Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość olki mamcia

Sfery intymne

Rekomendowane odpowiedzi

Gość olki mamcia

jak o nie zadbać u 3 latki która chodzi na basen. Mamy za sobą infekcje pęcherza :( ale olka nie chce rezygnować z basenu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ja nie chodzę z dziećmi na basen i też mamy infekcję, moja pediatra mówi, że jak już raz coś takiego się przyczepi, to lubi nawracać, więc zaleciła długotrwałe podawanie soku z żurawiny albo syropku żurawit, witamina C też zakwasza mocz, w takim środowisku bakterie nie przyczepiają się do pęcherza, trzeba dużo pić i zakwaszać mocz:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Też mi się zdaje, że to nie przez basen ..bardziej jak się jest może podatnym to łatwiej złapać infekcję
Moje chodzą od 2-3 lat na basen i już dawno nic nie było w tym temacie.
Wcześniej się zdarzyło parę razy .. ale też właśnie jak coś napomkną, że piecze to zapobiegawczo daje im do przegryzki suszoną żurawinę, czy sok z niej albo jest też syrop żurawinowy .. bo taki też kiedyś miały przypisany od lekarza (choć syrop bez recepty) bo bolało a wyniki badań ok.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość melisana

Przed wyjściem na basen posmaruj córce cewkę moczową i sfery intymne provag żelem. Żel zakwasza, ma działanie antybakteryjne i chroni przed rozwojem infekcji. Jest bezpieczny, mogą go stosować nawet małe dziewczynki.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Może trzeba więcej czasu poświęcić na suszenie? Ja po basenie i po suszeniu jeszcze chwilę czekam z dzieckiem. No i raczej jedziemy autem w sezonie zimowym, a tylko wiosna-lato-wczesna jesień inaczej.

J. 08.2002, K. 08.2014, o matko ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja chodzę z synem i kumpela chodzi z córką na basen i jakoś do tej pory nikt z nas niczego nie zlapał. Po porodzie dostałam zapalenie pęcherza, ale to nie od basenu bo wtedy nie chodziłam. Opakowanie [reklama usunięta] szybko załatwiło sprawę. Ale z córką lepiej udac się do lekarza. Nie trzeba rezygnować z basenu i aktywności fizycznej.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A co ci mówią lekarze? Bo forum dla rodziców to niezbyt wiarygodne źródło informacji. Wiadomo, że każdy w Polsce zna się na leczeniu, polityce i piłce nożnej. Tylko jakoś pozytywnych efektów tej wiedzy mało.

Zagraj ze swoim dzieckiem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...