Skocz do zawartości
Forum

Sierpniówki 2016


Rekomendowane odpowiedzi

Skoro już wyprodukowałam milion postów, to mam nadzieję, że "wybaczycie" mi jeszcze jeden.
Chciałabym podzielić się z Wami moim odkryciem:) Otóż wczoraj z ciekawości weszłam na stronę Leroy merlin bo chciałam pooglądać tapety. W ogóle nie rozważaliśmy tapet, mój mąż jest przeciwnikiem, zwyczajnie mu się nie podobają, planowaliśmy tylko pomalować ściany... No i trafiłam na tapety z serii JACK N' ROSE i powiem Wam, że całe podejście moje i mojego męża legło w gruzach i bezdyskusyjnie postanowiliśmy jedną ścianę wytapetować! :)
Jeśli rozważacie tapety do pokoju dla maluszka, to polecam Wam wygooglować sobie tę serię bo ma naprawdę cudne wzory. Dołączam fotkę z moim numerem jeden:)

Hihi, czyżby w tym moim podglądaniu tapet cichutko przemykał się syndrom wicia gniazda? ;)

monthly_2016_03/sierpniowki-2016_45337.jpg

Odnośnik do komentarza

Kukurydza, dzieki za info.
Wg OM powinnam urodzić w lipcu :) wg USG w sierpniu.
Miesiączki miałam nieregularne bo w czerwcu odstawilam antykoncepcję i wszystkie miesiączki były wywoływane sztucznie. Ustawialm USG by było mi najwygodniej i slyszalam różne opinie o polowkowym- albo do 21tyg albo do 23tyg.

A jeżeli ktoś ma pytania: tak brałam antykoncepcję przez 7 lat. W czerwcu odstawilam, a w listopadzie zeszlam w ciążę. Organizm bardzo szybko się oczyścił, ale byłam pod stałą kontrolą lekarską.

Jaś 24.07.2016

Odnośnik do komentarza

Kukurydza, ogladałyśmy te same tapety :) wyszłam z założenia że 4 ściany pomalujemy na biało, a tam gdzie będzie łóżeczko na łyżeczkowy szary :) meble białe i tylko dodatki zrobię w zieleni albo granacie :) pół mieszkania mam w odcieniach szarości i czuję się cudownie w takim otoczeniu :)

Jaś 24.07.2016

Odnośnik do komentarza

Witajcie, właśnie dzisiaj się rozglądałam za sukienka na wesele, które będzie 30 kwietnia. Duży wybór na internecie np na stronie piękny brzuszek itp. Sporo mi się podoba. Ogólnie ubrania kupuje przez internet. Mam super spodnie ciążowe z h&m, wiec polecam.
Ale może doradzicie jakieś buty? Gdzie i jakie kupić? Najlepiej tez żebym mogła używać na swoim ślubie w czerwcu. Jedne mam wybrane buciki juz w listopadzie, ale nie wiem czy będę w stanie ich używać. ..czy nie będą cisnac.

http://suwaczki.maluchy.pl/li-72690.png

http://www.suwaczek.pl/cache/26bae06270.png

Odnośnik do komentarza

Kukurydza nie odebrałam Cię źle, tylko pomyślałam, że potrzebujesz słowa na pokrzepienie... Normalna sprawa- ja czasami mogłabym góry przenosić,a czasami mam słabszy dzień. Odnośnie kg. to ja przytyłam już 4kg i mam straszny apetyt na SŁODYCZEEEE, a przed ciążą- w ogóle. Poza tym ziemniaki z jogurtem naturalnym i takie tam eh... tuczące rzeczy po głowie mi chodzą. Więc nie Ty jedna Myszka przybierasz ;)
Odnośnie naleśników z Monte- to kiedyś nie chcący wyszło, że są MEGA- do tego banan pokrojony lub pomarańcza- palce lizać ;)
Kukurydza- w cale nie masz, aż tak dużego tego brzuszka- jak na dwóch chłopców to nosisz się za dobrze :)

http://www.suwaczki.com/tickers/hchy3e3ksrr1txlh.png

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny wróciłam do żywych :)
Kukurydza wiem że 113/63 to nie jest źle ale mi nigdy nie spadło poniżej 120/70. Po wierszem marzeniu zrobiłam sobie kawę bo myślałam ze przejdzie ale ból był taki że moja glowa to cykająca bomba! Jeszcze mój pociecha dorwała zabawki grające, łzy płynęły z bólu. Byłam zmuszona wsiąść apap i w końcu poczułam ulgę. Zmierzyłam jeszcze raz ciśnienie i wróciło do normy 125/75.

