Skocz do zawartości
Forum

Prezent dla 5-latka


Rekomendowane odpowiedzi

ostatniego stycznia nasz jedynak ma urodziny, razem z babciami złożyliśmy się na descorolkę, ale uwaga ... elektryczną. Są na prawde super a syn radził sobie na niej świetnie w sklepie. Zamawialiśmy na [reklama usunięta] na prawdę fajny gadżet , do tego 2 gry planszowe i puzzle :)

Odnośnik do komentarza
Gość Migotkaa

my niedawno kupiliśmy strój rycerza, był miecz, który wydawał odgłosy walki jak się nacisnęło przycisk, tarcza, hełm (dzieci uwielbiają hełmy!) i zbroja. Rodzice się ucieszyli, że będzie też na przedszkolny bal przebierany :) Cały zestaw był bardzo niedrogi (do 50 zł). Do tego kupiliśmy bilety dla całej rodzinki na wycieczkę do Juraparku więc jeszcze będzie dalsza część :)

Odnośnik do komentarza
Gość shapeOf

ja bym postawiła na jakąś gre planszową , jeszcze dopytałabym rodzica , co dziecko lubi najbardziej co by chciało , a np nie ma jeszcze tego w swoim pokoju wśród zabawek . Poza tym dorzuciłabym jeszcze jakieś ubranie , np jakąś oryginalna koszulke . Ja tak ostatnio kupiłam dla swojego chrześniaka na 6ste urodziny w sklepie [reklama usunięta] w Krakowie . Jest tutaj na prawde przeogromny wybór markowych ubrań . w tym równiez dla dzieci.

Odnośnik do komentarza
Gość krewinka

Moje dzieci, bliźniaki mają 5,5 roku. Obaj uwielbiają gry planszowe. Potrafią grać w nie godzinami ;) Widze jak się rozwijają przy tym i jak ich te gry wciągają. Teraz na dzień dziecka zamówiłam im na [reklama usunięta] kilka nowych pozycji, bo były promocję, a jednak na dwójkę dzieci i jeszcze dwójkę dzieci siostry to trochę kasy idzie. Wiec skorzystałam, a chłopcy sie ucieszyli

Odnośnik do komentarza

Każde dziecko lubi klocki lego więc może jakieś klocki z tej serii. [reklama usunięta]. Sama nie wiedziałam, że jest tak duży wybór różnego rodzaju klocków. Jest Lego Duplo dla najmłodszych, City, Technic, Creator. Dodatkowo można kupić klocki z motywem Star Wars, Angry Birds, Elves, Nintengo, Minecraft czy Disney. Ja bym kupiła jakiś zestaw z tych tradycyjnych bo te specjalne serie bardo szybko nudzą się dzieciom

Odnośnik do komentarza

witaj, dzieci potrafią być kapryśne, dlatego szczególny nacisk trzeba położyć na jego zainteresowania, wiele dzieci w tym wieku ma już określone pasje, oczywiście one przemijają i na ich miejsce pojawiają się kolejne. Często interesują się dinozaurami, to może być punkt wyjściowy, drobne upominki można kupić w tematycznych sklepach np. [reklama usunięta] . W każdym razie kluczem jest przeprowadzenie odpowiedniego wywiadu lub obserwacja dziecka.

Odnośnik do komentarza

Ja mojej 5-letniej chrześnicy kupiłam na urodziny pościel Masza i niedźwiedź. Ona wprost uwielbia tą bajkę i chyba zna wszystkie odcinki na pamięć. Muszę przyznać, że jak to oglądałam z nią to też się uśmiałam. Moim zdaniem fajnym pomysłem na prezent jest pościel, ręcznik lub poduszka z ulubionymi postaciami z bajki. Niemniej jednak klocki lego oraz gry planszowe również świetnie się sprawdzają. Moje dzieci bardzo lubią dobble, oraz rush houers - godziny szczytu. To jest gra logiczna dla jednej osoby, ale na prawdę wciąga nawet dorosłego :)

Odnośnik do komentarza
Gość Karolina987

Ja jestem zwolennikiem zabawek, ale edukacyjnych. Takich które bawią i uczą. Może sprawdzą się jakieś puzzle albo coś Ci doradzą w sklepie. Ja też szukam teraz zabawek dla dzieciaków na Mikołajki i gwiazdkę. Do tego chcę im sprezentować list od Św. Mikołaja albo wideo. Można tam przygotować za pomocą prostego kreatora wpisując imię dziecka, dodając zdjęcia i dowolny tekst. Każdy list czy wideo jest inne bezpośrednio kierowane do konkretnego dziecka. Można coś takiego zamówić na Elfi Tekst linka. Naprawdę fajna sprawa!!!

Odnośnik do komentarza

Wiem, że już po świętach, ale chciałam Wam pokazać coś co bardzo mi się spodobało ze świątecznych prezentów syna. Standardowo dostał lego, planszkówki, książeczki, gadzety związane ze Strażakiem Samem i Psim Patrolem, dostaliśmy te głodne hipcie i codziennie niemal w to gramy :) ale dostał też Mini Golf do graniaz Chicco, z dwoma piłeczkami, kijem do grania i podstawką z dziurką gdzie trzeba trafić. Fajny sposób na spędzenie czasu z dzieckiem, i mocno to ćwiczy celowanie do dziurki z jakiejś tam odległości (wiadomo, można zmieniać w zależności od poziomu dziecka)

monthly_2017_01/prezent-dla-5-latka_53622.jpg

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...