Skocz do zawartości
Forum

Wrześnióweczki 2016


olinek93

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Z sentymentu tu bede zagladac. Rok temu tez przeczuwalam ze sie udalo zaciążyc i 11.01.2015 ujzalam dwie krechy.
Wlasnie zaraz nam stuknie 4 miechy. Czas z dzieckiem leci zdecydowanie szybciej niz w ciazy ;P
Zycze bezproblemowych ciąż. Łatwych i krotkich porodow. Bezbolesnych nie zycze bo nie ma takich niestety ;(
Wrzesien to fajny okres na poród. Nastepne chyba tez tak wceluje ;P
Na mdlosci polecam migdaly. Zbawienne ;)

Odnośnik do komentarza

Czesc dziewczyny, przedstawilam sie juz wczoraj ale jakims cudem weszla tylko pierwsza linijka mojego postu.. wiec napisze jeszcze raz :) Ostatni okres mialam 26tego listopada a test zrobilam 25 grudnia, taka niespodzianka na swieta :) Wyszlo mi ze termin bedzie na 1/3 wrzesien:)
W zeszly wtorek poszlam do gina ale co sie dowiedzialam to ze mam torbiel 4.5cm :( ciazy jeszcze nie widzi ale powiedziala ze jest bardzo wysokie prawdopodobienstwo ze bedzie po tym jak wszystko wyglada. Niewiem co myslec, niby nie planowalismy jeszcze drugiego dziecka( synek ma 2 latka i 7 miesiecy) ale juz sie zdazylam ucieszyc:) mam typowe objawy a zwlaszcza obolale piersi. Zrobilam z 6 testow, tansze i drozdzy wszystkie pozytywne:/ ale wiem ze torbiel moze falszowac wynik i moze wyjsc pozytywny. Jutro znow ide do gina i mam nadzieje ze juz cos zobacze.

Odnośnik do komentarza

Hej! Już od kilku dni obserwuję forum bo... 29 grudnia zobaczyłam dwie kreseczki!:) Następnie betahcg, które 30 grudnia pokazało 900, no i dziś wizyta u ginekologa - pęcherzyk ciążowy 6mm z widocznym pęcherzykiem żółtkowym. Wg ginekologa 5 tydzień ciąży i przewidywany termin porodu 6 września 2016 r. Następna wizyta za 2 tygodnie. Bardzo się cieszę ;)

http://www.suwaczki.com/tickers/dqpr3e5edh0z9t4d.png

Odnośnik do komentarza
Gość Milutka86

Gratuluję nowym mamusiom. Mam nadzieję, ze będziemy zgrane. Mamy podobne terminy heheh. Mi się dzisiaj wszystko odbija. Senna jestem. Robiłam dzisiaj już badania krwi moczu. No i na toksmoplazme i kile. Macie już to zrobione?

Odnośnik do komentarza

ja robiłam wcześniej, bo niestety moja pierwsza ciąża zakończyła się w sierpniu 2015 r. - puste jajo, więc po tym zdarzeniu zrobiłam wszystkie możliwe badania.
Z moich objawów- cały czas lekki lub mocniejszy ból brzucha, ciągły ucisk w podbrzuszu, czuję jakby wzdęcia, częściej chodzę siusiu, mam lekkie zawroty głowy no i sporadycznie mdli mnie wieczorem. Mam nadzieję, że teraz będzie wszystko dobrze:)

http://www.suwaczki.com/tickers/dqpr3e5edh0z9t4d.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...