Mohery są nie obliczalni:D choc zdążają się wyjątki. Raz jak czekałam aby wsiąść do autobusu ( hołota szkolna tak się rzuciła w kierunku drzwi jakby to im życie miało uratować!) pewna staruszka stojącą ledwo na nogach powiedziała że nie wsiądzie póki ja nie wsiądę pierwsza, strasznie głupio mi się zrobiło bo bo ja spokojnie mogłam jeszcze chwilkę poczekać tylko tak wszystkim wjechała na ambicje ze czekali na aż wsiądę:D:D:D
Tez raz miałam głupią wpadkę u dobrych znajomych skrytykowałam pielęgniarkę pracującą u okulisty. Mówiąc, że pielęgniarka mogła mnie poprosić po za kolejką widząc że jestem w zaawansowanej ciąży. Co się później dowiedziałam że owa pielęgniarka to mama znajomej:D:D:D

http://s2.suwaczek.com/201608175165.pnghttp://s8.suwaczek.com/201409244565.png

Odnośnik do komentarza

Oj, nie nadążam za wami jak jestem w pracy ;) Byle do 18.15.

misia, ja nawet na widok fartucha nie mam tak wysokiego ciśnienia. :) Dobrze, że już się lepiej poczułaś. A grające zabawki to przekleństwo wszystkich rodziców. Mój dostał ostatnio bardzo elektryczną gitarę... masakra...

Co do komunikacji to ja codziennie jeżdżę tramwajem, w którym sa dwa miejsca oznaczone: jedno jest dla osoby niepełnosprawnej/starszej lub osoby z dzieckiem, a drugie jest dla osoby niepełnosprawnej lub ciężarnej. Obecnie kwalifikuje się na obydwa, bo jeżdżę z synkiem, poza tym jestem "inwalidką" ze ześrubowanymi kolanami. I jeśli nie ma miejsc wolnych, to uderzam na jedno z tych dwóch i proszę o ustąpienie miejsca. Tylko raz jeden odmówiła mi babka, jakoś 30 letnia... Ludzie dookoła prychnęli i ustąpili nam inne miejsce. A ona mało skrętu szyi nie dostała, a jechała z nami aż do końcowego 20 minut.

Ja dziś rano zaczęłam dzień od awantury z nie mężem, były łzy i błyskawice, ach... wkurzył mnie strasznie, biedny taki niedoceniony, bo nie zauważyłam, że posprzątał w kuchni (czyt. wytarł blat i zlew) - siedząc calutki dzień z Olkiem w domu, kiedy ja byłam w pracy... Ach ci mężczyźni niedopieszczeni...

Evee - połówkowe wg norm od 18ego do końca 22 tygodnia. Ja idę 19t1d, w najbliższy czwartek. Już przebieram nóżkami.

natalia - ja polecam ubrania ciążowe z C&A, naprawdę fajne jakościowo. Spodnie kupiłam sobie ostatnio za 39,90 i to takie eleganckie, chodzę w nich do pracy. A jak była końcowka wyprzedaży, to siostra jeszcze kupiła mi dżinsową spódniczke za 20 zł. I H&M Mama też jest w porządku.
Ja mam mnóstwo sukienek z odcięciem pod biustem i zamierzam w nich przechodzić wiosnę i lato, mimo że nie są stricte ciążowe. Muszę sobie tylko kupić jeszcze legginsy ciążowe.

Ja mam 4 kg na plusie i od dwóch tygodni znowu nic nie przytyłam. Mam plan zmieścić się w 10, max 12 kg. Jutro znowu wybieram się na siłownie i może w niedzielę się uda też.

