Skocz do zawartości
Forum

Wrześnióweczki 2016


olinek93

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie ;) Jestem tu calkiem nowa. Poradzcie mi okres spóźnia mi siw juz 9 dni dwa testy robione i ma obydwu dwie kreski dosyć widoczne, robilam w poniedziałek hcg total ilościowe wyszlo 491,3 wychodzi na 3 tc :) jutro ide powtórzyć po 72h. Za tydzień dopiero wizyta u lekarza. Myślicie ze wszystko jest na dobrej drodze ? :)
Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza

Kurczę dziewczyny a powiedzcie mi jak to jest- byłam wczoraj u gina i wyliczył mi termin (wiadomo ze to orientacyjnie) na 6 września i powiedzial ze wczoraj byłam równo w 5t0d wiec dzis 5t1d- i faktycznie by sie mniej wiecej zgadzało -ale widzę na Waszych paskach ze macie juz 6tydzien i któryś tam dzień i piszecie mniej wiecej podobne terminy porodu - juz sie pogubiłam :) gratuluje wzzytskim które widziały juz serduszko! Ja tez nie moge sie doczekać - idę za 2tyg i juz sie powoli denerwuje :)

http://www.suwaczki.com/tickers/dqpr3e5edh0z9t4d.png

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczyny! Jestem nowa, mam nadzieję, że mogę się dołączyć do Was.
Mamy już prawie 6 letnią córeczkę Biankę. W lutym będzie miała urodzinki. Od ponad 1,5 roku razem z moim mężem staraliśmy się o drugiego dzidziusia. Dużo było niepowodzeń i płaczu ale chyba się w końcu udało. Powinnam dostać okres 4 dni temu. Ja zawsze mam jak w zegarku a tu nic. Zrobiłam wczoraj test i była druga kreska blada, powtórzyłam dzisiaj i to samo. Pobolewa mnie brzuch ale chyba tak jakoś inaczej jak zawsze, piersi mam większe i sutki takie bardzo wrażliwe jak nigdy. Kurczę mam nadzieję, że to już. Umarłabym ze szczęścia. Jutro rano zrobię jeszcze raz test i jak będzie pozytywny to zrobię ten z krwi i do lekarza. Z moich obliczę wychodzi, że to 5 tydzień i 4 dzień. Szacunkowa data porodu to 15 wrzesień :) Pozdrawiam wszystkie Wrześnióweczki i życzę pomyślnych rozwiązań :))

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...