Skocz do zawartości
Forum

Moja 3 ciaza


Rekomendowane odpowiedzi

Gość Swetie 77

Cześć Dziewczyny :-)
Ja jestem w 3 ciąży, to 8TC dopiero, mam dwóch synków (roczniki 2011 i 2014).
Teraz liczę na córeczkę i chyba dojrzałam by ją mieć, wcześniej chciałam tylko synków.
U mnie I trymestr to zawsze mdłości i wymioty i mega osłabienie.

Odnośnik do komentarza

Witam wszystkie mamy:)
Julia1980 ty to juz prawie przy mecie ja to sie obawiam porodu jedni miwia ze bedzie ok i szybko a inne zas pisza ze 3 byl okropny itp:( miejmy nadzieje ze bedzie ok:)
Ja to mam syna 2010 i corke 2012 a teraz mam przeczucie ze bedzie chlopak bo identycznie sie czuje jak przy puerwszym czyli zle:(
A jak z wami?

Odnośnik do komentarza

Witam dziewczynki :)
to moja 3 ciąża :)
starszą córkę urodziłam 27 kwietnia 2006 roku. młodszą urodziłam 19 maja 2007 roku. Pierwszy poród trwał od 24,00 do 8,00 a drugi od 3,00 do 6,31 . Pierwszy z bólami krzyżowymi a drugi idealny :) mam nadzieje, że trzeci będzie jak drugi albo jeszcze szybszy :)
Teraz jestem w pierwszym trymestrze :) Bardzo czekam na to dzieciątko :) zwłaszcza jego starsze siostry nie mogą się doczekać. Okres ostatni miałam 02,11,2015 - do zapłodnienia doszło 15,11,2015
Mój suwaczek pokazuje dni od ostatniej miesiączki. Ale moja dzidzia jest o 2 tygodnie młodsza - tak mi się wydaje :) miałam nieregularne okresy w styczniu dostałam okres po 46 dniach, dalej 46,33,33,37,31,30,29,29 więc dokładną datę porodu będę znała po usg . Ale z tych kalendarzy ciążowych wynika, że coś koło 8-10 sierpnia 2016 roku przyjdzie na świat dzidzia :) Dodam, że mieszkam za granicą i na pierwszą wizytę u położnej jestem umówiona na 19 stycznia :)

http://www.suwaczki.com/tickers/f2w3dqk3ic5oizm7.pnghttp://www.suwaczki.com/tickers/f2w3cwa1u5wv248z.pnghttp://www.suwaczki.com/tickers/f2w3cwa14pt5dqr5.pnghttp://www.suwaczki.com/tickers/f2w3xzdvrcchorxk.png

Odnośnik do komentarza

Tym razem będzie dziewczynka. Chłopcy lipiec 2012 i grudzień 2013. To moja najgorsza ciąża, najlepszą była druga. Wymioty zostały do dziś tylko zamiast 12-15 razy dziennie od 17tc mniejszały się stopniowo do co drugi dzień :/

Julia jestem zazdrosna o 38 tc ja bym chętnie dziś rodziła, gdyby nie było za wcześnie.

100 lat Klaro! (Ur 17/03/2016) :)

Odnośnik do komentarza

U mnie imię wybrane, będzie Klara. Starszy syn nie może się doczekać, młodszy rozumie, że mama ma w brzuchu dzidziusia, ale nie wie co go czeka, kiedy siostra się pojawi w domu ;)
U mnie 3cc więc wszystko wiadomo co i jak, a ponieważ mieszkamy a granicą i rodzina daleko to fajnie, że znana data i można mieć spokojną głowę, że dzieci w przedszkolu :)

100 lat Klaro! (Ur 17/03/2016) :)

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczyny ja juz,lada dzien zostane mamusia trzeciego dzieciatka. Mam dwie córeczki starsza maj 2010 mlodsza kwiecien 2014.
teraz nie znamy płci ,a jestem juz 4 dni po terminie i mam nadzieje ze dzidzia poczeka do 1.01.
Poczatkowo w tej ciazy mialam krwawienia i plamienia. Potem nie bylo zle zadnych zachcianek nie milam ale koncowka przy dwojce dzieci meczaca nie mialam sily bawic sie z nimi. Obecnie czekaja na nas w domku a my lezymy w szpitalu od kilku dni na obserwacji.

Wiki 5lat,
Malwi 20 miesięcy
Eliza 4 tygodnie

Odnośnik do komentarza

Elis25
Oj nacinania to o ja sie boje przy pierwszym mialam i tak mnie szczyl ze do dzisiaj podczas miesiaczki czuje jak.mnie tam ciagnie przy drugim juz nie nacinali nawet nie peklam a byla roznica 4 lat.
Teraz roznica tylko 20miesiecy więc mam nadzieje rozbujac w nocy akcje i niech dzidzia przejdzie jak przez masełko:)

Wiki 5lat,
Malwi 20 miesięcy
Eliza 4 tygodnie

Odnośnik do komentarza

Czesc . U mnie co prawda 4 ciaza ale jedna stracona wiec oczekuje 3 dziecka. Mam synka 5 lat drugiego synka 2,5 i rok temu stracilam w 16 tyg coreczke. Teraz jestem w 18 tygodniu z 3 synkiem. Bardzo marze o coreczce ale chyba nie bedzie mi dane. Pierwszy porod byl ksiazkowy z nacieciem. Drugi zapowiadal sie wspaniale mialo obyc sie bez naciecia ale skonczylo sie z nacieciem gdyz musieli ratowac synka bo gdy glowka wyszla to sie zaklinowal bo nie obrucil sie i barki utchnely i na dodatek dwa razy pepowina wokol szyi. Synek wazyl 4,kg. Teraz lelarze boja sie ze tez tak bedzie I chca cc. Ale mam nadzieje ze urodze sama.

Odnośnik do komentarza

Witajcie potrójne mamusie :)
Jestem tez w 3 ciązy. Ta trudniejsza o tyle, że przyplątała się cukrzyca ciążowa. Ma to swoje plusy i minusy, mam tylko nadzieję, że wszystko zakończy się szczęśliwie.

Hania
to u mnie będzie podobnie - mam syna 11 lat i córke 9 lat. Teraz będzie drugi synek. Poprzednie dwa porody sn, bez nacięć, jednak teraz synek szykuje sie spooory - dziś mam termin porodu, dwa tyg, temu z USG wynikała waga około 3900... Więc biorąc pod uwagę dotychczasowe tempo przyrostu synka, teraz może mieć około 4500. Przy przyjęciu do szpitala policzą to znów na USG i zdecydują, czy konieczne będzie cięcie, którego boję się jak ognia.
No nic, jak dziś-jutro się nic nie zadzieje, w poniedziałek kładę się na oddział.

o148j44jsuj4r1nc.png

Odnośnik do komentarza

Cześć dziewczyny! Jest jeszcze ktoś tutaj? Ja też oczekuję 3 dziecka, w tym roku kończę 35lat. Mam dwóch synów ur. w 2009 i 2011 roku. Jedna skończona w 38tc SN a druga CC w 33tc. Teraz jestem w 14tc. Mam nadzieję na córeczkę ale na I prenatalnych lekarz wytypował chłopca. No najważniejsze aby było zdrowe ale przyznam szczerze że troszkę mi szkoda że nie córeczka. Ponoć w tym czasie 1/10 lekarzy się myli... także czekam na kolejne badanie. Najważniejsze aby było wszystko w porządku. Pozdrawiam wszystkie mamusie.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...