Gratuluje dobrych wyników pierwszych "połówek" i trzymam kciuki za każde kolejne.

https://lb3m.lilypie.com/dYNLp1.png

Odnośnik do komentarza

Ja juz po zakupach. Dziekuje za rady, ubralam sie w H&M i mimo ze dzial jest malutki to mozna znalezc cos dla siebie :) kupilam leginso-spodnie, sweterek inawet mąż mnie zachcecil zebym poszalala i wziela jeszcze sukienke a ze nie mialam do niej zadnych pasujacych butow to i nowe buty mam :D troche poszalalam no.ale juz dawno nie bylam na zakupach... :) ogolnie to polecam wybrac sie do galerii krakowskiej bo w C&A tez jest wybor :)

Ja w ciazy to mam cisnienie nawet i ponizej 90/60 i jakos zyje wiec sie nie przejmujcie :D pije wtedy kawke i jakos zaczynam lepiej sie czuc.

Kukurydza, masz cudny brzuszek, naprawde :) pomysl ile w nim milosci sie miesci :D

[url=http://www.suwaczki.com/]http://www.suwaczki.com/tickers/p19uflw1g37bzopx.png

Odnośnik do komentarza

Nie moge, nie daje rady za Wami nadazyc. Nie moge zapamietac co ktorej mam napisac.
Ciesze sie z wizytujacymi mamami. Ojej po takich wrazeniach nalezy sie nam pycha ciastko.
A Wasze brzuszki co tu mozna duzo mowic, sa najcudowniejsze na swiecie.
Dwa dni temu stalam naprzeciwko M. I bluza mnie opinala. Jego wzrok byl najcudowniejsza rzecza na swiecie. Wszystkie troski, ze gruba, ze nieksztaltna, ze nie man w co sie ubrac, ze koszulka juz nie zakrywa poszly w zapomnienie. Nosimy najwieksze skarby swiata. A Kukurydza no coz, Ty masz kumulacje na dwa skarby!

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny 4 dni mnie nie bylo a tu 30 stron do nadrobienia...... kiedy wy znajdujecie czas tyle napisac :-)
Ja jak przyjde z pracy po ponad 8 godzinach i zanim ogarne Dom i terminy z chlopakami to juz padam ... chociaz moj M i moi synowie sporo pomagaja ; a tematow tyle ze niesposob zapamietac.

witam nowe dziewczyny,fajnie ze nasze grono sie powieksza.

ktores dziewczyny pytaly o chodzenie na basen , ja osobiscie chodze choc mam sklonnosc do infekcji ale uzywam specjalnych tamponow zabezpieczajacych poleconych przez lekarza (symbiofem protect) niestety niewiem czy sa w Polsce, moze w internecie.

u mnie lekarz na kazdej wizycie bada szyjke , robi wymaz i usg /po za tym waga ,badanie moczu , poziom cukru i hemoglobiny , cisnienie itp.
mam tez poza lekarzem polozna od poczatku ciazy , ktora jest dostepna przez caly czas przez Telefon i jak potrzebuje to moge sie tez z nia umowic , robi tez akupunkture , akupresure i prowadzi szkole rodzenia , 9 spotkan po 2 godziny (chociaz bylam dwa razy to die jeszcze raz , bo od 13 lat sporo zapomnialam...) i przychodzi po porodzie 8 razy.
a skoro i tak koszty pokrywa ubezpieczenie to dlaczego nie skorzystac.

ja pomimo ze do dentysty chodze regularnie co 3 miesiace to bylam na poczatku ciazy zeby wszystko sprawdzic , pozbyc sie kamienia itd. bo w pierwszej ciazy bardzo mi sie psuly zeby.

ktoras z was pisala ze jest po 7 letniej antykoncepcji , ja bralam zastrzyk hormonalny antykoncepcyjny 12 lat , po odstawieniu czekalam na okres rowny rok i po 3 regularnych zaszlam w ciaze./ planowana co tez nie wszyscy skomentowali pozytywnie ze wzgledu na moj wiek , ale szczerze mowiac mam to w d....
Jesli chodzi o sluby to my z moim M poznalismy sie w Sylwestra u znajomego na imprezie , potem widzielismy sie raz na miesiac po jakis tydzien - ja mieszkalam w Polsce a moj M w Niemczech - i w Sierpniu bralismy slub, wiec raczej expresowe tempo , a jestesmy razem juz 16 lat choc malo kto dawal nam szanse.... dodam ze nie bylam w ciazy i moj pierwsza syn urodzil sie dokladnie 9 miesiecy i 3 dni po slubie... ha ha idealna data dla podejrzliwej tesciowej ..

