Skocz do zawartości
Forum

Sfery intymne


Gość olki mamcia

Rekomendowane odpowiedzi

ja nie chodzę z dziećmi na basen i też mamy infekcję, moja pediatra mówi, że jak już raz coś takiego się przyczepi, to lubi nawracać, więc zaleciła długotrwałe podawanie soku z żurawiny albo syropku żurawit, witamina C też zakwasza mocz, w takim środowisku bakterie nie przyczepiają się do pęcherza, trzeba dużo pić i zakwaszać mocz:)

Odnośnik do komentarza

Też mi się zdaje, że to nie przez basen ..bardziej jak się jest może podatnym to łatwiej złapać infekcję
Moje chodzą od 2-3 lat na basen i już dawno nic nie było w tym temacie.
Wcześniej się zdarzyło parę razy .. ale też właśnie jak coś napomkną, że piecze to zapobiegawczo daje im do przegryzki suszoną żurawinę, czy sok z niej albo jest też syrop żurawinowy .. bo taki też kiedyś miały przypisany od lekarza (choć syrop bez recepty) bo bolało a wyniki badań ok.

Odnośnik do komentarza

Ja chodzę z synem i kumpela chodzi z córką na basen i jakoś do tej pory nikt z nas niczego nie zlapał. Po porodzie dostałam zapalenie pęcherza, ale to nie od basenu bo wtedy nie chodziłam. Opakowanie [reklama usunięta] szybko załatwiło sprawę. Ale z córką lepiej udac się do lekarza. Nie trzeba rezygnować z basenu i aktywności fizycznej.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...