Skocz do zawartości
Forum

Młoda mama


Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie nazywam sie Paulina mam 20 lat, jestem w 9 tygodniu ciazy, potrzebuje rozmowy z dziewczyna lub mama ktora byla w tym samym wieku i takze zaszla w ciaze oraz miala trudno sytuacje w domu oraz z partnerem. Mieszkam w Anglii wraz ze swim chlopakiem, ktory sie gubi juz troche przy czym ja tez mam ogromny metlik w glowie. Pomocy.

Odnośnik do komentarza
Gość Będzie dobrze

Hej. Ja urodzilam w wieku 21. Tez za granica. Znalismy sie rok. Bylismy para od pol roku kiedy splodzilismy corke. Wiadomo ze bedac tak mlodym ma sie obawy. To wielka zmiana. Ale powiem Ci to samo co i mi pewna babcia powiedziała na oddziale ginekoligicznym w szpitalu gdy przerażona tymi zmianami życia (studia i praca za granica w toku. Wizja zagrożonej ciąży w łóżku i braku możliwości wykonywania pracy ) leżałam w 9 tygodniu płacząc w szpitalu- " słońce będzie dobrze- od tej pory będziecie najszczesliwsi na swiecie". I tak jest. Nie mieliśmy nic na starcie-dzisiaj mamy WSZYSTKO. ".

Odnośnik do komentarza
Gość Będzie dobrze

Z każdym dniem ciąży było co raz lepiej. Dostaliśmy pomoc finansowa na 1 wyposażenie dziecka od donum vitae. Później Mąż dostał awans w pracy. Nastepnie zaręczyny i wzielismy slub. Potem przeprowadzka z kawalerki do 3 pokojowego. Potem przygotowanie mieszkania. Wybranie położnej. Poród. I ŻYCIE ZACZYNA SIĘ WRESZCIE NAPRAWDĘ !

Odnośnik do komentarza
Gość Będzie dobrze

Dobrze ze jesteście w Anglii. Polecan rozejrzeć się za instytucjami gdzie możecie złożyć wniosek o pomoc finansową na 1 wyposażenie dziecka. Następnie wybrać położna i szpital. szpitale za granica finansuha kursy porodowe! Rozejrzeć się za wiekszym mieszkaniem jeśli jest nie wystarczające. Dbać o siebie i związek. Poszukać baby klubów gdzie możesz się udać z dzieciatkiem i poznać inne mamy (w niektórych z nich często też można wymieniać się ubrankami i rzeczami dla dzieci).

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...