spala... całusy dla wszystkich przyszłych mam.

Odnośnik do komentarza

Witajcie nowe mamuśki. Mnie mdli no i dzisiaj dopadła mnie biegunka. Nic mi się nie chce. W nocy co dwie godz się budzę i chodzę szukać. Takie durnoty mi się śnią. Też tak macie? A na przeziębienie. Mleko z miodem. Sok z malin i do łóżeczka.

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczyny, też mi wyszło, że jestem wrześniowa :)
Ostatnią miesiączkę miałam 21 grudnia a test pozytywny wyszedł 22 dnia ale druga kreska jest jeszcze bardzo słabiutka. Według aplikacji termin wypada 26 września. Zastanawiam się kiedy pójść do lekarza bo u mnie jeszcze trochę przed terminem i chyba nie ma jeszcze sensu. Piersi mam napęczniałe, od rana trochę mnie mdli a dzisiaj zasnęłam popołudniu na 2 godziny, nigdy mi się to nie zdarzało no chyba, że była bardzo obłożnie chora :D Pozdrowienia dla wszystkich Mamuś <3<br />

http://www.suwaczki.com/tickers/p19us65gvd7hm5g7.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...