Skocz do zawartości
Forum

Sytuacja zyciowa.


Gość Ivetta1986

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Ivetta1986

Mam 29 lat,dawno jestem dorosla kobieta.,W sferze uczuć,pracy,przyjaciol mam problem i sie nie odnajduje.Z kilku prac mnie wyrzucili bo sie nie sprawdziłam i obecnie nie szukam bo w siebie nie wierze. Jesli chodzi o przyjaciol..pojawil sie pewien problem. Zwierzylam sie pewnej koleżance z sekretu intymnego z pewnym mezczyzna miałam romans. Po tym dostawalam anonimy dotyczące rzeczy intymnych. Poczułam sie zawiedziona przez koleżankę bo ja podejrzewalam o te anonimy.Mam wrażenie czytając te anonimy ze sporo faktow wycieklo i wszyscy plotkują, zaczelam unikać znajomych wstydzić sie.Nie wiem od czego zaczac budować swoje samopoczucie,relacje. Martwi mnie ze nie umiem utrzymać sie w pracy i moi znajomi. Jesli cos powiem wszyscy wszystko wiedza. Mam wrażenie ze jestem rozrywka zartem ich a nie dorosla kobieta.

Odnośnik do komentarza

Ivetta1986, nie zawsze warto zwierzać się ze wszystkiego znajomym. Niejednokrotnie coś, co powiemy komuś w sekrecie, staje się tajemnicą poliszynela, o której wszyscy wszystko wiedzą i na temat której plotkują. Podejrzewam, że podobnie było w Twoim przypadku - powierzyłaś koleżance intymne szczegóły z romansu z jakimś mężczyzną, a ona po prostu z tego zadrwiła i rozpowiedziała innym. Przykro mi, ale czasem lepiej trzymać język za zębami i nie dzielić się z nikim szczegółami ze swojego intymnego życia. Co do drugiej kwestii, czyli braku wiary w siebie... Podejrzewam, że masz zniżoną samoocenę, dlatego jesteś dla siebie bardzo krytyczna i boisz się wyzwań. Wolisz nie robić nic niż odnieść porażkę. Jeśli widzisz, że trudno odnaleźć Ci się w relacjach partnerskich czy zawodowych - ogólnie w relacjach społecznych - pomyśl o konsultacji u psychologa i podjęciu terapii. Pozdrawiam i życzę powodzenia!

Odnośnik do komentarza
Gość Ivetta1986

Witam ponownie. Niestety w złym nastroju. Do Marcina -mężczyzny z ktorym laczyl mnie sex w wakacje doszly szczegóły mojego obecnego związku. Marcin za pośrednictwem Internetu ze swojego konta wypisl mi wulgaryzmy,wyzwal od najgorszej i nie przebieral w słowach. Od mojej koleżanki dowiedział sie ze obawialam sie ciąży w obecnej relacji. Stwierdził ze naciągam mężczyzn na ciaze co jest nie prawda. Boli mnie to ze byl przeciek osobistych informacji. Mam żal do koleżanek,do Marcina. Nie wiem jak postapic w zaistnialej sytuacji w przyszlosci.

Odnośnik do komentarza

Ów Marcin, o którym wspomniałaś, prawdopodobnie wyładowuje swoje frustracje na Tobie. Być może jest zawiedziony, że z nim nie jesteś, że jesteś w nowym związku i przez te wulgarne maile chce Ci zaszkodzić. Jeśli wiadomości będą się powtarzać, możesz to zgłosić na policję (stalking). Nie usuwaj zatem tych wiadomości. Co do relacji z koleżankami - no cóż, już wiesz, że nie są dyskretne i nie warto im ufać. Czy to były prawdziwe koleżanki? Chyba raczej nie. Ucz się na swoich błędach, bądź bardziej powściągliwa i uważniej dobieraj sobie przyjaciół. Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...