Skocz do zawartości
Forum

Porodówka w Trójmieście


agalys

Rekomendowane odpowiedzi

Mogę polecić szpital na Zaspie, kiedyś ze złą sławą jednak sama rodziłam tam dokładnie 2 miesiące temu. Czysto, schludnie... wszystko odnowione, pielęgniarki miłe. Serio, spodziewałam się złych warunków, a tu się okazało, że sala porodowa z jednym miejscem, nikt nie przechodzi, rodziłam nie mając obok siebie innych matek, personel pomaga. Widać, że są dobrze wyszkoleni - musieli przechodzić jakieś szkolenia (w Sopocie jest szkoła, która ma w swoim zakresie kurs pomocy psychologicznej kobietom w ciężarnym, w trakcie porodu i połogu - tu znalazłam http://www.kora.pl/ ) - osobiście jestem bardzo zadowolona.

Odnośnik do komentarza

Jeśli mogą być okolice Trójmiasta to z czystym sumieniem polecam Wejherowo. Dobrzy lekarze, położne miłe, cierpliwe, kompetentne, warunki również godne. Tylko nie ma opcji porodu w wodzie, nie wiem, czy o nim myślałaś. Z resztą opinia mówiąca, że to jeden z najlepszych na Pomorzu o czymś świadczy, no i pacjentki z Trójmiasta ;) Powodzenia :)

Odnośnik do komentarza
Gość Swetie 77

Mam dwóch synków - roczniki 2011 i 2014, obu rodziłam drogami natury w Gdańsku na Klinicznej, byłam zadowolona z przebiegu porodów - bardzo dobra opieka, porodówka po remoncie, czysto i profesjonalnie. Gorzej było na położnictwie, bo pierwszego synka mi odebrano na oddział neonatologii bo miał infekcję i byliśmy przez tydzień rozdzieleni co bardzo przeżyłam ale zmieniono przepisy w szpitalu i teraz tak nie robią. Nie ma też odwiedzin na salach położnic co też jest na plus.
Wiem, że nie ma idealnego szpitala, każdemu co innego pasuje, ma inne oczekiwania.
Teraz jestem w 3 ciąży i mam zamiar rodzic na Klinicznej.

Odnośnik do komentarza

Polecam szpital wojewódzki w gdańsku.
Patologia super opieka, porodówka - sale jednoosobowe, łazienka blisko i wszystko w dobrych waru kach, położne ok. Położniczy odział bardzo pomocny, na zawołanie wszyscy, doradca laktacyjny super, i noworodkom robią w 3 dobie usg całego ciała. Rodziłam tam dwa razy i polecam.

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczyny, macie do polecenia fajny szpital oprócz wojewódzkiego w Gdansku (nie przekonuje mnie niestety)? Nie musi być koniecznie placówka ze szkołą rodzenia, gdyż jestem już na kursie w internetowej prenalen, wiec sie obejdzie. Najlepiej miejsce, gdzie są super położne, bo jeszcze nie wybrałam swojej. Będę wdzieczna za info

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...