Skocz do zawartości
Forum

Słaba kreska na teście ciążowym


Rekomendowane odpowiedzi

Witam zrobilam test po 2tygodniach od stosunku wtedy mialam dni plodne , staramy sie z mezem o,drugie dziecko i jedna wyszla bordowa druga bardzo blada lecz ją zauwazylam,wynik byl po 5minutach i mam delikatne objawy ,piersi rowniez mam większe do ginekologa mam 9marca czy to może być ciąża mloda?dlatego taka kreska wyszla?

Odnośnik do komentarza

Przy wczesnej ciąży jakieś tam ślady drugiej kreski mogą być, ale zawsze warto dla pewności zrobić test z krwi i sie nie męczyć i stresować bo to dobrze nie wpływa na rozwijające się maleństwo 😉 ja kontrolowałam sobie dni płodne cyklotesterem myway, co mi to dało, a to że wiedziała jak będzie współżycie w dni jajeczkowania to ciaża może sie pojawić, jakoś tak spokojniej do tego podchodziłam i udało się 

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, Gość Anett3103 napisał:

 Od tygodnia nie mam okresu.miesiaczki zawsze regularne co 27 dni.robilam 4 testy. Zawsze jeden każdego dnia i na każdym drugą blada kreska...czy to ciąża.?

To jest ciąża. Zrób test o czułości 10, A w tygodniu betę ktora powtórz po 48h. Jeśli miesiączka Ci się spóźnia tydzień to zakładam że to może być już 5-6tc od dnia ostatniej miesiączki. Zapisz się też do gina. Na usg powinien być już widoczny pecherzyk. Gratuluję i powodzenia życzę 😊

Odnośnik do komentarza

ja też zrobiłam test i za 2 dni dostałam @ ;( niestety to 4 cykl starań i nic, w następnym tygodniu idę na usg trans i zobaczymy co i jak że nie wychodzi, lekarz przez tele poradę polecił monitorować cykle, wczoraj przyszedł tester ze śliny, można do niego podpiąć aplikację, i czekamy 

Odnośnik do komentarza
Gość justyna.20

Hej. Mam wrażenie że jestem w ciąży jak kolwiek to brzmi. Zrobilam test w poniedziałek i wyszla prawie ze nie widoczna kreska. Wszyscy mówią że coś widac jednak  ja nie widzę. Nie chce robić sobie nadziei bo rok temu straciłam corke w 6 miesiącu. Czy warto ponowić test czy po prostu czekać na miesiączkę?

Odnośnik do komentarza
9 godzin temu, Gość justyna.20 napisał:

Hej. Mam wrażenie że jestem w ciąży jak kolwiek to brzmi. Zrobilam test w poniedziałek i wyszla prawie ze nie widoczna kreska. Wszyscy mówią że coś widac jednak  ja nie widzę. Nie chce robić sobie nadziei bo rok temu straciłam corke w 6 miesiącu. Czy warto ponowić test czy po prostu czekać na miesiączkę?

A kiedy  masz miec okres?  Jesli jestes przed to poczekaj do terminu  i za testuj a jesli wyjdzie kreseczka to idz na bete 

Odnośnik do komentarza

Dzisiaj też robiłam test z rana. Miesiączka mi się już spóźnia 4 dni. Z narzeczonym staramy się o dziecko więc każdy seks kończy się we mnie 😅 Na teście ujawniły się dwie kreski po nie całych 5 min. Wstawilabym zdjęcie ale niestety nie wiem jak to się robi 🤦🏼‍♀️

 

 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...