Skocz do zawartości
Forum

Interpretacja HCG


Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie wszystkie Mamusie!
5.12 zrobiłam test wyszedł POZYTYWNY;)
7.12 byłam na pierwszej wizycie u ginekologa. Po wykonaniu USG lekarz stwierdził,że jestem w 5/6 tygodniu (licząc od dnia ostatniej miesiączki),ale nie widać jeszcze zarodka tylko sam pęcherzyk ciążowy. Zdaniem lekarza taka sytuacja jest możliwa gdyż może być jeszcze zbyt wcześnie na pojawienie się zarodka i bicie serduszka. Troszkę się zmartwiłam i zrobiłam wczoraj tj. 14.12 badanie HCG CAŁOŚCIOWE. Ale mam problem z interpretacją wyniku. Przeszperałam internet i na mój "chłopski rozum" jestem w 6tygodniu ciąży. Drogie Panie proszę o pomoc! Ewelina

monthly_2015_12/interpretacja-hcg_40878.jpg

Odnośnik do komentarza
Gość marta2016

Czesto blada kleska swiadczy o wczesnej ciazy. Na Twoim miejscu poszlabym do ginekologa. Bedzie juz widzial czy szyjka jest zasiniona i zamknieta czyli czy jestes w ciazy. A na usg ok 5-6 tyg widoczny pecherzyk ciazowy.

Odnośnik do komentarza
Gość Jagodada

Roznie kobiety znosza ciaze. Pierwszym objawem jest zatrzymanie sie miesiaczki, pozytywny test ciazowy. Moga byc to objawy ciazy ale tez przemeczenia czy stresu. Jesli masz mozliwosc udaj siw do ginekologa. Bo objawy moga byc rozne kazda ciaza inna nawet u tej samej kobiety

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczyny. Spoznia mi sie okres. Robilam hcg ktore wyszlo 33,07. Pani w labolatorium powiedziała ze to wczesna ciąża . Po dwoch dniach badanie wykonalam jeszcze raz z wynikiem 53 . Martwi mnie ten niski przyrost. Jakie są Wasze opinie na ten temat ?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...