Ja mam polowkowe w polowie kwietnia takze tez 22 tydzien ,ale tak chcial moj lekarz bo tez stwierdzil ze bedzie super wszystko widac a on chce jeszcze zrobic echo serca plodu.

zaraz sprobuje dolaczyc moj ogromny brzuch.
Ja juz wchodze tylko w ciazowe ciuchy ,a w mojej pracy niestety jeansy nie zabardzo wiec musialam co nieco kupic
w domu oczywiscie legginsy , jegginsy i Tshirt

http://www.suwaczki.com/tickers/w4sqvfloy8cxrhja.png

Odnośnik do komentarza

Kukurydza, dzieki za info. Byłam właśnie w aptece, to pani też powiedziała mi nie dotykać, ew udać się do dermatologa. Nie wiem, może zadzwonie w poniedziałek i zapytam czy w ogóle jest sens się umawiać. To co mi urosło, to chyba włókniak się nazywa. Ale jest mały, więc da się z tym żyć :)) No i cudny brzuszek!

Dzięki dziewczyny za komplementy odnośnie brzucha :)
A ja biore się za czytanie z kubkiem mleka i naleśnikiem z nutella. Dziś same niezdrowe rzeczy :D

Odnośnik do komentarza

Hop hop,
Ale brzuszki fajne :)
Natalia super że zakupy się udały. Ja planuję chyba w środę.

Z grzeszków jedzeniowych ja mam codzienny rytuał - kawa i coś słodkiego najlepiej drożdżówka :)

Kukurydza jaką masz maszynę do chleba, prosta w obsłudze?

Dziś byłam z Młodym na rehabilitacji i wzięłam moją wypasioną sałatkę ze sobą i tak się najadłam :)

Ja mam dziś wieczór dla siebie bo mój jak co piątek poszedł z chłopakami do kina, jeszcze tylko Młodego spacyfikować .

A jutro idę do kosmetyczki :D pazurki i jakaś maseczka :D

Antoninka - ja mam mnóstwo włokniaków na szyi - niestety taka uroda i ponoć nic z tym się nie robi - można laserowo, ale jak ktoś ma skłonność to się będą odbudowywać.

Ja jeżdżę tylko samochodem, więc nie mam przygód z ustępowaniem miejsc.

A w załączeniu przesyłam sałatkę :D wyszła pycha :D

monthly_2016_03/sierpniowki-2016_45343.jpg

http://www.suwaczki.com/tickers/wff29vvjsn8exyqa.png

Odnośnik do komentarza

Kochane nie dam rady nadrobic:)

macie piękne i zgrabne brzuszki i jak piszecie ze macie max 4 kg na plusie to jestem zalamana bo ja przed wyjazdem mialam 6 na plusie teraz to pewnie z 7,8 bedzie a gdzie jescze połowa ciaży przede mną..no ale dzidzia najważniejsza,wiem że trochę mojej w tym winy bo jem dużo i ciągnie mnie strasznie do slodyczy eh....

jutro wizyta i tak sie stresuje,mam nadzieje,że wszystko ok i poznam mojego lokatora tzn płeć

przepraszam was,ale nie jestem w stanie odpisać wam na kazdy post..sparawdzam co u was czy wszystko ok,jak się czujecie itd bo dni lecą jak szalone,jutro juz 19 marca a ja przecież przed chwilą 10 marca do Polski lecialam

https://www.suwaczki.com/tickers/82do3e5eqnjbitzi.png

https://www.suwaczki.com/tickers/f2wli09k6pyvymnu.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...